Kúpeľný hotel CHOČ

***

Slovensko, Liptov, Lúčky

5 1 recenzia

Vstup do kúpeľného hotela Choč
Vchod do do kúpeľného hotela Choč
Izba v kúpeľnom hoteli Choč
Ubytovanie v kúpeľnom hoteli Choč
Kúpeľňa v kúpeľnom hoteli Choč
Reštaurácia v kúpeľnom hoteli Choč
Vonkajšie bazény v kúpeľnom hoteli Choč
Ženy a muži vo fínskej saune
Dámy v soľnej saune
Jedáleň v kúpeľnom hoteli Choč
Vodopád
Ženy na soľnej terapii

Podrobné info o zájazde


Plná penzia

Wi-Fi

Wellness

Cykloturistika

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Liečivá voda, ktorá už mnohým klientom prinavrátila zdravie, pochádza z dvoch vrtov a používa sa v bazénoch aj v separátnych kúpeľoch. Liečia sa tu onkologické choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, nervové ochorenia, choroby pohybového ústrojenstva, ženské choroby, choroby z povolania, osteoporóza.

Hotel Choč *** je hlavný kúpeľný hotel, v ktorom sa nachádza recepcia a jedálne Lipa a Breza. Spojovacou chodbou je spojený s Balneoterapiou, Dependace Liptov a AQUA-VITAL Parkom.


Poloha

Kúpele Lúčky sa nachádzajú v krásnom horskom prostredí Liptova v okrese Ružomberok.


Stravovanie

Raňajky, obedy aj večere formou bufetových stolov.


Vybavenie a služby hotela

Recepcia, jedálne, kaviareň, soľná jaskyňa. S Balneoprevádzkou a Aqua-Vital Parkom spojený chodbou. 

AQUA-VITAL Park zahŕňa vonkajšie a vnútorné bazény s liečivou minerálnou termálnou vodou a vonkajší a vnútorný Vitálny svet v ktorom nájdete sauny tepidárium a Jacuzzi.

Vo Wellness v Dependance Liptov nájdete Jacuzzi so slanou vodou pripravenou z morskej soli, fínsku saunu, infrasaunu, ochladzovacia kaďu a je možné si zakúpiť súkromný vstup.

Voľne prístupný minerálny prameň Valentína nájdete pri vonkajšom vstupe do AQUA - VITAL Parku.

V areáli kúpeľov sa nachádza Športpark Lúčky, ktorého súčasťou sú tenisové kurty a bowling. 


Vybavenie izieb

Choč **** dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, telefónom a pripojením na internet pomocou Wi-Fi, balkón, trezor. V hoteli nie sú jednolôžkové izby, v prípade obsadenia dvojlôžkovej izby jednou osobou doplatok za neobsadené lôžko.

Celková cena zahŕňa

Ubytovanie, stravovanie, ďalšie služby podľa typu pobytu. 


Celková cena nezahŕňa

Povinný doplatok: Miestny poplatok (platba na mieste).


Poznámka

Pobyt so zvieraťom nie je zo zdravotných dôvodov v kúpeľoch možný.
Oficiálne hodnotenie

***

Slovensko

Hlavné mesto: Bratislava
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Liptov

Liptov je právom zaradený medzi najkrajšie časti Slovenska. Jeho nádherné prírodné scenérie ukazujú to, že Slovensko je stále krásnou krajinou. Liptovská Mara, salaše, skanzeny, drevené kostolíky, jaskyne, termálne a minerálne pramene, aquaparky, kúpele. Nie je toho vôbec veľa a na každom mieste sa dozviete zaujímavé informácie. Všetky atrakcie sú rozptýlené po celom území a každá má svoje miesto. Okrem toho ku Liptovu patrí folklór, ktorý sa každoročne oslavuje na festivale vo Východnej.

Liečebný pobyt SENIOR

Pre klientov nad 60 rokov, plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, v priemere 2 liečebné procedúry na noc podľa predpisu lekára (procedúry sa poskytujú denne okrem nedele a sviatkov), 1 vstup do bazénov podľa výberu (2 hod. vonkajšie bazény alebo 1 hod. vnútorný bazén). Na pobyt je možné sa prihlásiť od 10,00 hod. Začína sa obedom a končí raňajkami, ubytovanie možné od 12,00 hod. Pobyt na minimálne 3 noci, pri nástupe vo štvrtok, piatok a sobotu na minimálne 5 nocí. Bonusová karta: možnosť výberu 1 bonusu počas pobytu 1x vstup do soľnej jaskyne alebo 50% zľava na 1 dokúpenú procedúru.


Liečebný pobyt KLASIK

Plná penzia počas pobytu, vstupná lekárska prehliadka, v priemere 3 liečebné procedúry na noc podľa predpisu lekára (procedúry sa poskytujú každý deň okrem nedele a sviatkov), 1 vstup za každú noc do bazénov podľa výberu (2 hod. vonkajší bazén/1 hod. vnútorný bazén). Bonusová karta: možnosť výberu 1 bonusu počas pobytu 1 vstup do Kardiofitness alebo 1x vstup do soľnej jaskyne alebo 50% zľava na 1 dokúpenú procedúru alebo 1x vstup do vonkajšieho bazéna na 2 hod. Pobyt na minimálne 5 nocí sa začína večerou, nástup po 14,00 hod.a končí raňajkami. Uvoľnenie izby do 10,00 hod.


Pobyt ZDRAVÝ VÍKEND

Plná penzia počas pobytu, konzultácia s lekárom, 3 liečebné procedúry za pobyt pri pobyte na 2 noci piatok - nedeľa, 4 liečebné procedúry za pobyt pri pobyte na 3 noci štvrtok - nedeľa, 1 vstup do vitálneho sveta na 60 minút za pobyt, vstup do bazénov podľa výberu (2 hod. vnútorný bazén alebo 1 hod. vonkajšie bazény) pri pobyte na 2 noci 2x, na 3 noci 3x. Nástup na pobyt v deň nástupu po 14,00 hod., ukončenie v deň odchodu do 10,00 hod.


AQUA VITAL POBYT

Plná penzia, konzultácia s lekárom, v priemere 1 liečebná procedúra na noc, 2x Aqua Vital balíček na 2 hodiny za každú noc pobytu (vnútorné a vonkajšie bazény, vitálny svet), Bonusová karta: možnosť výberu 1 bonusu počas pobytu 1 vstup do Kardiofitness alebo 1x vstup do soľnej jaskyne alebo 50% zľava na 1 dokúpenú procedúru alebo 1x vstup do vonkajšieho bazéna na 2 hod.. Nástup na pobyt od 10,00 hod., začiatok obedom, ukončenie v deň odchodu raňajkami. Pobyt na min. 2 noci počas týždňa, pri nástupe štvrtok, piatok alebo v sobotu len na minimálne 4 noci.


VEĽKONOČNÝ POBYT

Pobyt na 4 noci v termíne 9.4.-13.4.2020 zahŕňa plnú penziu, 5 liečebných procedúr, 5 vstupov do bazénov podľa výberu (2 hodiny vonkajší alebo 1 hodina vnútorný bazén). Bonusová karta: možnosť výberu 1 bonusu počas pobytu 1 vstup do Kardiofitness alebo 1x vstup do soľnej jaskyne alebo 50% zľava na 1 dokúpenú procedúru alebo 1x vstup do vonkajšieho bazéna na 2 hod. Pobyt sa začína večerou a končí obedom.


Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR