HOTEL SLOVAN ***

Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica

4.3 15 recenzií

Exteriér, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica
Detský kútik, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica
Wellness, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica
Exteriér, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica
Kaviareň, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica
Wellness, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica
Wellness, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica
Izba, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica
Izba, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica
Izba, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica
Izba, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica
Izba, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica
Family suite, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica
Family suite, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica
Wellness, Hotel Slovan, Tatranská Lomnica

Podrobné info o pobyte


Polpenzia

WI-FI

WELLNESS

V skratke o hoteli

Hotel Slovan sa nachádza v Tatranskom národnom parku. Je vhodným miestom na letnú aj zimnú dovolenku. Z hotela je výhľad na Lomnický štít. Jeho vybavenie a poloha ponúkajú možnosti na aktívny oddych aj relax. Hotel je držiteľom certifikátu „Zariadenie priateľské k deťom a rodinám“.


Poloha

Vyhľadávaný hotel Slovan po kompletnej rekonštrukcii sa nachádza v pokojnej časti Tatranskej Lomnice, iba 300 metrov od stanice kabínkovej lanovky na Skalnaté Pleso a Lomnický Štít. V blízkosti sú nové zjazdové trate s možnosťami aj pre náročných lyžiarov. Starý Smokovec je vzdialený 6 km.


Otvoriť Google Earth

Strava

Hotel poskytuje hosťom raňajky formou bufetu, obedy ako výber z menu a večere buď formou bufetu, alebo ako výber z menu (podľa počtu hostí).


Doprava

Hotel Slovan je dostupný individuálnou dopravou.


Služby v cene

V cene je ubytovanie s polpenziou, vstup do Relax centra, miestny poplatok. Dieťa do 6 rokov v sprievode dvoch dospelých bez nároku na lôžko má stravovanie zdarma.


Ponúkané pobyty

Základný pobyt - ubytovanie s polpenziou, vstup do Relax centra, miestny poplatok. Dieťa do 6 rokov v sprievode dvoch dospelých bez nároku na lôžko má stravovanie zdarma.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Hostia môžu v hoteli Slovan využiť bezplatné parkovanie na nestráženom parkovisku. V hoteli sú konferenčné priestory a darčekový obchod. Wi-Fi pripojenie je v celom hoteli zdarma.

REŠTAURÁCIE

V reštaurácii sa podávajú jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne. Pre hostí je pripravené aj „Živé varenie“, počas ktorého uvidia postup a spôsob prípravy podávaných jedál. Väčšina jedál neobsahuje lepok. Posedieť si môžete aj v kaviarni a dennom bare.

ŠPORT & ZÁBAVA

Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica ponúka najvyššie položenú a najstrmšiu zjazdovku na Slovensku, ktorá vychádza z Lomnického sedla. Prevýšenie, ktoré lyžiari prekonajú, je 1300 metrov. Pre menej skúsených lyžiarov je k dispozícii asi šesť kilometrov ľahších zjazdoviek. Na Skalnaté pleso s výhľadom na Lomnický štít sa odveziete v modernej 15-miestnej lanovke. 

Okrem lyžovačky na svahoch Vysokých Tatier ponúka hotel aj ďalšie aktivity. Hostia si môžu zahrať biliard, stolný tenis, stolný futbal alebo využiť požičovňu spoločenských hier.

WELLNESS & SPA

Súčasťou Relax centra je detský kútik Žblnk s detským bazénom so šmykľavkou a nafukovacími hračkami. Pre ubytovaných hostí je dostupná aj služba wellness nočné kúpanie. Súčasťou Relax centra je wellness bazén s hydromasážnymi tryskami, parná sauna. Ponúka tiež rôzne masáže (aj baby a junior masáž), procedúry a zábaly.

TIPY NA VÝLETY

Svoju zimnú dovolenku vo Vysokých Tatrách si môžete spestriť výletmi a ďalšími aktivitami:

Jaskyne – na území Tatier sa nachádza 5 sprístupnených jaskýň.

Turistika – aj počas zimy môžete podniknúť prechádzky po okolí.

Hrebienok – v zime môžete na Hrebienku vyskúšať dennú aj nočnú sánkovačku.

Lanovka – premáva na Lomnický štít aj v zimných mesiacoch.

Hurricane Factory – vyskúšajte si „lietanie“ na simulátore voľného pádu.


Vybavenie izieb

Izby v hoteli Slovan majú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, SAT TV, Wi-Fi pripojenie. Detská postieľka je zdarma.

Izby CLASSIC - sú izby na 1., 2., 3., 4. poschodí (4 x 1-lôžková, 58 x 2-lôžková izba), majú okno alebo balkón s výhľadom na Lomnický štít alebo do doliny, nábytok je v prevedení drevo-dekor dub hnedý. Izby majú LCD TV-SAT, Wi-Fi, sušiak a fén na vlasy, možnosť prístelky alebo detskej postieľky.

Izby FAMILY SUITE 2+1 - sú izby na 1., 2., 3. poschodí (7 x 3-lôžková izba), majú okno alebo balkón s výhľadom na Lomnický štít alebo do doliny. Tvoria ich 2 samostatné izby prepojené spojovacími dverami. Majú LCD TV-SAT, Wi-Fi, sušiak a fén v kúpeľni, 2 samostatné kúpeľne (okrem izieb 128, 228, 328, 425), možnosť prístelky alebo detskej postieľky.

Izby FAMILY SUITE 2+2 - sú izby na 1., 2., 3. poschodí (10 x 4-lôžková izba), majú okno alebo balkón s výhľadom na Lomnický štít alebo do doliny. Tvoria ich 2 samostatné izby prepojené spojovacími dverami. Sú vybavené  LCD TV-SAT, Wi-F a 2 samostatnými kúpeľňami (sprchovací kút a vaňa). Na vybrané izby je možné umiestniť prístelku alebo detskú postieľku.

Izby FAMILY SUITE 2+3 - sú izby na 1., 2., 3. poschodí (3 x 5-lôžková izba). Rodičovská izba (2 lôžka) má balkón, detská izba (3 lôžka) má okno s výhľadom do doliny. Tvoria ich 2 samostatné izby prepojené spojovacími dverami. Majú LCD TV-SAT, sušiak a fén v kúpeľni, 2 samostatné kúpeľne (sprchovací kút a vaňa), možnosť prístelky alebo detskej postieľky.

Izby PLUS - sú izby na 4., 5. poschodí (5 x 1-lôžková, 11 x 2-lôžková, 2 x 3-lôžková izba). Majú okno alebo balkón s výhľadom na Lomnický štít, do doliny alebo do parku. Obývacia izba aj kúpeľňa majú väčšiu rozlohu. Izby sú vybavené 32`LCD TV-SAT, FTP prípojkou na vysokorýchlostný internet, chladničkou, telefónom s možnosťou interných a externých hovorov (na požiadanie), sušiakom v kúpeľni, fénom. Majú možnosť prístelky alebo detskej postieľky.

Izby PLUS Family - sú izby na 5. poschodí (2 x 2+1 lôžková izba family). Majú okno alebo balkón s výhľadom na Lomnický štít. Obývacia izba a kúpeľňa majú väčšiu rozlohu. Izby sú vybavené 32`LCD TV-SAT, FTP prípojkou na vysokorýchlostný internet, chladničkou, telefónom s možnosťou interných a externých hovorov (na požiadanie), sušiakom v kúpeľni, fénom, francúzskou kozmetikou Bienvenue. Majú extra samostatné WC.

Izby PLUS Mezonet - sú izby na 5. a 6. poschodí (4 x 2-lôžková & 1 x 4+1 lôžková). Majú okno alebo balkón s výhľadom na Lomnický štít alebo do doliny. Obývacia izba a kúpeľňa majú väčšiu rozlohu. V izbe sú nočné hodinky s budíkom, 32`LCD TV-SAT, DVD prehrávač pripojený k TV LCD, FTP prípojka na vysokorýchlostný internet, chladnička a extra set sklenených pohárov (sekt & víno), telefón s možnosťou interných a externých hovorov (na požiadanie), sušiak v kúpeľni, fén, francúzska kozmetika Bienvenue, kúpeľňa na hornom podlaží s vaňou a bidetom, extra samostatné WC. Izby majú vlastné, samostatné schodisko v rámci apartmánu, možnosť prístelky alebo detskej postieľky.

4+1 lôžková izba PLUS mezonet má v obývačke k dispozícii kožený rozkladací gauč.


Upozornenie

V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness