Recenzie na Hotel Garden Resort Calabria

****

Taliansko, Kalábria, Acconia di Curinga

4 96 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
96 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

Recenzie na Hotel Garden Resort Calabria pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Fantastická dovolenka, úžasný rezort, chutné jedlo, more čisté. Za nás veľká spokojnosť.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Veľmi spokojná,

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Prostredie Garden resortu a fakultativne vylety sa nam pacili. Velmi hlucni susedia skoro rano aj neskoro v noci a hlavne na dotyk vrzgajuce postele. So zahranicnymi animytormi sme boli skôr spokojní, ale boli sme zvyknuti na animatorky, ako boli napr. v Chorvatsku od Saturu, to teraz nemalo grady...

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Dovolenka v pohode, služby na úrovni, strava tiež. Starší rezort, bazény a nič nablízku, najbližšie mestečko Pizzo len na objednávku, k dispozícii len 16-miestny minibus. V reštaurácii vonku aj vo vnútri veľa otravných múch. Kamienková pláž, netreba sa báť, po 1. dni sme si našli spôsob na vstup do mora a nebol problém. neovplyvniteľné počasie, dva dni červená vlajka, ale nakoniec sme boli radi, že nepršalo a nezažili sme žiadne iné prírodné katastrofy.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Prevažne spokojná. Hotel je situovaný úplne mimo civilizácie medzi skleníkmi a nikde nič, takže večer sa nedá ísť prejsť nikam a človek je zavretý v resorte, chvalabohu za výlety.......nákupy sú možné tiež len na výletoch, pretože v hoteli je len jeden malý obchodík a veľa suvenírov a tradičných produktov sa tam kúpiť nedá. Animátorka Evelínka je neskutočne milá, usmievavá a príjemná osôbka, hneď si získala naše deti, strávili s ňou veľa času....Program v klube bol pestrý, skvelý, deti si ho užívali naplno.....

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Páčilo sa nám prevažne všetko, boli sme spokojní. Jediná vec, ktorá sa nám nepáčila bola pláž pri mori...zlý vstup do mora...kamienková pláž...hlboká voda nevhodná pre deti.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Pekný rezort, večerné posedenie pri živej hudbe. Veľmi veľa múch hlavne pri konzumácii jedla. Animátori hotela večer boli dosť otravní, jeden odišiel a hneď bol pri nás druhý. Stále dokola vysvetľujete odkiaľ ste a podobne.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

2 1 5

Pekná záhrada/zeleň a bazén, ale, žiaľ, tam to začína i končí. Nepáčilo sa nám tam v podstatne všetko. Začnem tým ,že 4* tento rezort určite nezaslúži. Pokračujem napríklad izbou: permanentne sme tam cítili cigaretový dym, klimatizácia viac hučala ako chladila. Reštaurácia a jedlo (kvalita) bola tiež podpriemerná. Ponuka pitia a dalších pochutín v rámci all inclusive bola na 4* taktiež podpriemerná. Pláž a jej vzdialenosť bola z bodu kde sme bývali cca 500 m ak nie viac, takže tých 300 m, ktoré sa spomínajú v rámci ponuky sú trošku zavádzajúce, vrátane toho, že na pláži ponuka v rámci all inclusive bola taktiež žalostná. Lehátka ďaleko od mora a pláž kamienková. A na záver, keďže rezort je mimo všetkého, tak tam nemáte čo robiť po kúpaní/opaľovaní. Plus veľmi slabý program a veľmi hlučný. A preto sme z daného rezortu odišli do mesta Troppea, kde sme strávili zvyšné 3 noci v rezorte Rocco Nettuno, kde daný rezort si 4* určite zaslúži a tam sme už boli spokojní.

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands