HOTEL Bin Majid Beach Resort ***

Spojené arabské emiráty, Ras al Khaimah

4.8 6 recenzií

HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
Ubytovanie HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
Ubytovanie HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
Ubytovanie HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
Ubytovanie HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
Ubytovanie HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
Gastro HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
Pláž HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
Pláž HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
Ostatné HOTEL Bin Majid Beach Resort ***
Ostatné HOTEL Bin Majid Beach Resort ***

Podrobné info o pobyte


Dieťa do 12 rokov zdarma

Priamo na pláži

All Inclusive

WELLNESS

V skratke o hoteli

Hotel Bin Majid Beach Resort je obklopený tropickou záhradou a je vhodný najmä pre rodiny s deťmi, vyhovie však aj párom alebo skupinám priateľov.


Poloha

Hotel Bin Majid Beach Resort sa nachádza priamo na 800 m dlhej súkromnej pláži s bielym pieskom. Medzinárodné letisko v Dubaji je vzdialené 75 km. Od centra Ras Al Khaimah je hotel vzdialený 25 km. Neďaleko sa nachádza nákupné centrum Al Hamra Mall a centrum mesta je vzdialené asi 10 minút jazdy.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca

60

minút.

Strava

Hotel Bin Majid Beach Resort ponúka hosťom služby all inclusive.


  • Raňajky, obedy, večere a možnosť neskorej večere.
  • Snacky medzi jedlami sa podávajú v čase od 10:00 – 23:00 hod.
  • Nealkoholické nápoje, džúsy, soft drinky, voda, káva, čaj, koktejly.
  • Z vybraných alkoholických nápojov sú v ponuke víno, pivo, vodka, gin, tequila, whiskey.

 

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.


Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava s odletom z Bratislavy alebo Viedne.


Služby v cene

V cene je letecká doprava z Bratislavy alebo Viedne, transfery letisko – hotel – letisko, 7-krát ubytovanie s all inclusive, služby česky alebo slovensky hovoriaceho delegáta.


Oficiálne hodnotenie

****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Hostia môžu v hoteli Bin Majid Beach Resort využívať menší supermarket. Dvakrát do týždňa premáva zdarma shuttle bus do nákupného centra v Ras Al Khaimah. Do nákupného centra Dubai Mall premáva shuttle bus za poplatok vo výške 150 AED za osobu. Pripojenie na internet je v celom areáli za poplatok, iba v lobby je Wi-Fi zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

V hoteli je hlavná reštaurácia Oasis, ktorá ponúka medzinárodné jedlá. Pripravených je tiež niekoľko barov – Zulu bar s panoramatickým výhľadom, plážový bar Coconut Grove Beach, bar Cabana, ktorý je situovaný v záhrade. Al Nakhell Coffee Shop s vodnými fajkami je miesto, kde sa konajú večerné animácie, vystúpenia brušných tanečníc.

 

BAZÉNY

Pri bazénovom komplexe s tromi bazénmi sa nachádza pool bar Waikiki.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia môžu využiť fitnes centrum, tenis počas dňa a zahrať si plážový volejbal.

 

WELLNESS & SPA

Hotel má vlastné wellness centrum, v ktorom je pre hostí zdarma sauna. Spa centrum ponúka širokú škálu procedúr a služieb, vrátane špeciálneho ošetrenia tváre, masáží a marockého kúpeľa. Služby Spa centra sú za poplatok.


Ubytovanie

Hotel má 253 vkusne zariadených cabanas a chalets. Dovolenku v Spojených arabských emirátoch v hoteli Bin Majid Beach Resort strávite v izbách typu Deluxe Chalet, ktoré sú vybavené kúpeľňou, minibarom (pivo a vybrané soft drinky v cene, dopĺňa sa priebežne), LCD TV, telefónom, trezorom. Dve fľaše vody sú denne dopĺňané zdarma. Wi-Fi pripojenie je za poplatok.


Pre deti

Hotel Bin Majid Beach Resort má pre deti pripravený detský bazén, detské ihrisko, detské postieľky, detské stoličky. So zvieratkami sa stretnú v minizoo. Tínedžerom je určená herňa s konzolami XBox a Playstation, stolný futbal. Opatrovanie detí je za poplatok.


Upozornenie

V hoteli sa platí vratný depozit (kaucia) za izbu. Poplatok je hradený v hotovosti alebo blokáciou na kreditnej karte. Cena letenky je kalkulovaná v základnej tarifnej triede, vyššie triedy sú za doplatok.

Lokalita

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty tvorí 7 emirátov – Abu Dhabi, Dubaj, Sharjah, Ras Al Khaimah, Fujairah, Ajman, Umm al Quwain. Emiráty sú krajinou kontrastov – orientálnej nádhery a futuristickej architektúry, starých bazárov a elegantných nákupných centier, starých rybárskych člnov a nablýskaných limuzín, jednoduchého života beduínov a luxusu hotelových komplexov.

Hlavné mesto: Abu Dhabi
Časový posun: +4h

Mena: Dirham SAE
Kurz: 1€ = 4,274 AED

Klimatický diagram

Ras al Khaimah

Samotný názov by sa dal preložiť ako „vrchol stanu“, nakoľko sa nachádza na cípe celej federácie. Emirát je známym archeologickým náleziskom. Ras Al Khaimah je miestom, kde si prídu na svoje milovníci športov, prírody i kultúry, ponúka atrakcie pre všetky vekové kategórie. Bonusom je 64 km nádherných pieskových pláží a kryštálovo čisté more. Známe sú i mnohé golfové ihriská, z toho sú 2 profesionálne 18-jamkové (Al Hamra Golf Club, Tower Links Golf Club), nádherné arabské plnokrvníky môžu návštevníci vidieť v Ras Al Khaimah Country Club, nakoľko kone sú veľmi dôležitou časťou arabského dedičstva. Klub poskytuje množstvo rekreačných aktivít a lekcie jazdenia. K ďalším možnostiam športového vyžitia a aktívneho strávenia voľného času patrí lukostreľba, tenis, rôzne vodné aktivity (potápanie, parasailing, jet skiing, šnorchlovanie, kajaky, akadémia plachtenia, katamarány a pod.). K zážitkovým aktivitám patrí známe púštne safari, vodný park Iceland, sokoliarska šou, jazda na ťavách. Veľkým a nezabudnuteľným zážitkom je návšteva perlovej farmy, prvej svojho druhu v SAE, ktorá produkuje ročne viac ako 100 000 perál rôznych druhov a rôznych kvalít. Milovníci histórie môžu navštíviť Národné múzeum s množstvom archeologických artefaktov, pevnosť Dhayah s nádherným výhľadom na Ras Al Khaimah, ruiny mesta Jazirat Al Hamra, historická lodenica na brehu prístavu Marid, starý rybársky prístav a tradičný trh (souk). V neposlednom rade celú atmosféru dotvárajú stále nové nádherné luxusné hotely s kvalitnými službami. Transfer z letiska v Dubaji trvá cca 1 hod.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness