Hotel Globales Lord Nelson

****

Španielsko, Menorca

bez recenzií

Pohľad na areál hotela Globales Lord Nelson
Ubytovanie v hoteli Globales Lord Nelson
Kúpeľňa v hoteli Globales Lord Nelson
Izba v hoteli Globales Lord Nelson
Terasa v hoteli Globales Lord Nelson
Stolovanie v hoteli Globales Lord Nelson
Chutné špeciality v hoteli Globales Lord Nelson
Bazén pred hotelom Globales Lord Nelson
Recepcia v hoteli Globales Lord Nelson

Podrobné info o zájazde


Polpenzia

Pri pláži

Wi-Fi

Privátny transfer

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Veľmi dobre vedený a vyhľadávaný plážový rezort iba pre dospelých je situovaný v samom srdci malebného rybárskeho mestečka Santo Tomas.

Poloha

Priamo v mestečku Santo Tomás, v pešej vzdialenosti od hotela nákupné možnosti, bary a reštaurácie. Hlavné mesto Mahón cca 26 km, Ciutadella cca 25 km. Letovisko Es Migjorn cca 8 km.

Pláž

Piesočnatá pláž Santo Tomás s pozvoľným vstupom do mora cca 50 m od hotela (prístup po drevených mostíkoch); miestami pri vstupe do vody kamenisté podložie), ležadlá a slnečníky za poplatok.

Ubytovanie

Balkón alebo terasa, kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, klimatizácia, SAT TV, trezor (za poplatok).

Double Room Standard (balkón, výhľad na záhradu alebo more).

Stravovanie

Polpenzia formou bufetových stolov, za doplatok all inclusive


All Inclusive

All inclusive stravovanie od 10:00 do 23:00 je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a obnáša plnú penziu formou bohatého bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie (pečivo, zákusky, káva, čaj, palacinky, hamburgery), neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky, miešané nápoje) a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach, turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov).

Vybavenie a služby hotela

177 izieb. Hlavná budova: vstupná hala s recepciou, Wi-Fi (zdarma), 2 výťahy, reštaurácia, bar/kaviareň. V záhrade bazén, snack bar pri bazéne, terasa na opaľovanie s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, osušky zadarmo, požičovňa áut.

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Viedne, 7x (resp. 14x) ubytovanie, polpenziu, poistenie insolventnosti, delegáta CK na telefóne, servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery), palivový príplatok.


Celková cena nezahŕňa

Pobytovú taxu, komplexné cestovné poistenie – viac informácií v CK SATUR; Pobytová taxa – platí sa na mieste v ubytovacom zariadení, zväčša prvý alebo posledný deň pobytu. Jej výška závisí od kategórie ubytovania, pričom sa pohybuje vo výške 0,50-4,00 EUR/izba/deň. Aktuálna sadzba bude známa po 1.1.2019 a bude uvedená v písomných informáciách k zájazdu.


Oficiálne hodnotenie

****

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Hotel Fakultatívny výlet Atrakcie v okolí

Fakultatívne výlety v okolí

Spoznávanie ostrova  a Valldemosa, Španielsko

Fakultatívny výletHistória

Spoznávanie ostrova a Valldemosa

Návšteva kostola v kláštore Lluc so sochou patrónky ostrova čiernej Madony. Vzrušujúca jazda po najznámejšej ceste ostrova k zátoke Sa Calobra. V prípade priaznivého počasia plavba loďou pozdĺž pobrežia do prístavu Port de Soller. Následne návšteva jednej z najkrajších dedín ostrova, romantickej Valldemosy.

Orientačná cena: 60 €

Dračie jaskyne a predajňa perál, Španielsko

Fakultatívny výletPlážePríroda

Dračie jaskyne a predajňa perál

Zažite kúzelné kráľovstvo najslávnejších jaskýň ostrova Mallorca s pôsobivým umeleckým programom počas poldenného výletu. Po návšteve jaskyne sa zastavíme v meste Porto Cristo so zastávkou na kúpanie a cestou na hotel sa ešte navštívite veľkopredajňu s malorskými perlami v blízkosti Manacoru. Návrat na hotel je naplánovaný v poludnajších hodinách.

Večer v Palma de Mallorca, Španielsko
Večer v Palma de Mallorca, Španielsko
Večer v Palma de Mallorca, Španielsko
Večer v Palma de Mallorca, Španielsko

Fakultatívny výletIné atrakcie

Večer v Palma de Mallorca

Ak vás láka mesto Palma de Mallorca vo večerných hodinách, tento výlet je pre vás ako stvorený. Počas romantickej prechádzky po hlavnom meste si môžete vychutnať rušný život v tomto meste. Po prechádzke sa presuniete do prístavu, kde sa nalodíte a budete mať príležitosť vychutnať si mesto aj z inej perspektívy. Plavba po Palmskom zálive vo večerných hodinách je nezabudnuteľným zážikom.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands