Lores 2

Taliansko, Marilleva - Folgarida, Mezzana

bez recenzií

Galéria Lores 2
Lores 2 - Ubytovanie
Lores 2 - Hotelová izba
Lores 2 - Hotelová izba
Lores 2 - Dvojlôžková izba
Lores 2 - Ubytovanie
Lores 2 - Dvojlôžková izba
Lores 2 - Hotelová izba
Lores 2 - Hotelová izba
Lores 2 - Ubytovanie
Lores 2 - Hotelová izba
Lores 2 - vstup z izby na terasu
Lores 2 - Izba s výhľadom
Lores 2 - Hotelová izba
Lores 2 - dieťa lyžuje
Lores 2 - svah pri hoteli
Lores 2 - pohľad na svah

Podrobné info o zájazde


Bez stravy

Vysvetlenie piktogramov


Poloha

Apartmánový dom sa nachádza priamo v stredisku Marilleva 1400 pri zjazdovke. Zastávka skibusu je vzdialená len 20 m.


Popis izieb

Apartmán pre 2 - 4 osoby MONO- 27m2, má jednu izbu s 2 samostatnými lôžkami (alebo jednu veľkú posteľ), kuchynský kútik s riadom, rozkladaciu pohovku pre 2 osoby, telefón, SAT TV a kúpeľňu so sprchou. Apartmána pre 2- 5 osôb BILO 35m2, má jednu izbu s 2 samostatnými lôžkami (alebo jedným veľkým lôžkom) a poschodovou posteľou;  kuchynský kút s kuchynským riadom  a 1 prístelku oddelený posuvnými dverami, telefónom, SAT TV a kúpeľňou so sprchou a WC. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok 25 EUR/pobyt (platba na mieste). 


Stravovanie

Bez stravy.


Služby

Reštaurácia, supermarket, parkovisko podľa dostupnosti zdarma, garáž,  miniklub, úschovňa lyží, Wi-Fi v spoločenských priestoroch,  domáce zvieratá na vyžiadanie za poplatok  8 EUR/noc, platba na mieste. Príchod je možný najneskôr do 19:00 h. V prípade neskoršieho príchodu bude účtovaný povinný poplatok 50 EUR. Neskorší príchod je nutné nahlásiť vopred. 


Celková cena zahŕňa

Prenájom apartmánu, spotreba energie (voda, elektrina, kurenie), záverečné upratovanie.


Celková cena nezahŕňa

Povinné poplatky (platba na mieste :  pobytová taxa 1,50 EUR/os. od 14 rokov/noc, kaucia 100 EUR/apartmán, posteľná bielizeň a uteráky 12 EUR/osoba, 50 EUR doplatok za príchod po 19:00 h.  

 

Obľúbené letoviská, už od 600 km od Bratislavy, piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora, živé promenády s obchodíkmi, kaviarňami, pizzeriami, reštauráciami a barmi, talianska zmrzlina, chutná talianska kuchyňa, komfortne vybavené apartmány s kuchynkami a rodinne vedené hotely v blízkosti pláží, zábavné a vodné parky a historické mestá. Vitajte na talianskom Jadrane.

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Marilleva - Folgarida

Marilleva - Folgarida 1 270 - 2 180 m n.m.

Lyžiarsky areál Marilleva - Folgarida tvoria dve lyžiarske strediská, ktoré fungujú spolu. Oblasť leží z prevažnej časti na severnom svahu Val di Sole. Stredisko Marilleva - Folgarida je cenovo veľmi výhodné. Prepojené je aj s veľmi známym strediskom Madonna di Campiglio, kde je však potrebné zakúpiť si nový skipas alebo lyžovať so skipasom Skirama. Zjazdovky v stredisku sú vybavené umelým osvetlením, vďaka čomu je možné aj večerné lyžovanie. K najlepším zjazdovkám patrí monte Vigo - Marilleva 1400, ktorá vedie z vrcholu Monte Vigo (vo výške 2180 m) po známom svahu "Orso Bruno" cez ľahšiu časť "Pancianina" k červenej zjazdovke "Panciana" až k Marilleva 1400. Celková dĺžka trate je 5 km a prevýšenie 780 m. Druhou veľmi dobrou zjazdovkou je Monte Spolverino - Folgarida. Tá vedie z vrcholu Monte Spolverino (vo výške 2092 m) po rovnomennej stredne náročnej trati ku križovatke s čiernou traťou "Variante Provetti". Trasa vedie až do mesta Folgarida, pričom jej celková dĺžka je 3150 m a prevýšenie 792 m. Lyžovačka v Taliansku je v tomto stredisku vhodná pre všetky typy lyžiarov.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR