HOTEL FIRENZE ***+

Taliansko, Benátska riviéra, BIBIONE

4.2 9 recenzií

HOTEL FIRENZE ***+
HOTEL FIRENZE ***+
HOTEL FIRENZE ***+
HOTEL FIRENZE ***+
HOTEL FIRENZE ***+
HOTEL FIRENZE ***+
HOTEL FIRENZE ***+
HOTEL FIRENZE ***+
HOTEL FIRENZE ***+
HOTEL FIRENZE ***+
HOTEL FIRENZE ***+
HOTEL FIRENZE ***+
HOTEL FIRENZE ***+
Ubytovanie HOTEL FIRENZE ***+
Ubytovanie HOTEL FIRENZE ***+
Ubytovanie HOTEL FIRENZE ***+
Gastro HOTEL FIRENZE ***+
Gastro HOTEL FIRENZE ***+
Gastro HOTEL FIRENZE ***+

Podrobné info o pobyte


Plná penzia

Poloha

Kompletne zrekonštruovaný hotel má výbornú polohu v centre Bibione s množstvom obchodov, reštaurácií, barov a diskoték.


Otvoriť Google Earth

Pláž

Hotel sa nachádza 300 m od piesočnatej pláže ocenenej veľa krát Modrou vlajkou s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis je zdarma (1 slnečník, 1 ležadlo, 1 plážová stolička na izbu). Široká ponuka vodných športov (za poplatok).


Strava

Plná penzia – raňajky podávané formou bufetu, 3-chodové obedy a večere s možnosťou výberu z menu, šalátový bufet.


V cene je zahrnuté

ubytovanie s plnou penziou, plážový servis, poistenie insolventnosti, služby delegáta*. Poznámka: služby delegáta v období 10.6.-9.9. Zájazd je možný na 3 noci s nástupom vo štvrtok, na 4 noci s nástupom v nedeľu alebo na 7 nocí  s nástupom v nedeľu alebo vo štvrtok.


Ostatné doplatky

Autobusová doprava 90 EUR/os.,  komplexné cestovné poistenie - viac info v CK.


Oficiálne hodnotenie

***+

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Rodinne vedený hotel má vstupnú halu s recepciou, Wi-Fi, výťah, útulnú reštauráciu, bar, klimatizáciu, požičovňu bicyklov a parkovisko (zdarma-podľa dostupnosti). Pre klientov je k dispozícii bazén s vodopádom, vírivkou, vodnými tryskami z mosta, slnečníkmi a ležadlami.


Ubytovanie

Kompletne zrekonštruované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (18 m2) majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, SAT TV, telefón, Wi-Fi, trezor, balkón.


Pre deti

Bazén, herňa, postieľka (zdarma), menu, stolička.


Upozornenie

Pobytová taxa: V niektorých provinciách Talianska je zavedená miestnymi úradmi pobytová taxa. Platí sa priamo na mieste u ubytovateľa, zväčša prvý alebo posledný deň pobytu a je súčasťou príjmu mesta. Po jej zaplatení obdržíte riadny doklad. O jej výške môžete informovať na našich predajných miestach, prostredníctvom webovej stránky a budú uvedené v písomných informáciách k zájazdu.

 Od 01.06.-31.09.2017 sa platí 1 EUR/os./noc, deti do 2 r. neplatia - platba na mieste.

 

 

Lokalita

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jeden strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Benátky

BENÁTSKA RIVIÉRA
Už dlhé roky najžiadanejšia a najobľúbenejšia destinácia. Turistov láka predovšetkým pomerne krátkou vzdialenosťou zo Slovenska, dobrou vybavenosťou stredísk a najmä výbornými cenami ubytovania. Klientom, ktorí uprednostňujú pohodlie, zabezpečíme leteckú dopravu priamym letom z Viedne do Benátok.
Lignano – má tri odlišné časti – Sabbiadoro, Pineta a Riviéra. Navzájom sú spojené 8 km dlhou plážou so zlatistým pieskom a čistým morom. Veľkou atrakciou pre deti i dospelých je vodný park, lunapark, zoologická záhrada Punta Verde a unikátne Oceanárium s preskleným vodným tunelom.
Bibione – moderné prímorské letovisko je známe svojimi širokými piesočnatými plážami s dĺžkou 7 km, ktoré sú starostlivo udržiavané, moderne vybavené, so skvelými službami a s bohatou ponukou športov. Množstvo kaviarní, reštaurácií, barov, obchodov a diskoték je situovaných predovšetkým na hlavnej promenáde.
Caorle – typické talianske mestečko založené pred viac ako 2 000 rokmi je známe kultúrou, históriou a tradíciami, ktoré sa snúbia so súčasnosťou. Caorle ponúka moderné turistické centrum, lemované 15 km dlhou plážou z jemného piesku s pozvoľným vstupom do mora. Nachádza sa tu jeden z najlepšie vybavených vodných parkov s toboganmi a zábavný lunapark.
Lido di Jesolo – najväčšie stredisko Benátskej riviéry s 15 km dlhou zlatistou plážou s jemným pieskom. Je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú nielen more a slnečné pláže, ale i lákavé rozptýlenie v podobe aqauparkov, zábavných parkov a dlho do noci otvorených kaviarní, reštaurácií, obchodíkov, barov a diskoték.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness