HOTEL KEMPINSKI BAHIA ESTEPONA *****

Španielsko, Andalúzia, ESTEPONA

bez recenzií - nové v ponuke

Podrobné info o pobyte


Raňajky

Lokalita

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Andalúzia

More s priezračnou vodou a kvalitné hotelové služby. Hlavným mestom tejto oblasti je mesto Malaga – rodisko Pabla Picassa. Na svoje si prídu aj tí, ktorí si radi vychutnajú výraznú i delikátnu španielsku kuchyňu, energiu z jedinečnej horskej prírody či atmosféru bielych uličiek a historických stredísk. Slnečné pobrežie Costa del Sol ponúka plnú náruč zábavy a športového vyžitia, od obchodov, reštaurácií, barov, temperamentných diskoték, rôznych druhov vodných športov a kvalitných golfových ihrísk.

TORROX COSTA
Španielske letovisko leží približne 40 km severne od Malagy. Súčasťou strediska je i pôvodná dedinka Torrox, ktorá sa vypína na vrchole prírodnej scenérie. Symbolom andalúzskej dedinky sú biele domčeky doslova nalepené jeden vedľa druhého. Turistickým strediskom sa tiahnu dlhé piesočnaté pláže s pešou promenádou oddeľujúcou hotely od pláže. V stredisku nájdete obchodíky, reštaurácie a kaviarne. Torrox Costa je ideálnym letoviskom na prežitie pokojnej dovolenky, s bohatými možnosťami poznávania. Transfer z letiska v Malage trvá 50 minút.

TORREMOLINOS A BENALMÁDENA
Obľúbené a turistami vyhľadávané strediská Torremolinos a Benalmádena ponúkajú návštevníkom krásne piesočnaté pláže, bohaté možnosti nočnej zábavy v nespočetných baroch, reštauráciách a diskotékach v modernejšej časti Torre, príjemné prechádzky po efektnej pobrežnej promenáde, ktorá sa tiahne po celom stredisku. Známa je tiež stará rybárska štvrť La Carihuela, kde môžete spoznať život miestnych obyvateľov a ochutnať rybie špeciality a dary mora. Na pláži nájdu turisti širokú ponuku vodných športov. Na okraji strediska sa nachádza najväčší vodný park celej oblasti Aqualand. Transfer z letiska v Malage trvá 30 minút.

ESTEPONA
Prímorské letovisko známe svojimi dlhými piesočnatými plážami. Najobľúbenejšia je piesočnatá Playa de Cristo s pozvoľným vstupom do mora. Mesto Estepona je kombináciou moderného a starého, za návštevu určite stojí: námestie Plaza de las Flores a Torre Reloj (hodinová veža), nezabudnuteľný stredajší trh, kde nájdete všetky výrobky miestnej produkcie. K lákadlám patrí aj priemerná ročná teplota (takmer 19 °C) a pre milovníkov golfu – 8 kvalitných golfových ihrísk. Transfer z letiska trvá 90 min.

MIJAS
Obľúbené mesto Mijas sa rozprestiera v západnej časti regiónu Costa del Sol. Delí sa na prímorskú časť Mijas Costa – Las Laguna, ktorá predstavuje najmodernejšiu časť mesta, La Cala a na hornaté Mijas Pueblo, typickú andalúzsku dedinku s bielymi domčekmi. Za návštevu stojí miestna býčia aréna. Rodiny s deťmi môžu navštíviť vodný park Parque Acuático Mijas, plný bazénov, vodných atrakcií a šmýkačiek. Transfer z letiska trvá asi 40 min.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness