Hotel Flóra

***

Slovensko, Stredné Slovensko, Dudince

bez recenzií

Vonkajšie posedenie a ležadlá v hoteli Flóra
Izba v hoteli Flóra
Ubytovanie v hoteli Flóra
Jednolôžková izba v hoteli Flóra
Reštaurácia v hoteli Flóra
Manželia vo vírivke hotela Flóra
Vnútorný bazén v hoteli Flóra
Tenisové ihrisko v hoteli Flóra

Podrobné info o zájazde


Bez stravy

Polpenzia

Plná penzia

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Dudince patria k najobľúbenejším slovenských kúpeľným mestečkám. Liečia sa tu choroby pohybového aparátu - chronické ochorenia chrbtice, kĺbov, svalov a mäkkých častí pohybového ústrojenstva, neurologické ochorenia, srdcovo - cievne ochorenia. Tunajšia prírodná minerálna voda s prirodzenou teplotou 27,2 °C, vyvierajúca z niekoľkých prameňov, je vďaka svojmu zloženiu považovaná za druhú najkvalitnejšiu vodu svojho druhu v Európe.

Poloha

Hotel sa nachádza v okrajovej časti kúpeľnej zóny mesta, približne 15 min. chôdze od areálu kúpeľov, neďaleko Aquaparku s minerálnou vodou. AS, ŽS cca 2 km.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere výber z menu. V prípade plnej penzie sa pobyty začínajú večerou a končia obedom.

Vybavenie a služby hotela

Reštaurácia, bar, bazén, sedací bazén, whirlpool, sauna, kozmetika, pedikúra, kaderníctvo, požičovňa bicyklov, kníh, tenisový kurt. Internet na recepcii za poplatok alebo Wi-Fi v celom hoteli zdarma. Parkovanie pri hoteli za poplatok 2,50 €/noc.

Vybavenie izieb

1- a 2- lôžkové izby, príp. apartmány. Všetky izby balkón, chladnička, kúpeľňa, SAT TV, Wi-Fi, župan. Možné aj izby s prístelkou vo forme 3 lôžka.

Oficiálne hodnotenie

***

Celková cena nezahŕňa

Povinné doplatky: Miestny poplatok (platba na mieste).

Slovensko

Hlavné mesto: Bratislava
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Stredné Slovensko

Stredné Slovensko nie je len stredom našej krajiny, ale aj srdcom celej Európy. Podľa geografických údajov sa nachádza v Kremnických vrchoch nachádza stred Európy. Leží kúsok od gotického kostola sv. Jána Krstiteľa medzi mestami Kremnica a Martin. Stredné Slovensko má čo ponúknuť turistom. Všetky mestá a dedinky v tejto oblasti sa vyznačujú krásnou prírodou a nezabudnuteľnou históriou. Okrem toho, pre oblasť stredného Slovenska sú typické liečivé pramene, ktoré majú blahodarné účinky na rôzne zdravotné problémy.

Liečebno-rehabilitačný pobyt

Pobyt na 6 nocí s nástupom v piatok zahŕňa: polpenzia alebo plná penzia (5x plná penzia, 1x polpenzia), vstupná lekárska prehliadka, 10 procedúr (2 procedúry na jeden pracovný deň), voľný vstup do bazéna, sauna 1x za týždeň.


Pobyt Dr. Medik

Pobyt na 5 nocí s nástupom v piatok zahŕňa: polpenzia alebo plná penzia (4x plná penzia, 1x polpenzia) vstupná lekárska prehliadka, 8 procedúr, voľný vstup do bazéna, bezplatné parkovanie.


Pobyt Relax

Pobyt na 5 nocí zahŕňa: polpenzia alebo plná penzia (4x plná penzia, 1x polpenzia), voľný vstup do bazéna a na tenisový kurt, zapožičanie bicykla 2x na 1 hod., sauna 2x 1 hod. alebo 2x morský kúpeľ, 2x klasická masáž, 1x whirlpool.


Víkendový pobyt

Pobyt na 2 noci zahŕňa: 1x polpenzia, 1x plná penzia, voľný vstup do bazéna a na tenisový kurt, 1x klasická čiastočná masáž, 1x whirlpool.


Ubytovanie

Možné aj len ubytovanie s možnosťou doplatku za stravovanie.


Pobyt Dr. Medik CHRBTICA

Pobyt na 6 nocí s nástupom v piatok zahŕňa: plná penzia (1x polpenzia, 5x plná penzia), 1x klasická msáž 20 min., 2x Breuss masáž 30 min., 1x Dornova metóda 70 min., 2x SM Systém 15 min., 2x vírivka 15 min., 1x Ceragem 35 min., 2x rašelinový alebo parafínový zábal, 1x ultrazvuk, 1x elektroliečba, 1x konzultácia s lekárom balneológom + fyzioterapeutom + tejpovanie, pozornosť od hotela: voľný vstup do bazéna, 1x morský kúpeľ 15 min., internetový kútik v hale zdarma.


Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands