KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL

Slovensko, Stredné Slovensko, Sklené Teplice

3 1 recenzia

KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
Wellness KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
Wellness KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
Wellness KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
Wellness KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
Wellness KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
Wellness KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
Wellness KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
Wellness KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL
Wellness KÚPEĽNÝ DOM RELAX THERMAL

Podrobné info o pobyte


Plná penzia

WI-FI

WELLNESS

Poloha

Kúpeľný dom Relax Thermal stojí nad kúpeľným parkom, s ktorým je spojený upravenými chodníkmi.


Otvoriť Google Earth

Strava

Raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere výber z menu.


V cene je zahrnuté

Ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry.  Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma. Deti do 12 rokov na prístelke zľava 50% (pobyty bez procedúr).


Cena nezahŕňa

Povinné doplatky: Miestny poplatok (platba na mieste).


Úvod

Sklené Teplice ležia na úpätí Štiavnických vrchov v nadmorskej výške 400 m a patria medzi najstaršie kúpele na Slovensku. V súčasnosti v Sklených Tepliciach vyviera 7 prameňov s teplotou od 37°C do 52,3°C. Využívajú sa aj umelé hĺbkové vrty a studne až do hĺbky 1600m. Sú to najvýznamnejšie pramene vulkanického pásma. Liečivá termálna voda v kúpeľoch patrí svojím zložením medzi zemité vody mierne mineralizované s dominantným obsahom magnézia a kalcia, ktoré ju predurčuje na liečbu ochorení pohybového a nervového ústrojenstva. Termálna voda v bazénoch sa chemicky neupravuje a každý deň sa v bazénoch voda vymieňa. Do bazénov nateká priamo z prameňov.


Ponúkané pobyty

Liečebný pobyt Zdravie - plná penzia, od 13 do 41 procedúr (podľa počtu nocí), lekárska konzultácia, využitie masážno-rekondičných strojov, fitnes. Bonus: 14=13 a 21=19 a 2x alebo 3x vstup do Banského kúpeľa na 1 hod. vo vyhradenom čase. Pobyty na 7 až 21 nocí, začínajú sa v nedeľu večerou, ukončenie raňajkami.

 

Liečebný pobyt Kúpele na skúšku - Pobyty na 3 až 6 nocí, plná penzia, lekárska prehliadka s konzultáciou, od 5 do 11 procedúr za pobyt (podľa počtu nocí), využitie masážno-rekondičných strojov, fitnes. Začiatok pobytu v deň nástupu večerou, ukončenie raňajkami.

 

Liečebný pobyt  Senior –  plná penzia, 10 procedúr za pobyt, lekárska prehliadka s konzultáciou, využitie masážno-rekondičných strojov, fitnes. Podmienka pobytu - aspoň jeden z dvojice nad 55 rokov. Pobyt na 5 nocí, začína sa v nedeľu večerou a končí v piatok raňajkami. Pri nástupe je potrebné predložiť výpis zo zdravotnej dokumentácie ošetrujúceho lekára.

 

Liečebný pobyt Víkend – plná penzia, 1x jaskynný parný kúpeľ  PARENICA s oddychovým zábalom, 1x čiastočná masáž, 1x kúpeľ Márie Terézie alebo Banský kúpeľ, 1x vodoliečba alebo rašelinový obklad, využitie masážno-rekondičných strojov, fitnes, lekárska prehliadka s konzultáciou, 1x na 1 hod. bowlingová dráha. Pobyt na 2 noci, začiatok v piatok večerou a koniec v nedeľu raňajkami. Pri pobyte v apartmánoch v ostatných kúpeľných domoch bonus 2 hod. vstup do wellness saunového sveta.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Relax Thermal je kúpeľný dom, ktorý ponúka klientom všetko pod jednou strechou. V kúpeľnom dome na prízemí sa nachádza zrekonštruovaná jedáleň, vonkajší aj vnútorný bazén a vírivá kaskáda. Taktiež je k dispozícii wellness saunový svet - 5 sáun zariadených v antickom štýle : bylinná, eukalyptová, aroma sauna, fínska sauna, infra sauna a tiež tepidárium, ľadopád a ochladzovacie vedro odvahy. V tomto kúpeľnom dome nájdete aj ambulanciu lekára a zdravotných sestier. Bezplatné parkovanie je možné za kúpeľným domom Relax Thermal na nestráženom parkovisku zabezpečené kamerovým systémom.


Vybavenie izieb

Kapacita v Kúpeľnom dome Relax Thermal je 62 lôžok. Má 4 poschodia a štandardné dvojlôžkové izby bez balkóna, komfort izby s balkónom a bunkové izby, ktoré sú vybavené sprchou, WC, TV-SAT, Wi-Fi pripojenie na izbách, telefónom, chladničkou. Bunkové izby sú dve rovnocenné izby, ktoré majú spoločné sociálne zariadenie a sprchu.

Detská postieľka za poplatok 5 €/noc.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness