HOTEL GRAND ***

Slovensko, Západné Slovensko, Piešťany

4.4 8 recenzií

Exteriér, Grand, Piešťany, Slovensko
Terasa, Grand, Piešťany, Slovensko
Kaviareň, Grand, Piešťany, Slovensko
Exteriér, Grand, Piešťany, Slovensko
HOTEL GRAND ***
Izba štandard, Grand, Piešťany, Slovensko
Ubytovanie HOTEL GRAND ***

Podrobné info o pobyte


Polpenzia

WI-FI

WELLNESS

GOLF

PSÍK

CYKLO TURISTIKA

Poloha

Balnea Grand*** je súčasťou hotelového komplexu Balnea Grand Splendid*** v severnej časti Kúpeľného ostrova. Komplex je chodbou spojený so Spoločenským centrom.


Otvoriť Google Earth

Strava

Raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere výberom z menu. V prípade plnej penzie sa pobyty začínajú večerou a končia obedom.

V cene je zahrnuté

Ubytovanie, stravovanie a liečebné procedúry podľa typu pobytu, vstup do fitnes centra, na rehabilitačný chodník a do bazénov.


Cena nezahŕňa

Povinný doplatok: Miestny poplatok (platba na mieste).


Úvod

Piešťany sa právom radia medzi popredné protireumatické kúpele Európy. Pri liečbe sa využíva sírovodíková termálna voda a liečivé sírne bahno. Teplota piešťanských termálnych prameňov je okolo 68°C a vyviera z hĺbky asi 2000 metrov. Kúpeľný ostrov tvorí celý komplex kúpeľných hotelov, ktoré sú umiestnené v kúpeľnom parku. V KH Balnea Esplanade****, Balnea Palace****, Balnea Splendid*** a Balnea Grand*** sa procedúry poskytujú v Balneorehabilitačnom centre, ktoré je chodbou spojené s týmito kúpeľnými hotelmi.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Reštaurácie, kaviarne s letnými terasami, nová indoor golf café (golfové simulátory), nočný bar, vináreň, tri rokovacie miestnosti - Zelený salón (40 miest), Modrý salónik (20 miest), Orange hala (50 miest), vnútorný aj vonkajší bazén s termálnou vodou, ktorý je v prevádzke počas celého roka. Wi-Fi v celom hoteli zdarma. Parkovanie na nestrážených parkovacích miestach pri kúpeľnom hoteli zdarma alebo v hotelovej garáži za poplatok. Možnosť pobytu s domácim zvieraťom za poplatok 11 €/noc.


Vybavenie izieb

1- alebo 2-lôžkové izby kategórie Standard alebo Komfort (za príplatok), kúpeľňa, balkón, SAT TV, telefón s priamou voľbou, minibar, v izbách kategórie Komfort (za príplatok) navyše trezor, sušič na vlasy a kúpací plášť. Apartmány: 2 miestnosti - oddelená spálňa a obývačka , kúpeľňa, WC, SAT TV, trezor, sušič na vlasy a kúpací plášť. Hotel má bezbariérový prístup.


Ubytovanie

Základný balík - ubytovanie s raňajkami

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness