HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****

Spojené arabské emiráty, Ras al Khaimah

4.1 13 recenzií

HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****
HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****
HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****
HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****
HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****
HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****
HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****
HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****
Ubytovanie HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****
Gastro HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****
Ostatné HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****
Ostatné HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****
Ostatné HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****
Ostatné HOTEL Hilton Resort & Spa Ras Al Khaimah *****

Podrobné info o pobyte


2 deti do 12 rokov zdarma

Priamo na pláži

Polpenzia

Animácie

WI-FI

WELLNESS

GOLF

BABY HOTEL

V skratke o hoteli

Rozľahlý hotelový komplex Hilton Resort & Spa patrí do medzinárodnej sieti hotelov Hilton. Nachádza sa priamo na bielej piesočnatej pláži v pokojnej časti mesta Ras Al-Khaimah. Veľkou devízou hotela je elegantné prostredie a pokoj, no zároveň dostupnosť rušnej metropoly Dubaj.


Poloha

Hotel Hilton Resort & Spa leží na 1,2 kilometra dlhej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Centrum Ras Al Khaimah je vzdialené približne 2 kilometre od hotela. V blízkosti komplexu je množstvo nákupných možností a vodný park Iceland. Hotel je od letiska v Dubaji vzdialený cca 90 kilometrov. Dvakrát do týždňa premáva hotelový shuttle bus do nákupného centra Dubai Mall (za poplatok cca 125 AED). Denne premáva zdarma shuttle bus do nákupného centra Manar Mall a trikrát do týždňa do nákupného centra Al Naeem Mall v Ras Al Khaimah.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 75 minút.

Strava

Stravovanie v hoteli  Hilton Resort & Spa je formou polpenzie.

Hostia majú možnosť doplatenia all inclusive, ktoré obsahuje:

 • Raňajky, obedy a večere v hlavnej reštaurácii Maarid
 • Nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje opodávané od 12:00 – 00:00 h v pool bare Sunset, BN Café, The Dome Lounge a XO Bar
 • kredit 70 AED osoba na konzumáciu v a`la carte reštauráciách

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava s odletom z Bratislavy alebo Viedne.


Služby v cene

V cene je letecká doprava z Bratislavy alebo z Viedne, transfery letisko-hotel-letisko, 7-krát ubytovanie s polpenziou, služby česky alebo slovensky hovoriaceho delegáta.


Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 alebo vyššej kategórie sú za doplatok. Služby all inclusive sú za doplatok vo výške 460 EUR pre dospelú osobu a 300 EUR pre dieťa od 6 do 11,99 rokov.


Oficiálne hodnotenie

*****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Luxusnú atmosféru vytvára v hoteli kombinácia tradičných arabských a moderných prvkov. Hotel patriaci k renomovanej hotelovej sieti Hilton ponúka 324 izieb v hlavnej budove, vily situované v tropickej záhrade, množstvo obchodov, fitnes centrum, wellness. Wi-Fi je v spoločných priestoroch zdarma. Hotel leží na 1,2 km dlhej piesočnatej pláži. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú zdarma.

REŠTAURÁCIE

Hostia majú k dispozícii 12 reštaurácií a barov (all day dinning reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou Maarid, a la carte reštaurácie za poplatok – talianska, thajská, čínska, indická, steak house, rybia). Hostia majú k dispozícii aj niekoľko barov - Esprit Club bar, pool bar, Rio beach bar, lounge na streche Al Bahar, Dhow beach bar, kaviareň BN – Starbucks, lobby bar, XO bar.

BAZÉNY

Súčasťou komplexu je šesť bazénov (z toho jeden s morskou vodou). Ležadlá, slnečníky a uteráky sú zdarma.

ŠPORT & ZÁBAVA

V cene je fitnes centrum, stolný tenis, plážový volejbal, badminton, šípky, pilates, tenisový kurt. Za poplatok je požičovňa tenisových rakiet a loptičiek, vodné športy na pláži.

WELLNESS & SPA

Moderné Spa centrum so saunou ponúka tradičný Hamam a deväť kúpeľných miestností s najrôznejšími procedúrami. Služby Spa sú za poplatok. 


Ubytovanie

Hotelový komplex Hilton Resort & Spa má komfortne a elegantne zariadené izby v arabskom štýle s individuálne kontrolovateľnou klimatizáciou. K vybaveniu izby patrí kúpeľňa, sušič vlasov, LCD TV, rádiobudík, telefón, rýchlovarná kanvica s kávou a čajom, žehlička, balkón alebo terasa, trezor (zdarma), veľká fľaša vody denne dopĺňaná na izbách. Za poplatok je minibar. Wi-Fi zdarma.

TYPY IZIEB

 • Guest room v hlavnej budove
 • Deluxe sea view room v hlavnej budove
 • Villa superior pool view situované v záhrade majú výhľad na bazén - prebieha rekonštrukcia
 • Villa superior sea view situované v záhrade majú výhľad na more  - prebieha rekonštrukcia

Pre deti

 • detský klub Kidz Paradise je určený pre deti od 4 do 12 rokov a je za poplatok
 • vonkajšia a vnútorné detské ihrisko
 • maľovanie na tvár
 • športové aktivity a animačné programy pre deti
 • tvorivé dielne
 • spoločenské hry
 • detský bazén
 • tobogan
 • 2 bazény
 • detské menu
 • detské postieľky (zdarma, na vyžiadanie)
 • detské stoličky
 • opatrovateľská služba (za poplatok)
 • kompletný servis pre dojčatá (ohrievače, sterilizátory)

Vodný park Iceland – novootvorený vodný park, tematicky vsadený do zimnej krajinky ponúka atrakcie pre všetky vekové kategórie (tučniakov vodopád, zátoka tučniakov, množstvo toboganov, umelé arktické vlny, detská jaskyňa pre najmenšie deti so šmýkačkami, Ice Berg Rally, koralový ostrov, snežná rieka, tučniakov plavecký bazén, vodné futbalové ihrisko, vodné tornádo)


Upozornenie

V hoteli sa platí vratný depozit (kaucia) za izbu. Poplatok je hradený v hotovosti alebo blokáciou na kreditnej karte. Cena letenky je kalkulovaná v základnej tarifnej triede, vyššie triedy sú za doplatok.

Lokalita

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty tvorí 7 emirátov – Abu Dhabi, Dubaj, Sharjah, Ras Al Khaimah, Fujairah, Ajman, Umm al Quwain. Emiráty sú krajinou kontrastov – orientálnej nádhery a futuristickej architektúry, starých bazárov a elegantných nákupných centier, starých rybárskych člnov a nablýskaných limuzín, jednoduchého života beduínov a luxusu hotelových komplexov.

Hlavné mesto: Abu Dhabi
Časový posun: +4h

Mena: Dirham SAE
Kurz: 1€ = 4,4 AED

Klimatický diagram

Ras al Khaimah

Samotný názov by sa dal preložiť ako „vrchol stanu“, nakoľko sa nachádza na cípe celej federácie. Emirát je známym archeologickým náleziskom. Ras Al Khaimah je miestom, kde si prídu na svoje milovníci športov, prírody i kultúry, ponúka atrakcie pre všetky vekové kategórie. Bonusom je 64 km nádherných pieskových pláží a kryštálovo čisté more. Známe sú i mnohé golfové ihriská, z toho sú 2 profesionálne 18-jamkové (Al Hamra Golf Club, Tower Links Golf Club), nádherné arabské plnokrvníky môžu návštevníci vidieť v Ras Al Khaimah Country Club, nakoľko kone sú veľmi dôležitou časťou arabského dedičstva. Klub poskytuje množstvo rekreačných aktivít a lekcie jazdenia. K ďalším možnostiam športového vyžitia a aktívneho strávenia voľného času patrí lukostreľba, tenis, rôzne vodné aktivity (potápanie, parasailing, jet skiing, šnorchlovanie, kajaky, akadémia plachtenia, katamarány a pod.). K zážitkovým aktivitám patrí známe púštne safari, vodný park Iceland, sokoliarska šou, jazda na ťavách. Veľkým a nezabudnuteľným zážitkom je návšteva perlovej farmy, prvej svojho druhu v SAE, ktorá produkuje ročne viac ako 100 000 perál rôznych druhov a rôznych kvalít. Milovníci histórie môžu navštíviť Národné múzeum s množstvom archeologických artefaktov, pevnosť Dhayah s nádherným výhľadom na Ras Al Khaimah, ruiny mesta Jazirat Al Hamra, historická lodenica na brehu prístavu Marid, starý rybársky prístav a tradičný trh (souk). V neposlednom rade celú atmosféru dotvárajú stále nové nádherné luxusné hotely s kvalitnými službami. Transfer z letiska v Dubaji trvá cca 1 hod.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness