HOTEL POŠTA ****

Slovensko, Nízke Tatry, Jasná

bez recenzií - nové v ponuke

Ubytovanie HOTEL POŠTA ****
Ubytovanie HOTEL POŠTA ****
Ubytovanie HOTEL POŠTA ****
Wellness HOTEL POŠTA ****
Wellness HOTEL POŠTA ****
Wellness HOTEL POŠTA ****

Podrobné info o pobyte


Raňajky

Poloha

Nápaditá architektúra hotela v nadmorskej výške 1 117 m n. m. podčiarknutá panorámou hôr prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou.


Otvoriť Google Earth

Strava

Raňajky formou bufetových stolov. Obedy výber z menu. Večere formou bufetu prípadne výber z menu.


V cene je zahrnuté

Ubytovanie s raňajkami, vstup do Wellness centra na 3 hod. denne, fitnes, parkovanie. Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko polpenzia zdarma. 


Cena nezahŕňa

Povinný doplatok: miestny poplatok (platba na mieste).


Úvod

Nízke Tatry sú najrozsiahlejším a zároveň druhým  najvyšším pohorím Slovenska, ktoré tvoria Tatranský národný park Nízke Tatry. Jedinečné výhľady na pohoria a údolia Slovenska sa návštevníkom naskytnú z najvyšších vrcholov Nízkych Tatier, ktorými sú Ďumbier, Chopok.


Ponúkané pobyty

Základný pobyt - ubytovanie s raňajkami, vstup do Wellness centra na 3 hod. denne, fitnes, parkovanie. Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko polpenzia zdarma. 


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Boutique hotel ponúka:

24 dizajnových Deluxe izieb, 8 priestranných apartmánov, kulinárska reštaurácia s hotelovým barom, boutique wellness centrum, concierge služby, recepcia dostupná 24 hod. denne, parkovanie priamo pri hoteli, Wi-Fi v celom hoteli, babysitting a dogsitting, denná tlač, čistenie topánok, room service, požičovňa športových potrieb a spoločenských hier, predaj suvenírov a doplnkového tovaru, prírodná kozmetika z kolekcie Tatry Wellness Elixír v celom hoteli. Požičovňa športových potrieb, Tatry Motion Shop, rezervácia lístkov na obľúbené podujatia a atrakcie v stredisku Jasná.


Vybavenie izieb

Komfortné izby De Luxe (dvojlôžkové izby s manželskými posteľami DBL alebo Twin s oddelenými lôžkami, niektoré s možnosťou 1 prístelky, väčšina s balkónom, výhľad do doliny alebo na hory smer Chopok).

De Luxe Saffron (dvojlôžkové izby Twin s oddelenými posteľami s možnosťou 1 prístelky, balkón, výhľad na hory smer Chopok).

Apartmán (dvojspálňový mezonet, balkón, výhľad do doliny, kuchyňa, 2/2 izby, 2 kúpeľne, možnosť prístelky v obývacej izbe)

Všetky izby kúpeľňa, SAT TV, trezor, Wi-Fi, sušič na vlasy, župan, papučky, minibar.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness