VIP ExclusiveJumeirah Beach Hotel *****

Jumeirah Beach Hotel *****

Spojené arabské emiráty, Dubaj

VIP ExclusiveJumeirah Beach Hotel *****
VIP ExclusiveJumeirah Beach Hotel *****
VIP ExclusiveUbytovanie Jumeirah Beach Hotel *****
VIP ExclusiveUbytovanie Jumeirah Beach Hotel *****
VIP ExclusiveOstatné Jumeirah Beach Hotel *****
VIP ExclusiveOstatné Jumeirah Beach Hotel *****
VIP ExclusiveOstatné Jumeirah Beach Hotel *****
VIP ExclusiveOstatné Jumeirah Beach Hotel *****
VIP ExclusiveOstatné Jumeirah Beach Hotel *****

Jumeirah Beach Hotel *****

Spojené arabské emiráty, Dubaj

5 1 recenzia

Podrobné info o pobyte


Dieťa do 12 rokov zdarma

Priamo na pláži

Raňajky

WI-FI

WELLNESS

V skratke o hoteli

Jeden z najznámejších hotelov v Dubaji, situovaný na jednej z najkrajších pláží v Emirátoch – Jumeirah beach. Ikonická

stavba v tvare morskej vlny je zárukou luxusu a kvalitných služieb, vďakak ktorým sa zaradil medzi najluxusnejšie hotely sveta.


Poloha

Exkluzívna lokalita priamo na nádhernej piesočnatej pláži Jumeirah. Centrum mesta je vzdialené 15 km. Z hotela chodí denne shuttle bus do nákupných centier. Hotel je obklopený nádhernou tropickou záhradou s bujným porastom.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 25 minút.

Strava

Polpenzia. Stravovanie je možné využiť vo všetkých hoteloch siete JBR na základe rezervácie. REŠTAURÁCIE

La Parilla (latinsko-americká), Marina (rybia), Villa beach (s výhľadom na Burj al Arab a more), Naya (indická), Carnevale

(talianska), Der Keller (nemecká), latitude (medzinárodná), Beachcombers (ázijská), Mahiki (polynézska), Al Marsa Lounge (tapas) a mnoho ďalších.


Doprava

Letecky z Viedne, Bratislavy, Budapešti


Oficiálne hodnotenie

*****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Šport: fitnes centrum, tenisové centrum, škola potápania, škola plávania, lezecká stena, ihriská na futbal a volejbal, komplex bazénov, bazén s jacuzzi, sauna, squash, vodné športy na pláži, Wild Wadi water park (vstup pre hostí zdarma). Talise spa.


Ubytovanie

618 luxusne zariadených izieb, suít a víl s nádherným výhľadom na Arabský záliv a ikonický hotel Burj Al Arab. Všetky izby sú ladené do prírodných farieb s použitím kvalitných prírodných materiálov, vybavené sú kúpeľňou so sušičom vlasov, HD LCD TV, minibarom za poplatok, trezorom, zariadením na prípravu kávy a čaju, francúzsky balkón, Wi-fi

pripojenie zdarma. Ocean Deluxe (50 m2) s výhľadom na Arabský záliv, možnosť ubytovania pre 2 dospelých a 2 deti do 12 rokov, Ocean Deluxe a Ocean Superior balcony (50 m2) s výhľadom na Arabský záliv a s balkónom, možnosť ubytovania pre 2 dospelých a 2 deti do 12 rokov, Ocean Club Superior (50 m2) so vstupom do Premium Leisure Club

a The Club Executive, Two bedroom suite (162 m2) so vstupom do Premium Leisure Club a The Club Executive.


Pre deti

Destký bazén, klub Sinbad’s, Teens club, detské stoličky a menu v reštaurácií, ihrisko, plavecká škola pre deti, rehabilitačné centrum

morských korytnačiek, opatrovateľská služba.

Lokalita

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty tvorí 7 emirátov – Abu Dhabi, Dubaj, Sharjah, Ras Al Khaimah, Fujairah, Ajman, Umm al Quwain. Emiráty sú krajinou kontrastov – orientálnej nádhery a futuristickej architektúry, starých bazárov a elegantných nákupných centier, starých rybárskych člnov a nablýskaných limuzín, jednoduchého života beduínov a luxusu hotelových komplexov.

Hlavné mesto: Abu Dhabi
Časový posun: +4h

Mena: Dirham SAE
Kurz: 1€ = 4,274 AED

Klimatický diagram

Dubaj

K najväčším turistickým atrakciám patrí svetoznámy hotel Burj Al Arab v tvare plachty, najnovšia dominanta mesta – najvyššia budova sveta Burj Khalifa s výškou približne 824 metrov, umelý ostrov Palm Jumeirah s rezidenčným komplexom, súkromnými vilami a luxusnými hotelmi. Dubaj nie je iba obchodným centrom, nachádza sa tu aj množstvo historických pamiatok – Dubajské múzeum, archeologické vykopávky, stará štvrť Bastakia s galériami a obchodíkmi. Za zmienku určite stojí i návšteva miestnych trhov (trh so zlatom, s korením a rybami), kde si môžete vyskúšať svoj dar zjednávania. Milovníci športov sa majú možnosť venovať rôznym vodným športom, zahrať si golf v niektorom z golfových klubov a dokonca zažiť aj zimu uprostred exotiky – zalyžovať si v krytej hale Ski Dubai alebo sa ochladiť v novootvorenej kaviarni z ľadu, kde je vo vnútri až 6 stupňov pod nulou a všetko vrátane obrazov, záclon a sôch je z ľadu. Dubaji sa konajú každoročne aj mnohé prestížne športové podujatia za účasti špičkových športovcov, mnohé veľtrhy a výstavy, koncerty a umelecké podujatia. Atrakciou nielen pre deti ale aj pre dospelých je vodný park Wild Wadi a Aquaventure, najmodernejšie ochranné tréningové centrum pre delfíny Dolphine Bay, výlety do púšte, zábavný park Wonderland, Dubajská ZOO alebo návšteva nákupných centier. Dubaj, to je aj pestrý nočný život, zábava, diskotéky, kluby, nespočetné množstvo reštaurácií s miestnou ale aj s medzinárodnou kuchyňou. Toto všetko môžete vychutnávať na tomto kúsku zeme, v meste, ktoré bolo pred pár rokmi iba dedinkou na púšti, splní takmer všetky vaše sny.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness