HOTEL ŠPORT ***

Slovensko, Stredné Slovensko, Donovaly

4.4 3 recenzie

HOTEL ŠPORT ***
HOTEL ŠPORT ***
HOTEL ŠPORT ***
HOTEL ŠPORT ***
HOTEL ŠPORT ***
Ubytovanie HOTEL ŠPORT ***
Ubytovanie HOTEL ŠPORT ***
Gastro HOTEL ŠPORT ***

Podrobné info o pobyte


Dieťa do 6 rokov na prístelke zdarma

Polpenzia

WI-FI

WELLNESS

Úvod

Moderne zrekonštruovaný wellness hotel Šport sa nachádza v centre turistického a lyžiarskeho strediska Donovaly, vo vzdialenosti cca 500 m od sedačkovej lanovky na Novú hoľu a 300 m od lyžiarskeho svahu Záhradište. Únia materských centier certifikovala Šport Hotel*** Donovaly ako zariadenie priateľské k deťom a rodinám.


V skratke o hoteli

Šport hotel Donovaly je hotelom s rodinnou atmosférou, ktorý ponúka kvalitné služby v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kaviarne či zmodernizovaných kongresových priestoroch. Horský hotel sa nachádza v Nízkych Tatrách. Donovaly sú známe lyžiarske stredisko so zjazdovkami vhodnými aj pre deti a začiatočníkov. 


Poloha

Moderne zrekonštruovaný Šport hotel sa nachádza v centre turistického a lyžiarskeho strediska Donovaly, vo vzdialenosti cca 500 m od sedačkovej lanovky na Novú hoľu a 300 m od lyžiarskeho svahu Záhradište. Fun Park s atrakciami pre celé rodiny sa nachádza asi 10 minút od hotela. V blízkosti je lyžiarska škola aj požičovňa lyží. Únia materských centier certifikovala Šport Hotel*** Donovaly ako zariadenie priateľské k deťom a rodinám.


Otvoriť Google Earth

Strava

Šport hotel Donovaly ponúka raňajky formou bufetových stolov, obedy ako výber z menu a večere formou bufetových stolov, príp. výber z menu.


Doprava

Šport hotel Donovaly je dostupný individuálnou dopravou.


Služby v cene

V cene je ubytovanie s polpenziou, welcome drink, neobmedzený vstup do wellness centra, Park Snow karta plná zliav, 20-percentná zľava na športové potreby a lyžiarsku školu v Dami Sport. Dieťa do 6 rokov s 2 dospelými osobami na prístelke zdarma. Dieťa do 4 rokov bez nároku na lôžko je zdarma.


Cena nezahŕňa

POVINNÉ DOPLATKY

Na mieste sa platí miestny poplatok.

 

OSTATNÉ DOPLATKY

Domáce zviera je za poplatok 16 EUR na noc.

 


Ponúkané pobyty

Balík na 3 noci zahŕňa: ubytovanie s polpenziou, welcome drink, neobmedzený vstup do wellness centra, Park Snow karta plná zliav, 20-percentná zľava na športové potreby a lyžiarsku školu v Dami Sport. Dieťa do 6 rokov s 2 dospelými osobami na prístelke zdarma. Dieťa do 4 rokov bez nároku na lôžko je zdarma.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Šport hotel Donovaly má reštauráciu, kaviareň, fajčiareň, lyžiareň a bazénový svet. Pre deti je pred hotelom pripravené veľké detské ihrisko. Hostia môžu využiť aj multifunkčné ihrisko pri hoteli. Wi-Fi v celom hoteli zdarma. Pre hostí je k dispozícii parkovisko pred hotelom, ktoré je zdarma.

REŠTAURÁCIE

Reštaurácia Panoráma ponúka domácu kuchyňu. K dispozícii sú tiež jedlá pre vegetariánov alebo hostí s intoleranciami a alergiami. Pre deti je pripravené detské menu. Navštíviť môžete tiež lobby bar alebo kaviareň.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Multifunkčné ihrisko pri hoteli je vhodné na tenis, bedminton, futbal alebo volejbal. Prenájom je pre ubytovaných hostí zdarma, za zapožičanie športových potrieb sa platí.

 

Donovaly sú známou lyžiarskou lokalitou. V park Snow Donovaly je pre lyžiarov pripravených 11 km zjazdoviek, z čoho môže byť v prípade nedostatku snehu až 7,4 kilometra zasnežovaných. Pre rodiny s deťmi a začiatočníkov je vhodná časť Záhradište. Pre stredne pokročilých a pokročilých lyžiarov je vhodná Nová hoľa. Nachádza sa tu tiež lyžiarska škola pre deti od troch rokov.

 

WELLNESS & SPA

Šport hotel Donovaly ponúka pre svojich klientov nový saunový svet so štyrmi veľkými saunami (fínska, infra, parná, soľná) spolu s ľadovým bazénom na schladenie a relaxačnou oddychovou miestnosťou. Súčasťou wellness je aj súkromný priestor s vírivou vaňou, profesionálne fitness centrum. Masáže sú za poplatok. Bazénový svet tvorí veľký a malý bazén s oddychovou časťou.


Vybavenie izieb

Izby v Šport hotel Donovaly sú vybavené kúpeľňou s WC, televíziou so satelitom, minibarom, telefónom a Wi-Fi.

 

TYPY IZIEB

 • Jednolôžkové izby
 • Dvojlôžkové izby Standard bez možnosti prístelky
 • Superior izby s možnosťou jednej prístelky. Detská postieľka je v izbe zdarma.
 • Rodinné Family Suite tvoria dve dvojlôžkové izby prepojené dverami.

 


Upozornenie

Pre deti do 12 rokov sú zvýhodnené ceny už pri pobyte s jednou dospelou osobou. 

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness