HOTEL JETWING AYURVEDA PAVILLONS *****

Srí Lanka, Negombo

4.6 2 recenzie

HOTEL JETWING AYURVEDA PAVILLONS *****
HOTEL JETWING AYURVEDA PAVILLONS *****
HOTEL JETWING AYURVEDA PAVILLONS *****
Ubytovanie HOTEL JETWING AYURVEDA PAVILLONS *****
Gastro HOTEL JETWING AYURVEDA PAVILLONS *****
Ostatné HOTEL JETWING AYURVEDA PAVILLONS *****
Ostatné HOTEL JETWING AYURVEDA PAVILLONS *****
Ostatné HOTEL JETWING AYURVEDA PAVILLONS *****
Ostatné HOTEL JETWING AYURVEDA PAVILLONS *****

Podrobné info o pobyte


Plná penzia

V skratke o hoteli

Atraktívny rezort Jetwing Ayurveda Pavilions ponúka ideálny spôsob odpočinku a relaxácie prostredníctvom terapie, meditácie, pokoja a samoty. Svoj pobyt pri mori môžete spojiť s ajurvédou. Hotel poskytuje ajurvédske procedúry, ktorými je Srí Lanka známa.


Poloha

Komorný ajurvédsky hotel Jetwing Ayurveda Pavilions stojí na západnom pobreží Srí Lanky. V jeho blízkosti sú pláže známe ako Golden Mile. Hotel sa nachádza v meste Negombo, asi 150 m od pláže. Nákupné možnosti, reštaurácie a bary sú vzdialené približne 1 km. Od centra mesta je hotel vzdialený 4 km, od letiska 12 km.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 15 minút.

Strava

Hotel Jetwing Ayurveda Pavilions ponúka hosťom plnú penziu s americkými raňajkami. Obedy a večere sa podávajú ako výber z menu. Všetky jedlá sú pripravené podľa ajurvédskych receptov. Menu zostavuje lekár špeciálne podľa potrieb klienta.


Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.


Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko – hotel – letisko, 7-krát ubytovanie s plnou penziou, služby delegáta.


Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a iné typy izieb sú na vyžiadanie za doplatok.


Oficiálne hodnotenie

*****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Vybavenie a služby hotela Jetwing Ayurveda Pavilions sú prispôsobené konkrétnym potrebám hostí. Hotel má otvorenú recepciu, malý obchod. Wi-Fi je zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

V rezorte sa nachádza otvorená reštaurácia. Podáva jedlá z čerstvých morských plodov a výživné a zdravé jedlá. Ponúka tiež ovocné a bylinkové čaje pripravované podľa ajurvédskych techník.

 

BAZÉNY

K rezortu patrí bazén, okolo ktorého sú rozostavené pavilóny.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Pre hostí je k dispozícii fitnes a tenis. Squash nájdu v susednom hoteli Jetwing Blue Oceanic, ktorý je vzdialený asi 250 m. Všetky športové aktivity sú za poplatok.

 

WELLNESS & SPA

K rezortu patrí autentické ajurvéda centrum. V hoteli sú pripravené preventívne a liečebné programy, ako je jóga alebo muzikoterapia, ošetrenia s horúcim olejom, bylinné kúpele, bylinné zábaly alebo masáže. V rezorte sa nachádza tiež parný box a sauna. Hotel ponúka niekoľko balíčkov terapií na zníženie hmotnosti, odbúranie stresu a zlepšenie tráviaceho systému. Menu zostavuje lekár špeciálne podľa potrieb klienta. Masáže a ajurvédske kúry sú za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas dovolenky na Srí Lanke môžete navštíviť niektoré z týchto miest:

Chrámy v Dambulle – najspirituálnejšie miesto v krajine. Mystickú atmosféru vytvára až 150 sôch Budhu.

Levia hora – označuje sa aj za ôsmy div sveta. Sigirya je asi najznámejšou skalou Srí Lanky.

Sloní sirotinec v Pinnawale – je jedným z najväčších na svete, kde majú slony vytvorené prirodzené podmienky na život.

Potápanie a šnorchlovanie – Pri jednom z dvoch národných parkov Srí Lanky, Pigeone, je pobrežie s koralovými útesmi a bohatým podmorským svetom.


Ubytovanie

Svoju dovolenku na Srí Lanke v hoteli Jetwing Ayurveda Pavilions strávite v priestranných a komfortných pavilónoch. V rezorte ich je spolu 12 a sú usporiadané okolo bazéna.

TYPY IZIEB

  • Standard izby sa nachádzajú v samostatnej budove.
  • Queen vily majú privátnu záhradu so sedením, masážne lôžko, zastrešenú verandu, polootvorenú kúpeľňu, vaňu pod holým nebom, sprchu, telefón, SAT TV, rádio, minibar (za poplatok), stropný ventilátor a klimatizáciu.
  • King vily majú väčšiu rozlohu.

Upozornenie

Základná cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy N leteckej spoločnosti Quatar Airways. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.


Náš tip

AJURVÉDA

Užite si regeneračnú ajurvédsku kúru v exkluzívnom prostredí. Kúry zahŕňajú vstupnú lekársku prehliadku a 1 – 2 lekárske vizity týždenne. Potom nasledujú individuálne zostavené procedúry, napríklad rôzne masáže, parné a bylinkové kúpele, špeciálne ošetrenia. Terapiu dopĺňajú jóga a meditácie. Na záver dostanete konečnú diagnózu a rady pre zdravý životný štýl do budúcna.

3-dňová Ayurveda Soft kúra – 192 EUR

7-dňová Ayurveda kúra – 411 EUR

Lokalita

Srí Lanka

Ostrov čaju, bohov, klenotov, perla Indického oceánu – takýmito menami je Srí Lanka nazývaná už od pradávna. V preklade Srí Lanka znamená Prekrásna krajina a takou aj skutočne je. 

Hlavné mesto: Kolombo
Časový posun: +3,5h

Mena: Srílanská rupia
Kurz: 1€ = 181,836 LKR

Klimatický diagram

Negombo

NEGOMBO
Typická rybárska dedinka, známa už v koloniálnych časoch ako centrum obchodu so škoricou. Pozdĺž dlhej, zlatožltej pláže leží množstvo hotelov všetkých kategórií. Typické centrum s mnohými trhmi, chrámami a starými koloniálnymi stavbami lákajú k prechádzkam. Okrem prírodných a kultúrnych krás je fascinujúca aj fauna ostrova. V národných parkoch Yala a Udawalawe žijú slony, leopardy, medvede, byvoly a mnohé ďalšie vo svojom prirodzenom prostredí.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness