HOTEL Iberostar Malaga Playa *****

Španielsko, Andalúzia, Torrox Costa

4.3 64 recenzií

hotel Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
výhľad z hotela Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
bazén v hoteli Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, strediko Torrox Costa
detské ihrisko v hoteli Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
miniklub v hoteli Iberostar Malaga Playa, Španielsko, Andalúzia, stredisko Torrox Costa
terasa v hoteli Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
bazén v hoteli Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
terasa v hoteli Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
park v hoteli Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
hotel Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
hotel Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
hotel Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
hotel Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
hotel Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
hotel Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
hotel Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
hotel Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa
pláž v hoteli Iberostar Malaga Playa, Andalúzia, Španielsko, stredisko Torrox Costa

Podrobné info o pobyte


2 deti do 13 rokov zdarma

Priamo na pláži

All Inclusive

Animácie

AQUAPARK

WI-FI

WELLNESS

GOLF

V skratke o hoteli

Moderný, novozrekonštruovaný štvorhviezdičkový hotel Iberostar Malaga Palya zaujme už svojou architektúrou. Je atraktívnou voľbou pre páry aj rodiny s deťmi. Či je vaším cieľom zažiť zábavu na rodinnej dovolenke, alebo si chcete dopriať romantický únik vo dvojici v krásnej časti Andalúzie, Iberostar Malaga Playa je tým pravým miestom. Len pár krokov od hotela je nespočetné množstvo reštaurácií, barov a zábavných podnikov. Vyberte sa sem s cestovnou kanceláriou Satur.


Poloha

Hotel Iberostar Malaga Playa leží v turistickom stredisku Torrox. Centrum strediska sa nachádza len 200 metrov od hotela. Hotel sa rozprestiera priamo na pláži s priamym prístupom na promenádu Torrox-Costa.  Od letiska v Malage je vzdialený 60 kilometrov.


Dĺžka transferu

cca 45 minút.

Pláž

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotela oddelená pobrežnou promenádou. Vodné športy na pláži sú za poplatok. Rovnako aj ležadlá a slnečníky sú za poplatok.


Strava

V cene zájazdu sú služby all inclusive:


 • Raňajky sa podávajú formou bohatých bufetových stolov (07:30 - 10:30 h)
 • Obedy sa podávajú formou bohatých bufetových stolov (13:30 - 15:30 h)
 • Večere sa podávajú formou bohatých bufetových stolov (19:00 - 22:00 h)
 • Počas dňa snacky, ovocie, zmrzlina
 • Káva, čaj, sušienky
 • Nealkoholické, miestne alkoholické a vybrané importované nápoje (10:30 - 24:00 h)

Služby v cene

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 14-krát) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.


Oficiálne hodnotenie

****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Hotel obklopuje subtropická záhrada. Tvorí ho hlavná budova a dva apartmánové bloky. V celom areáli je neobmedzene zdarma internet. K hotelu patrí reštaurácia, kaviareň, pool bar a aquafun vodný svet. Pre hostí sú pripravené animácie. Pri bazéne sú ležadlá a slnečníky, uteráky pri bazéne sú na kauciu. Hotel má aj vnútorný bazén, wellness centrum je za poplatok. Hostia si môžu užiť viacero športových aktivít. Hotel je plne rekonštruovaný a pripravený na letnú sezónu 2017.

REŠTAURÁCIE

V hoteli Iberostar Malaga Playa sa nachádza hlavná reštaurácia a štyri bary. V reštaurácii sa podávajú jedlá domácej aj medzinárodnej kuchyne. V čase večere je požadovaný dress code – dlhé nohavice pre pánov. K dispozícii je aj lobby bar. Open air pool bar, kde nájdete širokú škálu nápojov a občerstvenia, je obklopený starostlivo upravenou záhradou. Hotel má okrem toho ešte snack bar a salon bar.

BAZÉNY

Hotel má vonkajší bazén, pri ktorom je bar. Vnútorný krytý bazén je súčasťou wellness, ktoré je za poplatok. Pri bazéne sú ležadlá a slnečníky poskytované zdarma. Uteráky pri bazéne sú za kauciu. Deťom je určený detský bazén a nový auquafun vodný park.

ŠPORT & ZÁBAVA

Pre hostí hotela Iberostar Malaga Playa je k dispozícii stolný tenis, fitnes, basketbal, futbal, strečing. Vyskúšať si môžete aj golf na golfovom ihrisku, ktoré leží asi 10 kilometrov od hotela.

WELLNESS & SPA

Hotel má wellness cetrum, ktoré ja za poplatok. Nájdete tu masáže, saunu, krytý bazén a salón krásy.


Ubytovanie

Hotel Iberostar Malaga Playa ponúka plne rekonštruované dôjlôžkové izby a apartmány. Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky pre dieťa majú klimatizáciu, kúpeľňu, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, minibar (za poplatok), trezor (za poplatok), balkón alebo terasu. Izby apartmánového typu sú s dvomi prístelkami (sofa), majú oddelený kuchynský kútik a nachádzajú sa v dvoch samostatných budovách.

TYPY IZIEB

 • Štandardná izba má rozlohu 31 metrov štvorcových, možnosť jednej prístelky pre dieťa.
 • Apartmán má rozlohu 36 metrov štvorcových, jednu spálňu a možnosť dvoch prísteliek – rozkladacie lôžka a oddelený kuchynský kútik.

Pre deti

 • Nový aquafun vodný park pre deti
 • Bazén
 • Detský klub:
 • Miniklub (4-7 rokov)
 • Maxiklub (8-12 rokov)
 • Animácie:
 • Rôzne súťaže
 • Kreslenie
 • Aktivity pri bazéne
 • Detské ihrisko
 • Detská postieľka
 • Zmrzlina a ovocie
 • Detská stolička
 • Športové aktivity:
 • Stolný tenis
 • Basketbal
 • Futbal
 • Mini disco
 • Herňa
 • Pozvoľný vstup do mora

VÝHODY PRE RODINY

 • 2 deti do 13 rokov zdarma
 • Apartmánové izby pre 2+2 alebo 3+1

Lokalita

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Andalúzia

More s priezračnou vodou a kvalitné hotelové služby. Hlavným mestom tejto oblasti je mesto Malaga – rodisko Pabla Picassa. Na svoje si prídu aj tí, ktorí si radi vychutnajú výraznú i delikátnu španielsku kuchyňu, energiu z jedinečnej horskej prírody či atmosféru bielych uličiek a historických stredísk. Slnečné pobrežie Costa del Sol ponúka plnú náruč zábavy a športového vyžitia, od obchodov, reštaurácií, barov, temperamentných diskoték, rôznych druhov vodných športov a kvalitných golfových ihrísk.

TORROX COSTA
Španielske letovisko leží približne 40 km severne od Malagy. Súčasťou strediska je i pôvodná dedinka Torrox, ktorá sa vypína na vrchole prírodnej scenérie. Symbolom andalúzskej dedinky sú biele domčeky doslova nalepené jeden vedľa druhého. Turistickým strediskom sa tiahnu dlhé piesočnaté pláže s pešou promenádou oddeľujúcou hotely od pláže. V stredisku nájdete obchodíky, reštaurácie a kaviarne. Torrox Costa je ideálnym letoviskom na prežitie pokojnej dovolenky, s bohatými možnosťami poznávania. Transfer z letiska v Malage trvá 50 minút.

TORREMOLINOS A BENALMÁDENA
Obľúbené a turistami vyhľadávané strediská Torremolinos a Benalmádena ponúkajú návštevníkom krásne piesočnaté pláže, bohaté možnosti nočnej zábavy v nespočetných baroch, reštauráciách a diskotékach v modernejšej časti Torre, príjemné prechádzky po efektnej pobrežnej promenáde, ktorá sa tiahne po celom stredisku. Známa je tiež stará rybárska štvrť La Carihuela, kde môžete spoznať život miestnych obyvateľov a ochutnať rybie špeciality a dary mora. Na pláži nájdu turisti širokú ponuku vodných športov. Na okraji strediska sa nachádza najväčší vodný park celej oblasti Aqualand. Transfer z letiska v Malage trvá 30 minút.

ESTEPONA
Prímorské letovisko známe svojimi dlhými piesočnatými plážami. Najobľúbenejšia je piesočnatá Playa de Cristo s pozvoľným vstupom do mora. Mesto Estepona je kombináciou moderného a starého, za návštevu určite stojí: námestie Plaza de las Flores a Torre Reloj (hodinová veža), nezabudnuteľný stredajší trh, kde nájdete všetky výrobky miestnej produkcie. K lákadlám patrí aj priemerná ročná teplota (takmer 19 °C) a pre milovníkov golfu – 8 kvalitných golfových ihrísk. Transfer z letiska trvá 90 min.

MIJAS
Obľúbené mesto Mijas sa rozprestiera v západnej časti regiónu Costa del Sol. Delí sa na prímorskú časť Mijas Costa – Las Laguna, ktorá predstavuje najmodernejšiu časť mesta, La Cala a na hornaté Mijas Pueblo, typickú andalúzsku dedinku s bielymi domčekmi. Za návštevu stojí miestna býčia aréna. Rodiny s deťmi môžu navštíviť vodný park Parque Acuático Mijas, plný bazénov, vodných atrakcií a šmýkačiek. Transfer z letiska trvá asi 40 min.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness