HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****

Spojené arabské emiráty, Ras al Khaimah

bez recenzií - nové v ponuke

HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
Ubytovanie HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
Ubytovanie HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
Gastro HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
Gastro HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
Gastro HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
Pláž HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
Ostatné HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****
Ostatné HOTEL MARJAN ISLAND RESORT AND SPA *****

Podrobné info o pobyte


All Inclusive

V skratke o hoteli

Nový all inclusive komplex Marjan Island Resort & Spa je pomenovaný podľa umelo vybudovaného súostrovia štyroch koralových ostrovov Marjan Island. Je postavený v tradičnom arabskom štýle s modernými prvkami. Hotel obklopený tropickou záhradou je vhodný aj pre rodiny s deťmi.


Poloha

Marjan Island Resort & Spa sa nachádza pri piesočnatej pláži s plážovým klubom (prechod na pláž cez komunikáciu) v oblasti Al Hamra. Neďaleko hotela je nákupné centrum Al Hamra Mall, od centra strediska Ras Al Khaimah je vzdialený 20 minút autom. Vodný park Iceland a nákupné centrum Manar Mall sa nachádzajú vo vzdialenosti cca 15 minút od hotela. Golfové ihrisko je vzdialené asi 5 minút jazdy.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca Transfer z medzinárodného letiska v Dubaji do hotela trvá cca 50 minút. minút.

Strava

Hotel ponúka služby soft all inclusive.

 • Raňajky, obedy a večere sú podávané v hlavnej reštaurácii.
 • Nealkoholické nápoje a nealko koktejly sa podávajú počas jedál, v Turtle Beach Clube od 8:00 do 18:00 hod. a pri bazéne od 8:00 do 20:00 hod.
 • V hoteli sa nepodáva alkohol.

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.


Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Bratislavy a Viedne.


Služby v cene

V cene je letecká doprava z Bratislavy a z Viedne, 7-krát ubytovanie s programom soft all inclusive, transfery letisko - hotel – letisko, asistencia delegáta cestovnej kancelárie.


Oficiálne hodnotenie

*****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Hotelový komplex Marjan Island Resort & Spa známej siete Accor obklopuje tropická zeleň. Z hotela je priamy výhľad na arabský záliv. Má vstupnú lobby s recepciou, bazénový komplex, wellness centrum, fitnes centrum, niekoľko reštaurácií, business centrum, konferenčnú miestnosť. Wi-Fi je vo verejných priestoroch zdarma. Hotel stojí pri piesočnatej pláži s plážovým klubom. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú na pláži zdarma. Vodné športy na pláži sú za poplatok.

REŠTAURÁCIE

Hostia môžu využiť 5 reštaurácií. Al Liwan poskytuje celodenné stravovanie a medzinárodnú kuchyňu. Zaitouna House je libanonská reštaurácia, Al Forno talianska, Casa Maghrib podáva jedlá z marockej kuchyne a nakoniec reštaurácia Amouage. V bare Al Majlis sa servíruje tradičný arabský čaj. Okrem neho je k dispozícii Turtle beach club a Infinity pool bar. 

BAZÉNY

V hoteli nájdete bazénový komplex s ležadlami, slnečníkmi a uterákmi zdarma. Detský bazén je hneď vedľa pirátskeho klubu. Hotel má aj vnútorný bazén, ktorý je len pre hostí starších ako 16 rokov. Je za poplatok.

ŠPORT & ZÁBAVA 

V cene je fitnes centrum, plážový volejbal, športové animačné programy počas dňa, jacuzzi.

WELLNESS & SPA

La´mar Spa ponúka množstvo procedúr, masáže, parné a oddychové miestnosti zvlášť pre ženy a pre mužov, tradičný hammám, manikúru, pedikúru. Vo wellness centre sa robia napríklad ajurvédske masáže, thajské masáže, individuálne ošetrenia tváre a tela. Procedúry v Spa centre sú za poplatok.


Ubytovanie

Hotel Marjan Island Resort & Spa ponúka 299 elegantne zariadených izieb s tradičnými arabskými prvkami, ktoré sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou, županmi a sušičom na vlasy, HD TV, rádiom, telefónom, trezorom, minibarom, zariadením na prípravu kávy a čaju. Nájdete tu tiež kútik so sedením a písacím stolom. Wi-Fi pripojenie je zdarma. 

TYPY IZIEB

 • Superior izby
 • Premium izby
 • Rodinné izby
 • Suity

Pre deti

 • Pirate´s club pre deti od 3 do 15 rokov, vrátane zóny pre tínedžerov
 • Detské animačné programy
 • Detské menu
 • Vybavenie pre dojčatá
 • Opatrovateľská služba je za poplatok
 • Detské stoličky v reštauráciách
 • Detské ohrádky
 • Detské postieľky
 • Ihrisko

Upozornenie

V hoteli sa platí vratný depozit (kaucia) za izbu – poplatok je hradený v hotovosti alebo blokáciou na kreditnej karte.

Lokalita

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty tvorí 7 emirátov – Abu Dhabi, Dubaj, Sharjah, Ras Al Khaimah, Fujairah, Ajman, Umm al Quwain. Emiráty sú krajinou kontrastov – orientálnej nádhery a futuristickej architektúry, starých bazárov a elegantných nákupných centier, starých rybárskych člnov a nablýskaných limuzín, jednoduchého života beduínov a luxusu hotelových komplexov.

Hlavné mesto: Abu Dhabi
Časový posun: +4h

Mena: Dirham SAE
Kurz: 1€ = 4,351 AED

Klimatický diagram

Ras al Khaimah

Samotný názov by sa dal preložiť ako „vrchol stanu“, nakoľko sa nachádza na cípe celej federácie. Emirát je známym archeologickým náleziskom. Ras Al Khaimah je miestom, kde si prídu na svoje milovníci športov, prírody i kultúry, ponúka atrakcie pre všetky vekové kategórie. Bonusom je 64 km nádherných pieskových pláží a kryštálovo čisté more. Známe sú i mnohé golfové ihriská, z toho sú 2 profesionálne 18-jamkové (Al Hamra Golf Club, Tower Links Golf Club), nádherné arabské plnokrvníky môžu návštevníci vidieť v Ras Al Khaimah Country Club, nakoľko kone sú veľmi dôležitou časťou arabského dedičstva. Klub poskytuje množstvo rekreačných aktivít a lekcie jazdenia. K ďalším možnostiam športového vyžitia a aktívneho strávenia voľného času patrí lukostreľba, tenis, rôzne vodné aktivity (potápanie, parasailing, jet skiing, šnorchlovanie, kajaky, akadémia plachtenia, katamarány a pod.). K zážitkovým aktivitám patrí známe púštne safari, vodný park Iceland, sokoliarska šou, jazda na ťavách. Veľkým a nezabudnuteľným zážitkom je návšteva perlovej farmy, prvej svojho druhu v SAE, ktorá produkuje ročne viac ako 100 000 perál rôznych druhov a rôznych kvalít. Milovníci histórie môžu navštíviť Národné múzeum s množstvom archeologických artefaktov, pevnosť Dhayah s nádherným výhľadom na Ras Al Khaimah, ruiny mesta Jazirat Al Hamra, historická lodenica na brehu prístavu Marid, starý rybársky prístav a tradičný trh (souk). V neposlednom rade celú atmosféru dotvárajú stále nové nádherné luxusné hotely s kvalitnými službami. Transfer z letiska v Dubaji trvá cca 1 hod.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness