Kúpeľný Hotel Kubo

***

Slovensko, Liptov, Lúčky

bez recenzií

Pohľad na kúpeľný hotel Kubo
Areál kúpeľného hotela Kubo
Vstup do kúpeľného hotela Kubo
Izba v kúpeľnom hoteli Kubo
Ubytovanie v kúpeľnom hoteli Kubo
Kúpeľňa v kúpeľnom hoteli Kubo
Jedáleň v kúpeľnom hoteli Kubo
Vonkajšie bazény
Ľudia vo fínskej saune
Dámy v soľnej saune
Detský kútik v kúpeľnom hoteli Kubo
Vodopád v blízkosti hotela
Dámy pri soľnej inhalácii

Podrobné info o zájazde


Raňajky

Plná penzia

Polpenzia

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Liečivá voda, ktorá už mnohým klientom prinavrátila zdravie, pochádza z dvoch vrtov a používa sa v bazénoch aj v separátnych kúpeľoch. Liečia sa tu onkologické choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, nervové ochorenia, choroby pohybového ústrojenstva, ženské choroby, choroby z povolania, osteoporóza.

Kúpeľný hotel Kubo *** je novopostavený hotel priamo v kúpeľoch Lúčky. Je dispozične riešený aj ako hotel vhodný pre rodiny s deťmi.


Poloha

Kúpele Lúčky sa nachádzajú v krásnom horskom prostredí Liptova v okrese Ružomberok.


Ubytovanie

Možnosť ubytovania už na 1 noc, ubytovanie je možné od 14,00 hod., ukončenie do 9,00 hod. Bonusy: raňajky formou bufetu a vstup do bazénov podľa výberu (1 hodina vnútorný bazén alebo 2 hod. vonkajšie bazény).


Stravovanie

Raňajky, obedy aj večere formou bufetových stolov. obedy a večere sa aktuálne poskytujú v KH Choč v novej jedálni Breza.


Vybavenie a služby hotela

Recepcia, reštaurácia, kaviareň, detský kútik.

Balneoprevádzka, kde sa poskytujú všetky liečebné procedúry, sa nachádza v kúpeľnom hoteli Choč asi 200 m od hotela Kubo. Hotel Choč je chodbou prepojený aj s Aqua-Vital Parkom.

AQUA-VITAL Park zahŕňa vonkajšie a vnútorné bazény s liečivou minerálnou termálnou vodou a vonkajší a vnútorný Vitálny svet v ktorom nájdete sauny tepidárium a Jacuzzi.

Vo Wellness v Dependance Liptov nájdete Jacuzzi so slanou vodou pripravenou z morskej soli, fínsku saunu, infrasaunu, ochladzovacia kaďu a je možné si zakúpiť súkromný vstup. Nachádza sa tu aj soľná jaskyňa.

Voľne prístupný minerálny prameň Valentína nájdete pri vonkajšom vstupe do AQUA - VITAL Parku.

V areáli kúpeľov sa nachádza Športpark Lúčky, ktorého súčasťou sú tenisové kurty a bowling.


Vybavenie izieb

Dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, balkón, trezor. Niektoré izby sú prepojené dverami, takže je možné ich využiť aj pre rodiny s deťmi. Apartmány v zložení dvojlôžková spálňa a obývacia izba s možnosťou 2 prísteliek formou rozkladacieho gauča.

Celková cena zahŕňa

Ubytovanie, stravovanie, ďalšie služby podľa typu pobytu. 


Celková cena nezahŕňa

Povinný doplatok: Miestny poplatok (platba na mieste).


Poznámka

Pobyt so zvieraťom nie je zo zdravotných dôvodov v kúpeľoch možný.


Oficiálne hodnotenie

***

Slovensko

Hlavné mesto: Bratislava
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Liptov

Liptov je právom zaradený medzi najkrajšie časti Slovenska. Jeho nádherné prírodné scenérie ukazujú to, že Slovensko je stále krásnou krajinou. Liptovská Mara, salaše, skanzeny, drevené kostolíky, jaskyne, termálne a minerálne pramene, aquaparky, kúpele. Nie je toho vôbec veľa a na každom mieste sa dozviete zaujímavé informácie. Všetky atrakcie sú rozptýlené po celom území a každá má svoje miesto. Okrem toho ku Liptovu patrí folklór, ktorý sa každoročne oslavuje na festivale vo Východnej.

Liečebný pobyt SENIOR

Pre klientov nad 60 rokov, plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, v priemere 2 liečebné procedúry na noc podľa predpisu lekára (procedúry sa poskytujú denne okrem nedele a sviatkov), 1 vstup do bazénov podľa výberu (2 hod. vonkajšie bazény alebo 1 hod. vnútorný bazén). Pobyt na minimálne 5 nocí s nástupom po 11,00 hod. vo štvrtok, piatok a sobotu sa začína obedom a končí raňajkami do 9,00 hod. Bonus: za každých 5 nocí 1x vstup do Kardiofitness, zľavová karta Liptov Region Card zdarma.


Liečebný pobyt KLASIK

Plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, v priemere 2 liečebné procedúry na noc podľa predpisu lekára (procedúry sa poskytujú každý deň okrem nedele a sviatkov), 1 vstup denne do bazénov podľa výberu (2 hod. vonkajší bazén/1 hod. vnútorný bazén), 1 vstup do vitálneho sveta na 60 minút na noc, 1 vstup do Kardiofitness na noc počas pracovných dní, 1x vstup do soľnej jaskyne za každé 3 noci pobytu, zľavová karta Liptov Region Card zdarma. Pobyt na minimálne 5 nocí sa začína obedom, nástup po 11,00 hod.a končí raňajkami do 9,00 hod.


Pobyt VÍKEND

Plná penzia, konzultácia s lekárom, 4 liečebné procedúry za pobyt, 1 vstup do vitálneho sveta na 60 minút za pobyt, denne vstup do bazénov podľa výberu (2 hod. vnútorný bazén alebo 1 hod. vonkajšie bazény), 1x vstup do Kardiofitness, 1x vstup do soľnej jaskyne. Bonus: zľavová karta Liptov Region Card zdarma. Nástup na pobyt v deň nástupu do 16,00 hod., začiatok večera, ukončenie v deň odchodu do 13,00 hod. obedom. Pobyt na 2 noci piatok - nedeľa.Liečebný pobyt PREMIUM


Plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, v priemere 3 liečebné procedúry na noc podľa predpisu lekára (procedúry sa poskytujú každý deň okrem nedele a sviatkov), 1 vstup denne do bazénov podľa výberu (2 hod. vonkajší bazén/1 hod. vnútorný bazén), 1 vstup do vitálneho sveta na 60 minút na noc, 1 vstup do Kardiofitness na noc počas pracovných dní, 1x vstup do soľnej jaskyne za každé 3 noci pobytu, 1x vstup do Wellness v depandance Liptov na 60 minút za pobyt, 1x prémiová procedúra za každých 5 nocí pobytu v rámci načasovaných procedúr, zľavová karta Liptov Region Card zdarma. Pobyt na minimálne 5 nocí sa začína obedom, nástup po 11,00 hod.a končí raňajkami do 9,00 hod.


AQUA VITAL POBYT

Plná penzia, konzultácia s lekárom, 1 liečebná procedúra na noc, 1 x Maxi Aqua - Vital balíček na noc (4 hodiny vnútorné a vonkajšie bazény, vitálny svet), 1x vstup do Kardiofitness na noc. Bonus: zľavová karta Liptov Region Card zdarma. Nástup na pobyt po 11,00 hod., začiatok obedom, ukončenie v deň odchodu do 9,00 hod. raňajkami. Pobyt na min. 2 noci počas týždňa, pri nástupe štvrtok, piatok alebo v sobotu len na minimálne 4 noci.


Pobyt VÍKEND PLUS

Plná penzia, konzultácia s lekárom, 5 liečebných procedúr za pobyt, 2x vstup do vitálneho sveta na 60 minút za pobyt, denne vstup do bazénov podľa výberu (2 hod. vnútorný bazén alebo 1 hod. vonkajšie bazény), 2x vstup do Kardiofitness, 1x vstup do soľnej jaskyne. Bonus: zľavová karta Liptov Region Card zdarma. Nástup na pobyt v deň nástupu do 16,00 hod., začiatok večera, ukončenie v deň odchodu do 13,00 hod. obedom. Pobyt na 3 noci štvrtok - nedeľa.


Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands