APARTMÁNOVÝ DOM APARTMÁNY SNOW

Slovensko, Vysoké Tatry, Starý Smokovec

4.7 1 recenzia

Exteriér, Apartmány Snow, Starý Smokovec
Exteriér, Apartmány snow, Starý Smokovec
Apartmán, Apartmány Snow, Starý Smokovec
Apartmán, Apartmány Snow, Starý Smokovec
Apartmán, Apartmány Snow, Starý Smokovec
Apartmán, Apartmány Snow, Starý Smokovec
Apartmán, Apartmány Snow, Starý Smokovec
Spálňa, Apartmány Snow, Starý Smokovec
Kúpelňa, Apartmány Snow, Starý Smokovec
Kúpelňa, Apartmány Snow, Starý Smokovec
Spálňa, Apartmány Snow, Starý Smokovec
Ubytovanie APARTMÁNOVÝ DOM APARTMÁNY SNOW
Ubytovanie APARTMÁNOVÝ DOM APARTMÁNY SNOW
Ubytovanie APARTMÁNOVÝ DOM APARTMÁNY SNOW
Ostatné APARTMÁNOVÝ DOM APARTMÁNY SNOW
Ostatné APARTMÁNOVÝ DOM APARTMÁNY SNOW
Ostatné APARTMÁNOVÝ DOM APARTMÁNY SNOW

Podrobné info o pobyte


Bez stravy

WI-FI

WELLNESS

V skratke o hoteli

Moderný kompletne novozrekonštruovaný apartmánový dom Apartmány Snow sa nachádza v úplnom centre Vysokých Tatier v Starom Smokovci, v blízkosti Tatranskej električky. Vďaka polohe majú hostia možnosť na prechádzky, túry aj zimné športy.V apartmánovom dome je k dispozícii 16 apartmánov. V tesnej blízkosti sú rôzne obchody vrátane potravín, kaviarne a viaceré reštaurácie. Stredisko Starý Smokovec je vhodné miesto na dovolenku pre rodiny s deťmi a lyžiarov - začiatočníkov. Denná a nočná sánkovačka z Hrebienka patrí k najlepším zimným zážitkom v Tatrách.


Poloha

Starý Smokovec sa nachádza medzi dvoma medzinárodne známymi lyžiarskymi strediskami Tatranská Lomnica – 6 km a Štrbské Pleso -14 km, s niekoľkými novovybudovanými lyžiarskymi vlekmi. Neďaleko apartmánového domu je údolná stanica pozemnej lanovky na Hrebeienok a dojazd lyžiarskej a sánkarskej dráhy. V blízkosti je tiež zastávka skibusu do Tatranskej Lomnice. Na neďalekom svahu Jakubova lúka nájdu hostia lyžiarsku škôlku.


Otvoriť Google Earth

Strava

Stravovanie v apartmánovom dome Apartmány Snow je individuálne.


Doprava

Apartmány Snow sú dostupné individuálnou dopravou.


Služby v cene

V cene je prenájom apartmánu vrátane posteľnej bielizne a uterákov. K dispozícii je parkovanie pred apartmánmi. Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko (detská postieľka) zdarma.


Cena nezahŕňa

POVINNÉ DOPLATKY

Poplatok za záverečné upratovanie je vo výške 40 EUR za apartmán. Na mieste sa platí miestny poplatok.

 

OSTATNÉ DOPLATKY

Pri príchode sa platí vratná kaucia 100 eur za apartmán.  


Úvod

Najstaršia tatranská turisticko-rekreačná osada na úbočí Slavkovského štítu, dôležité východisko do centrálnej časti Vysokých Tatier. Pohodlná lanovka na Hrebienok, denná a nočná sánkovačka patria k najlepším zimným zážitkom v tomto stredisku. Hrebienok, najobľúbenejšie miesto zimných turistických vychádzok k Vodopádom studeného potoka či vysokohorské chaty, sa stal známym už i vďaka podujatiu Tatry Ice Master - ľadové sochy a túto zimu tu nájdete opäť i ľadovú baziliku - Tatranský dóm. 


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

APARTMÁNY

Apartmánový dom pozostáva zo 16 apartmánov. Parkovanie je možné priamo pri apartmánovom dome na vlastnom parkovisku.

 

REŠTAURÁCIE

Apatmány Snow majú výhodnú polohu v blízkosti viacerých reštaurácií, kaviarní a barov. Najbližšie sú vzdialené len párminútovou prechádzkou.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

V stredisku Starý Smokovec môžu rodičia s deťmi vyskúšať dennú aj nočnú sánkovačku. Lyžiarske stredisko nachádzajúce sa v nadmorskej výške 1025 až 1480 metrov nad morom je rozdelené do dvoch lokalít – Jakubkova lúka a Hrebienok. Spolu je tu k dispozícii necelých 6 km prevažne nenáročných zjazdoviek. Okrem lyžovačiek je možné absolvovať túry. Hrebienok je východiskovým bodom na prechádzku k Vodopádom Studeného potoka a k vysokohorským chatám. Na Hrebienku sa tiež už niekoľko rokov koná podujatie Tatry Ice Master s ľadovými sochami a ľadovým dómom.


Vybavenie izieb

V každom apartmáne je kompletne vybavená kuchyňa (chladnička, varná doska, mikrovlnná rúra...), kúpeľňa s vaňou, WC a televíziou so satelitom. Detská postieľka je zdarma, nutné je vyžiadanie vopred. Wifi je vo všetkých apartmánoch zdarma. Domáce zvieratá sú povolené, poplatok je vo výške 15 EUR 

TYPY APARTMÁNOV

  • Superior apartmán je určený pre 4 osoby. Má oddelenú spálňu s dvomi posteľami, obývačku s rozkladacím gaučom vhodným na spanie aj pre dve dospelé osoby. V apartmáne je možnosť ďalších dvoch prísteliek v podobe rozťahovacích kresiel, ktoré sú vhodné pre deti do 15 rokov.
  • Mezonetový apartmán má lôžkovú časť s dvomi posteľami v hornej časti miestnosti a obývaciu časť s rozťahovacím gaučom pre dve osoby v dolnej časti miestnosti.
  • Štandard apartmán je určený pre 4 osoby. Má oddelenú spálňu s dvomi posteľami, obývačku s rozkladacím gaučom vhodným na spanie aj pre dve dospelé osoby. V apartmáne je možnosť ďalšej 1 prístelky v podobe rozťahovacieho kresla, ktoré je vhodné pre deti do 15 rokov.

 

 

 


Ubytovanie

Základný balík: prenájom apartmánu vrátane posteľnej bielizne a uterákov. K dispozícii je parkovanie pred apartmánmi. Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko (detská postieľka) zdarma.


Upozornenie

Akcia 7=6 platí celoročne okrem termínu od 24. decembra 2017 do 6. januára 2018.

V termínoch Vianoce, Silvester a Veľká noc je ubytovanie minimálne na päť noci, v ostatných termínoch sú pobyty minimálne na dve noci.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness