LIEČEBNÝ DOM PAX ***

Slovensko, Západné Slovensko, Trenčianske Teplice

3.8 7 recenzií

LIEČEBNÝ DOM PAX ***
LIEČEBNÝ DOM PAX ***
LIEČEBNÝ DOM PAX ***
LIEČEBNÝ DOM PAX ***
LIEČEBNÝ DOM PAX ***
LIEČEBNÝ DOM PAX ***
LIEČEBNÝ DOM PAX ***
LIEČEBNÝ DOM PAX ***
LIEČEBNÝ DOM PAX ***
LIEČEBNÝ DOM PAX ***
LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Ubytovanie LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Ubytovanie LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Ubytovanie LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Ubytovanie LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Ubytovanie LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Ubytovanie LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Gastro LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Gastro LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Wellness LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Wellness LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Wellness LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Wellness LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Wellness LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Wellness LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Wellness LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Wellness LIEČEBNÝ DOM PAX ***
Wellness LIEČEBNÝ DOM PAX ***

Podrobné info o pobyte


Polpenzia

WI-FI

WELLNESS

CYKLO TURISTIKA

Poloha

Obľúbený zrekonštruovaný kúpeľný hotel sa nachádza priamo v centre mestečka na pešej zóne. Vďaka svojej ideálnej polohe v blízkosti kúpeľného parku, ako i kultúrnej pamiatky - historickej odpočivárne Hammam - vytvára príjemnú atmosféru, ktorá prináša hosťom ideálne podmienky na liečbu a relax.


Otvoriť Google Earth

Strava

Reštaurácia je situovaná na prvom poschodí

- raňajky sa poskytujú formou bufetových stolov, pozostávajúcich zo studeného, teplého bufetu a ponuky nápojov (raňajková káva, čaj, kakao, studené nápoje)

- obedy a večere majú zabezpečený výber z piatich jedál (2 mäsité, vegetariánske jedlo a sladké jedlo, ovocný balíček)

- možnosť výberu z reštauračného lístka za doplatok

- sezónne sa pripravujú grilované špeciality, kačacie hody a pod. V prípade plnej penzie sa pobyty začínajú večerou a končia obedom. V pracovný deň je možné začať obedom do 12,30 hod. Počas sviatkov a voľných dní sa začína večerou, nástup od 14,00 hod.


V cene je zahrnuté

Ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry za osobu.


Cena nezahŕňa

Povinný doplatok: Miestny poplatok (platba na mieste).


Úvod

Moderné metódy komplexnej balneoterapie na báze liečivých prameňov, mineralizovaného sírneho bahna a doplnkovej pohybovej liečby, fyzikálnej terapie, medikamentóznej liečby a dietetiky zaraďujú Trenčianske Teplice medzi významné centrá boja proti reumatickým chorobám. Okrem reumatických chorôb sa tu liečia ochorenia chrbtice, artrózy, progresívna artritída, chronické neuralgieischias, stavy po operáciách a všetky platničkové syndrómy. Kúpele ukrývajú nielen slovenský, dokonca aj európsky unikát - turecký kúpeľ Hammam, postavený v 19. storočí, ktorý je súčasťou kúpeľného komplexu. V súčasnosti sa využíva na masáže a ako relaxačná miestnosť po kúpeli v termálnom bazéne.


Ponúkané pobyty

Pobyt Dr. Medical Wellness - ubytovanie s polpenziou, vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie, 2 procedúry denne. 1x denne nový vonkajší bazén Grand, vnútorný bazén 1x denne 30 min.,1x whirpool, vstup do fitnes. Pobyt na minimálne 7 nocí.

 

Pobyt Dr. Klasik - plná penzia, vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie, 3 procedúry denne podľa odporúčania lekára (okrem nedele a sviatkov). Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand (60 min.), 1x whirlpool, 1x denne vnútorný bazén, voľný vstup do fitnes. Nástup na pobyt denne okrem soboty, odporúčaný deň nástupu je nedeľa. Minimálna dĺžka pobytu 6 nocí.

 

Pobyt Relax - polpenzia, 2 procedúry denne: termálny kúpeľ, plávanie, rašelinové zábaly, prísadový kúpeľ, masáž. Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand (60 min.)/2 noci, 1x whirlpool/3 noci, voľný vstup do fitnes. Možnosť konzultácie s lekárom dohodou. Odporúčaný deň nástupu je nedeľa. Minimálna dĺžka pobytu 4 noci.

 

Pobyt Dr. Senior – (pre klientov od 60 r. vrátane), plná penzia, vstupné lekárske vyšetrenie, 2 procedúry denne: termálny kúpeľ, rašelinový zábal, masáž, oxygenoterapia, plávanie, perličkový kúpeľ. Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand (60 min.)/2 noci, voľný vstup do fitnes. Nástup na pobyt denne okrem soboty, odporúčaný deň nástupu je nedeľa. Minimálna dĺžka pobytu 6 nocí.

 

Pobyt Dr. Tomesa - plná penzia, vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie, 3 procedúry denne. Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand, vstup do fitnes. Pobyt na minimálne 10 nocí.

 

Silvester Relax - pobyt v termíne 27.12.2017-01.01.2018 na 4 noci zahŕňa 4x ubytovanie s polpenziou, možnosť lekárskej konzultácie, 2 procedúry denne, 1x / 2 noci hodinový vstup do vonkajšieho bazéna Grand, 1x / 3 noci whirlpool. Možnosť doplatku za silvestrovskú zábavu v KDV.

 

Minirelax na 2 noci: ubytovanie s polpenziou, možnosť konzultácie s lekárom, 1x termálny kúpeľ, 1x masáž, 1x prísadový kúpeľ, 1x whirlpool. Bonus: 1x denne vstup do nového vonkajšieho bazéna Grand (60 min), 1x denne vnútorný bazén (30 min), voľný vstup do fitnes. Pobyty piatok-nedeľa.

Minirelax na 3 noci: ubytovanie s polpenziou, možnosť konzultácie s lekárom, 2x termálny kúpeľ, 1x masáž, 1x prísadový kúpeľ, 1x whirlpool, 1x rašelinový obklad/limoplast. Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand, vnútorný bazén 1x denne 30 min., vstup do fitnes. Pobyty štvrtok - nedeľa.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Recepcia je pre hostí otvorená nepretržite. V hoteli sa nachádza kozmetika, denná kaviareň, zmenáreň, spoločenská a kongresová sála, k dispozícii je viacero výťahov, Wi-Fi, slnečná terasa s panoramatickou kaviarňou na streche, na 1. poschodí kaviareň so živou hudbou.

Parkovanie na  uzatvorenom parkovisku pri hoteli Krym alebo Slovakia za poplatok 2 € na deň.

Na základe VZN Mesta Trenčianske Teplice o dočasnom parkovaní motorových vozidiel na miestnych komunikáciách na území mesta Trenčianske Teplice, týkajúceho sa aj ubytovaných hostí Kúpeľov Trenčianske Teplice, je možné zakúpenie parkovacej karty aj na iných vyznačených parkoviskách mesta. Parkovacie karty je možné zakúpiť priamo na recepciách hotelov:

• ubytovaní klienti, s dĺžkou pobytu minimálne 7 po sebe nasledujúcich kalendárnych dní, môžu získať zvýhodnené parkovanie (50% zľava) zakúpením parkovacích kariet priamo na recepciách kúpeľných hotelov

• parkovacie karty pre ubytovaných hostí budú vystavené na 7, 10 alebo 15 dní pri cene 2,00 € / 1 deň

 


Vybavenie izieb

Kapacita kúpeľného hotela je 270 lôžok na šiestich poschodiach. Hosťom sú k dispozícii rekonštruované jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby, 7 komfortných apartmánov a 3 bezbariérové izby.

Apartmány de Luxe: TV-sat, Wi-Fi pripojenie, rádio, telefón, chladnička, varná kanvica, trezor, fén, sprcha/vaňa, WC, obývacia a spálňová časť.

Izby Comfort: TV-sat, Wi-Fi pripojenie, rádio, telefón, chladnička, WC, sprcha


Poznámka

Ďalšie možné pobyty na vyžiadanie, ako napríklad:

 

Pobyt Dr. Osteofit - plná penzia, vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie, 3 procedúry denne. Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand, vnútorný bazén 1x denne 30 min., vstup do fitnes. Pobyt na minimálne 10 nocí.


Upozornenie

Kúpeľný hotel je prepojený s budovami, kde sa podávajú procedúry. Lekárske ordinácie a niektoré procedúry sú hosťom k dispozícii priamo v hoteli.

Od 02.01.2017 sa okrem piatku bude nastupovať na všetky pobyty po 14:00 h - prvá služba večera, posledná  obed - chcek out 11:00 h. V piatok sa na pobyty, kde je potrebná lekárska konzultácia, nastupuje  po 11:00 - check out 09:00 h.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness