Hotel Suriya Luxury Resort

****+

Srí Lanka

4 49 recenzií

Celkové
hodnotenie
4
49 5

Areál hotela Suriya Luxury Resort
Izba v hoteli Suriya Luxury Resort
Lehátka pri bazéne hotela Suriya Luxury Resort
Výhľad z hotela Suriya Luxury Resort
Bazén v hoteli Suriya Luxury Resort
Bazén v hoteli Suriya Luxury Resort
Chodník k hotelu Suriya Luxury Resort
Posedenie pri hoteli Suriya Luxury Resort
Relax pri hoteli Suriya Luxury Resort
Izba v hoteli Suriya Luxury Resort
Izba v hoteli Suriya Luxury Resort
Ubytovanie v hoteli Suriya Luxury Resort
Interiér hotela Suriya Luxury Resort
Špeciality hotela Suriya Luxury Resort

Podrobné info o zájazde

Poloha: Komplex sa nachádza asi 12 kilometrov severne od Negombo a asi 25 km od medzinárodného letiska v Colombe. Cesta na letisko trvá asi 45 minút. V stredisku je v tesnej blízkosti mora a rieky, "Ginga Oya" a je obklopený bujnou tropickou krajinou, s kokosovými palmami a mangrovy.

Vybavenie: The Suriya Resort hosťom ponúka dostatok priestoru pre oddych. Uprostred upravenej záhrady medzi hlavnou budovou a plážou je veľká, elegantne zariadené bazén s pool bar, bazén samostatný detský a jacuzzi oblasti. Okrem toho ponúka pekný kúpeľný areál slúžil rozsiahlu škálu aplikácií, dodatočným odpočinkom a relaxáciu. V posilňovni nájdete zdravú rovnováhu. Pre vaše potešenie jedáleň, bar a hlavná reštaurácia ponúka širokú škálu chutných pokrmov miestnej aj medzinárodnej kuchyne. Denne večerná zábava so živou hudbou. Wi-Fi je k dispozícii vo vstupnej hale a reštaurácii.

Izby: 62. celkom 42 Deluxe izieb (cca 42 m²), sprcha/WC, sušič vlasov, klimatizácia, stropný ventilátor, chladnička, trezor, LED TV, kávy/čaju, Wi-Fi a balkón s výhľadom na more alebo terasou s výhľadom na bazén/jazero. Celkom 14 apartmánov (cca 72 metrov štvorcových) majú rovnaké vybavenie na štandardné izby, ale sú priestrannejšie a majú tiež DVD prehrávač, denné posteľ a malú vírivku na balkóne. Tých 6 samostatných bungalovoch vody (75 m²) sú vybavené ako apartmány a sú umiestnené na malom ostrohu za hlavnou budovou. Sú obklopené mangrovy a umelým jazerom a ponúkajú dostatok priestoru a dodatočnú vonkajšou sprchou.

Stravovanie: HB/FB/AI. Bohatá raňajky formou bufetu zahrnutá. Polpenzia aj večere formou bufetu. S rezervovanej plnej penzie alebo all-inclusive navyše obedy a večere formou bufetu alebo menu. Poplatok carte À la.

ALL INCLUSIVE (za príplatok):
  • Plná penzia formou bufetu pre všetky jedlá v hlavnej reštaurácii
  • miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od skla od 10 do 23 hodín (napr. B. Wasser, nealkoholické nápoje, ovocné šťavy a pivo)
  • Popoludňajší čaj a sušienky od 15: 30- 16:30

Fit Active: fitnes centrum, plážový volejbal. Za poplatok: masáže a kúpeľné procedúry.

Medové týždne: Novomanželia dostane fľašu vína a kúpeľnej liečby 30 minút za pár pre minimálna dĺžka pobytu 7 nocí.

Extra: Pri rezervácii najmenej šesť nocí v období 01.05.-31.10 .. obdržia 17% zľavu. Rezervujte si apartmán alebo vodné bungalovy (minimálny pobyt v hotelových 6 nocí) Hostia dostane ovocný kôš, jednu fľašu vína a kúpeľnej liečby za 30 minút na osobu a pobyt. Dieťa zľava: Deti do 5 rokov zdarma alebo za znížené ceny pre deti platia až 11 rokov (a stravovanie).

Poznámky: Znížené sadzby (Deluxe Promo), v závislosti od dostupnosti.

informácie o zákazníkoch:
Včasnú rezerváciu: Ak si rezervovať od 4/30. v období 01.05.-31.10. a od 01.05. do 45 dní pred cestou uložíte na osobu 10% na ceny akcií Hotel.
Úspory Tip: pozri extra.
Príplatok: za polpenziu (H) 11, - EUR za plnú penziu (V) EUR 23, - alebo k all-inclusive (I) EUR 36, - (Child 6-11 rokov zľava 50%) za osobu a noc.
Kombinácia transferov: z/na letisko Colombo EUR 30, -

Vlak na rovinu: Cesta druhá trieda vlakom aj MHD je Meiera WORLD TRAVEL letu balíčky z/do Nemecka (plus Salzburg a Bazilej) zahrnutý zadarmo. V Meiera WORLD TRAVEL Flight + Flight balíčky (pozri poznámku pred samotnou rezerváciou!) A Meiera WORLD TRAVEL Nurhotel rezerváciu cestovného lístka nie je v cene!

Poznámka: Tento popis služby je platný od 04/01/2017 do 31/10/2017 (leto Katalóg 2017).

Srí Lanka

Ostrov čaju, bohov, klenotov, perla Indického oceánu – takýmito menami je Srí Lanka nazývaná už od pradávna. V preklade Srí Lanka znamená Prekrásna krajina a takou aj skutočne je. 

Hlavné mesto: Kolombo
Časový posun: +3,5h

Mena: Srílanská rupia
Kurz: 1€ = 170,698 LKR

Hotel Fakultatívny výlet Atrakcie v okolí

Zaujímavé miesta v okolí

Colombo, Srí Lanka

HistóriaKultúra

Colombo

Colombo je najväčším mestom na Sri Lanke. Kolombo je známe pre svoje rozlišné umenie, ktoré sa skladá najmä z hudby a divadiel. Medzi najznámejšie divadelné umelecké strediská patria Divadlo Lionel Wendt, Elphinstone a Tower Hall, ktoré majú veľmi bohatú históriu. Pre Colombo je charakteristická aj jeho zaujímavá architektúra. Koloniálne budovy ovplyvnené portugalským, holandským a britským stoja popri budovách postavených v budhistických, hinduistických, islamských, indických a súčasných architektonických štýloch.

Pinnawala,

Príroda

Pinnawala

Sloní sirotinec sa nedá vidieť len tak, kdekoľvek, no na Srí Lanke je možné zažiť aj takúto skúsenosť. Okolo 70 slonov každého veku zachránených po rôznych zraneniach z džungle, ktoré môžete pohladkať, nakŕmiť či vidieť presúvať sa cez dedinu k rieke. Tam si už slony užijú svoj obľúbený kúpeľ a vy pohľad na ne. Tento rozľahlý areál uchváti svojou jedinečnosťou a poskytne nezabudnuteľný zážitok.

Kitulgala,

Príroda

Kitulgala

Na západe krajiny, v objatí prírody sa ukrýva miesto známe náleziskami pozostatkov prehistorických živočíchov a skeletov neznámych civilizácií. Tým, ktorým nie je blízka história, ponúka Kitulgala možnosť vyskúšať si rafting či prezrieť si miesto, kde stál známy „Most cez rieku Kwai“.

Chrám Budhovho zubu,

HistóriaKultúra

Chrám Budhovho zubu

Na Srí Lanke sa traduje, že pri Budhovej exhumácii boli zachránené štyri zuby – tri sa dostali do iných svetov a jeden práve sem, do Kandy. Ťažko povedať, nakoľko je táto povera pravdivá, hlavne, keď zub bol viackrát ukradnutý, každopádne domáci veria, že práve prítomnosť zubu v tomto chráme pomáha ochraňovať ostrov a tamojší budhizmus. Nech je pravda akákoľvek, dôležité je, že vďaka tejto povere vznikol príjemný chrám so zlatou strechou a jedinečnou atmosférou.

Kandy, Srí Lanka

História

Kandy

Súčasný názov druhého najväčšieho sídla na Srí Lanke pochádza z dlhšej verzie „Kande uda rata“ – mesto v horách. Tento opis nás už vopred pripravuje na prostredie, v ktorom sa ocitneme po príchode do Kandy. Atmosféru centra mesta dotvára umelo vybudované jazero „Mliečne more“, na brehu ktorého stojí najposvätnejšia budhistická pamiatka – Chrám Budhovho zubu.

Matale, Srí Lanka

Gastro

Matale

Malebná dedinka ležiaca v srdci Srí Lanky, medzi mestami Dambulla a Kandy, ponúka príležitosť vyskúšať miestne ovocie a koreniny, ktorých sú tu plné záhrady. Dozvedieť sa môžete aj podrobnosti o ich pestovaní. Pozrieť si možno aj miestny chrám, dýchajúci typickou srílanskou architektúrou a sakrálnosťou.

 

Dambulla, Srí Lanka

História

Dambulla

Zlaté jaskynné chrámy v Dambulle do vás svojou spiritualitou vdýchnu novú energiu. Do jednotlivých jaskýň sa vchádza zo 100m vysokého skalného masívu, ktorý ponúka panoramatický výhľad na okolitú krajinu. Vo vnútri sa už naskytá príležitosť prezrieť si množstvo farebných fresiek či 150 sôch Budhu, vytvárajúcich typickú atmosféru.

 

 

Nuwara Elyia,

Príroda

Nuwara Elyia

Pre fanúšikov kvalitného cejlónskeho čaju je Srí Lanka hotovým rajom na zemi. Samozrejme, nekonečné čajovníkové plantáže potešia aj oko tých menej skúsených „čajíčkarov“. Najznámejším kráľovstvom miestneho čaju je horská oblasť Nuwara Elyia, nazývaná tiež „Malým Anglickom“. Dodnes tu možno vidieť stavby z koloniálnej éry, dokonca aj nové domy postavené v anglickom štýle, obklopené veľkými záhradami.

Sigirya, Srí Lanka

Príroda

Sigirya

Asi najznámejšou skalou Srí Lanky a najznámejším obrázkom je Sigirya, čiže Levia hora, trón kráľa Kasyapa. Týči sa 200 metrov nad okolitý terén a je považovaná za ôsmy div sveta. Po „levích schodoch“ sa dá vyjsť až na vrchol skaly.

Národný park Minneriya, Srí Lanka

Príroda

Národný park Minneriya

Národný park Minneriya sa nachádza v severnej časti Sri Lanky. Park je situovaný v suchej oblasti Si Lanky. Práve vďaka suchej oblasti do tejto oblasti radi zavítajú slony, ktorých tu je 150 až 200. Niektoré sa však rady schovávajú a ževraj ich je tu až 700, takže niekoľko slonov tu určite stretnete. Takýto veľký skok v počte slonov je kvôli tomu, že migrujú z druhého národného parku Wasgamuwa za potravou. Okrem slonov sa v národnom parku nachádzajú aj rôzne druhy opíc či dokonca druh Sri Lanského jeleňa.

Polonnaruwa, Srí Lanka

História

Polonnaruwa

Stredoveké kráľovstvo Polonnaruwa si aj napriek svojmu veku uchovalo väčšinu svojej vtedajšej krásy a slávy. Pri jeho vzniku, pred asi 800 rokmi, boli vybudované rozsiahle záhrady so zavlažovacími systémami, paláce a iné budovy. Toto prostredie v sebe ukrýva nie len osobité čaro, ale keďže bolo aj náboženským centrom, je možné tu nájsť aj množstvo sôch a sošiek Budhu.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness