Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea, Kalábria, bazén
Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea, Kalábria, areál
Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea, Kalábria, lobby
Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea, Kalábria, bazén
Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea, Kalábria, bazén
Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea, Kalábria, bazén
Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea, Kalábria, miniklub
Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea, Kalábria, izba
Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea, Kalábria, izba
Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea, Kalábria, reštaurácia
Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea, Kalábria, švédske stoly
Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea, Kalábria, pláž
Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea, Kalábria, pláž

Podrobné info o pobyte


All Inclusive

V skratke o hoteli

V jedinečnej blízkosti k stredovekému mestečku Tropea, ktorému sa hovorí aj „perla Tyrhénskeho mora,“ stojí štvorhviezdičkový hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea. Medzi svojimi klientmi je veľmi obľúbený, o čom svedčí aj vysoký počet hostí, ktorí sa sem radi vracajú. Je skvelou voľbou pre rodiny s deťmi. Nachádza sa priamo na pláži, no jeho výnimočnosťou je, že stojí na skalnej plošine. Prežite dovolenku v tomto talianskom hoteli s cestovnou kanceláriou Satur.


Poloha

Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea sa nachádza na skalnatom útese a stojí priamo nad morom. Do centra starobylej Tropey sa dostanete krátkou prechádzkou, keďže leží len kilometer od hotela. V mestečku si prídu na svoje všetci, ktorí milujú pamiatky, ale aj reštaurácie, obchody a bary. Je to jedno z najnavštevovanejších miest Kalábrie, ktoré leží na rozhraní zálivu Sv. Eufémie a Gioia di Tauro.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 60 minút.

Pláž

Súkromná hotelová pláž je piesočnatá, pri vstupe do mora sú kamienky. Nachádza sa priamo pred hotelom a dostupná je dvoma výťahmi alebo po schodoch. Na pláži je jeden slnečník a dve ležadlá na izbu zdarma. Nájdete tu aj bar, reštauráciu, pizzeriu, prezliekarne, toalety. Zahrať si môžete plážový volejbal alebo bocciu.


Strava

Stravovanie v hoteli Labranda Rocca Nettuno Tropea je formou all inclusive:


 • Raňajky formou bohatého bufetu (7:00 – 10:00 h)
 • Obedy formou bohatého bufetu (12:30 – 14:00 h)
 • Večere formou bohatého bufetu (19:00 – 21:30 h)
 • Obed sa podáva aj v reštaurácii na pláži a v pizzerii
 • Miestne alko a nealko nápoje (10:00 – 24:00 h) a na diskotéke do 2:00 h

ĎALŠIE SLUŽBY ALL INCLUSIVE:

 • tenisový kurt
 • multifunkčné ihrisko
 • posilňovňa
 • sauna
 • parný kúpeľ
 • animácie

V cene je zahrnuté

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát ,10-krát, 11-krát (resp. 14-krát) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.

K cene je potrebné pripočítať servisné poplatky - letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery. Pre deti do 2 rokov sú doplatky vo výške 50 eur na osobu, pre cestujúcich starších ako dva roky 190 eur na osobu.


Služby v cene

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát ,10-krát, 11-krát (resp. 14-krát) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.


Oficiálne hodnotenie

****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea je rozdelený na hlavnú budovu a šesť viliek, ktoré obklopuje záhrada. V hlavnej budove sa nachádza vstupná hala s recepciou. Wi-Fi pripojenie je zdarma. K hotelu patrí hlavná reštaurácia Nettuno s terasou, obedová reštaurácia na pláži, pizzeria Italia, nočný klub, bar, wellness centrum a bazén s ležadlami a slnečníkmi. Pre hostí sú pripravené aj športové aktivity.

REŠTAURÁCIE

V areáli hotela sa nachádza celkovo 5 reštaurácií. Bufetová reštaurácia Nettuno je klimatizovaná a má panoramatickú terasu. Á la carte reštaurácia Le Terrazze ponúka špeciality talianskej kuchyne. Bufetová reštaurácia Beach Pizzeria s talianskou kuchyňou. Á la carte reštaurácia La Sirena, kde je potrebné si miesta vopred rezervovať, a Pizzeria Italia, ktorá sa nachádza vonku. K dispozícii sú aj dva bary – jeden pri bazéne a jeden na pláži.

BAZÉNY

V areáli hotela je jeden bazén so sladkou vodou a s terasou vhodnou na opaľovanie, s ležadlami a slnečníkmi.

ŠPORT & ZÁBAVA

Pre hostí, ktorí majú radi aktívny oddych, je pripravený stolný tenis, tenis, volejbal a plážový volejbal.

WELLNESS & SPA

Súčasťou hotela Labranda Rocca Nettuno Tropea je aj wellness centrum, kde si môžete vyskúšať turecké kúpele a saunu, hammam. K dispozícii sú aj kozmetické služby.

TIPY NA VÝLETY

Počas letnej dovolenky v Kalábrii určite nevynechajte návštevu mestečka Tropea s historickými pamiatkami. Capo Vaticano vás zaujme romantickými zátokami a piesočnatými plážami.


Ubytovanie

Hotel má pre svojich hostí k dispozícii celkovo 264 izieb, ktoré sú vybavené kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom na vlasy, telefónom, trezorom (za poplatok), TV, minichladničkou, klimatizáciou, balkónom alebo terasou.

TYPY IZIEB

V hoteli Labranda Rocca Nettuno Tropea sú k dispozícii rôzne typy izieb:

 • Štandardná izba má dve lôžka a možnosť prístelky – rozkladacie lôžko pre dieťa. Z izby je výhľad na stredisko alebo do záhrady.
 • Comfort izba má dve lôžka s možnosťou prístelky – priestrannejšie rozkladacie lôžko. Výhľad z izby je do záhrady.
 • De Luxe izba má dve lôžka s možnosťou prístelky – rozkladacie lôžko, terasu s dvomi ležadlami a jacuzzi. Výhľad z izby je do záhrady.
 • Rodinná izba je vhodná až pre 5-členné rodiny. Má dve samostatné izby, štyri pevné a jedno rozkladacie lôžko, dve kúpeľne. Výhľad z izby je do záhrady.

 


Pre deti

 • Dva bazény
 • Miniklub pre deti od 4 do 12 rokov
 • Animácie
 • Ihrisko
 • Menu
 • Postieľka je za poplatok 5 eur na deň
 • Večer je pre deti pripravená talianska zmrzlina, ktorá sa podáva vo fixnom čase
 • Snacky
 • Stoličky

Upozornenie

Pobytová taxa:       V niektorých provinciách Talianska je zavedená miestnymi úradmi pobytová taxa. Platí sa priamo na mieste u ubytovateľa, zväčša prvý alebo posledný deň pobytu a je súčasťou príjmu mesta. Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania konkrétnej oblasti, pričom sa pohybuje vo výške 0,50 - 4,0 EUR/osoba/deň. Po jej zaplatení obdržíte riadny doklad.Aktuálna sadzba pobytových táx bude známa až po 1.1.2017, následne sa o jej výške môžete informovať na našich predajných miestach, prostredníctvom webovej stránky a budú uvedené v písomných informáciách k zájazdu. 

Lokalita

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jeden strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Kalábria

KALÁBRIA
Najjužnejšia časť apeninského polostrova, rozprestierajúca sa medzi iónskym a Tyrhénskym morom, s panenskou prírodou, horskými masívmi a okúzľujúcimi prírodnými scenériami, nenechá ľahostajného žiadneho návštevníka. Okrem teplého a príjemného podnebia ponúka sýtomodré more obmývajúce slnkom zaliate pobrežie.

PIZZO
Leží v malebnom zálive Sv. Eufémie, na pobreží Tyrhénskeho mora. Návštevníkom okrem jedinečnej širokej piesočnatej pláže ponúka aj množstvo barov, reštaurácií, pizzerií, obchodov a vynikajúcich zmrzlinární. Pizzo je preslávené zmrzlinou a známe tartufo (musíte ochutnať), pochádza práve z tohto mesta. Transfer z letiska Lamezia Terme trvá asi 40 minút.

TROPEA
Jedno z najnavštevovanejších miest Kalábrie, na rozhraní zálivu Sv. Eufémie a Gioia di Tauro. Mnoho zachovaných vzácnych historických pamiatok spolu s úzkymi uličkami vytvárajú neopakovateľný kolorit mesta. Turisti vyhľadávajú pobrežie kvôli krištáľovému moru a plážam s jemným bielym pieskom, ktoré spestrujú skalnaté útesy. K výbornej nálade prispieva aj množstvo zábavných podnikov a reštaurácií s ponukou jedinečných a doďaleka rozvoniavajúcich miestnych špecialít. Transfer z letiska Lamezia Terme trvá približne 1 hodinu.

CAPO VATICANO
Je nádherná prírodná oblasť, s hotelmi a rezidenciami, v okolí kúpeľného mestečka Tropea. Návštevníkov uchváti romantickými zátokami s piesočnatými plážami, prudkými skalnatými útesmi, krištáľovo čistým morom a pôsobivým výhľadom na Liparské ostrovy. Členité pobrežie v oblasti Capo Vaticano ponúka ideálne miesta na šnorchlovanie. Transfer z letiska Lamezia Terme trvá približne 1 hodinu a 30 minút.

SIMERI MARE
Menšie prímorské letovisko leží na pobreží Iónskeho mora, približne 20 km severne od mesta Catanzaro. Tunajšie pobrežie je pomerne ploché, s krásnymi plážami s jemným pieskom. Oblasť ideálna pre oddychovú rodinnú dovolenku. Transfer z letiska Lamezia Terme trvá približne 45 minút.

MARINA DI ZAMBRONE
Čoraz obľúbenejšie stredisko disponuje nádhernými plážami, hotelmi s kvalitnými službami a výhodnou polohou na podnikanie výletov po okolí. Atmosféra tohto malého prímorského strediska odráža pohodovosť miestnych obyvateľov. Transfer z letiska Lamezia Terme trvá približne 1 hodinu.

MARINELLA DI CUTRO
Stredisko na pobreží Iónskeho mora s dlhými piesočnatými plážami a výhľadmi na vrcholky národného parku Sila. Táto oblasť je plná roztrúsených hotelov pozdĺž desiatok kilometrov dlhej pláže, a tak poskytuje dostatok miesta pre každého, kto vyhľadáva pokojnejšiu lokalitu. Transfer z letiska Lamezia Terme trvá približne 1 hodinu.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness