Hotel X-Bionic

****

Slovensko, Južné Slovensko, Šamorín

bez recenzií

Hotel X-Bionic - Pohľad na okolie
Hotel X-Bionic - Ubytovanie
Hotel X-Bionic - Hotelová izba
Hotel X-Bionic - Hotelová izba
Hotel X-Bionic - Dvojlôžková izba
Hotel X-Bionic - Hotelová izba
Hotel X-Bionic - občerstvenie
Hotel X-Bionic - hotelový bazén
Hotel X-Bionic - hotelový bazén
Hotel X-Bionic - hotelový bazén
Hotel X-Bionic - socha koňa
Hotel X-Bionic - hotelový bazén
Hotel X-Bionic - tobogány a bazén
Hotel X-Bionic - Posedenie
Hotel X-Bionic - interiér hotela
Hotel X-Bionic - Areál hotela
Hotel X-Bionic - Pohľad na okolie
Hotel X-Bionic - Posedenie
Hotel X-Bionic - Posedenie
Hotel X-Bionic - sála
Hotel X-Bionic - Posedenie
Hotel X-Bionic - bar
Hotel X-Bionic - Posedenie

Podrobné info o zájazde


Polpenzia

Dieťa do 4 rokov zdarma

Wi-Fi

Wellness

Golf

Cykloturistika

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Športový a voľnočasový rezort s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času • možnosť zašportovania si na olympijskych športoviskách, odviazať sa s kolegami alebo si jednoducho oddýchnuť s rodinou

Stravovanie

polpenzia alebo plná penzia (v závislosti od popisu balíčkov)

Vybavenie a služby hotela

reštaurácie • bazény • tuli cinema • ihrisko adventureland •  detský kútik playfun • wellness a masáže • jazdectvo • plávanie • posilňovanie • gymnastika • atletika • kolektívne športy • golf • motoristické športy  • parkovanie v rezorte zdarma

Vybavenie izieb

Family izby (manželská posteľ a dve prístelky) • Deluxe izby (dvojlôžkové izby buď ako manželská posteľ alebo oddelené lôžka)

Všetky hotelové izby sú priestranné, vkusne zariadené a vybavené najnovšou informačnou televíznou technológiou. Prostredníctvom nej sa hostia včas dozvedia všetko o plánovaných aktivitách a podujatiach prebiehajúcich v rezorte.
Každá izba má k dispozícii bezplatné pripojenie na Wi-Fi.
Všetky izby sú nefajčiarske.

Oficiálne hodnotenie

****

Celková cena nezahŕňa

Miestny poplatok (platba na mieste)

Slovensko

Hlavné mesto: Bratislava
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Južné Slovensko

Pre južné Slovensko sú typické vinohradnícke oblasti, termálne vody a najmä kvalitná pitná voda. V tejto oblasti sa nachádza Žitný ostrov, na ktorom sú obrovské zásoby kvalitnej pitnej vody. Okrem prírodných krás sa tu nachádzajú aj architektonické skvosty v podobe viacerých zámkov. Najznámejším je zámok Topoľčianky, v ktorom sídli Národný žrebčín a Poľovnícky zámoček i zubria obora, v ktorej môžete vidieť majestátne zubre.

Hotel Fakultatívny výlet Atrakcie v okolí

Zaujímavé miesta v okolí

Carnuntum, Rakúsko

História

Carnuntum

Staroveký skvost neďaleko Bratislavy je dnes najväčším archeologickým náleziskom v Rakúsku a jedinečným strediskom antickej kultúry. Prvá zmienka o rímskom meste na tomto území pochádza už z roku 6 v 1. stor. po Kristovi a v roku 15. tu vznikol vojenský tábor, ktorého hlavnou úlohou bolo chrániť strategický priechod Jantárovej cesty cez Dunaj. Tábor bol súčasťou opevnenia Limes Romanus, ktoré malo v minulosti chrániť severné hranice Rímskej ríše pred barbarskými kmeňmi. Bolo taktiež hlavným mestom provincie Panónia. 

Zámok Schloss Hof, Rakúsko

História

Zámok Schloss Hof

Zámok neďaleko rakúsko-slovenských hraníc je obľúbeným cieľom pre víkendový výlet. V roku 1725 ho získal princ Eugen Savojský a nechal ho rozšíriť o dve ďalšie krídla, ktoré obkolesujú čestný dvor. O tridsať rokov neskôr v roku 1755 získala toto vidiecke sídlo Mária Terézia. Zámok obklopený záhradným areálom, v ktorom sa konajú rthy pri rôznych príležitostiach upúta aj svojim interiérom a tromi traktami, z ktorých je každý venovaný panovníkovi, ktorý ho obýval. Po schodisku sa návštevníci dostanú k prepychovým miestnostiam prvého poschodia - severný trakt s niekdajším obytným apartmánom princa Eugena, ktorý bol neskôr prestavaný pre ďalšieho obyvateľa, cisára Jozefa II. Miestnosti východného traktu, ktoré ponúkajú nádherný výhľad na zámocký park, sa venujú výlučne príbehu o živote a pôsobení armádneho veliteľa a milovníka umenia princa Eugena Savojského. Cez barokovú kaplnku a slávnostnú sálu vystavanú v štýle klasicizmu vedie okruh do komnát Márie Terézie v južnom trakte.

Zámok Eckartsau, Rakúsko

História

Zámok Eckartsau

Zámok s nádherným parkom sa nachádza uprostred lužného lesa. Slúžil ako poľovnícky zámok cisára a v rokoch 1918/19 bol posledným sídlom cisára Karla a jeho manželky Zity v Rakúsku. Popri cisárskych izbách  a umení, tu vďaka špciálnym prehliadkam zažijete atmosféru panovania následníka trónu Franza Ferdinanda.

Marchegg

Mestečko Marchegg leží na rakúskom brehu rieky Moravy, len 30 minút cesty z Bratislavy. Za mestskými hradbami začína územie prírodnej rezervácie Moravské luhy (Naturreservat Marchauen), kde okrem kolónie bocianov hniezdia volavky, jastraby, sokoly a orol morský. Práve výnimočný pohľad z bezprostrednej blízkosti na najväčšiu kolóniu bocianov bielych, v strednej Európe, privádza do dedinky Marchegg množstvo pozorovateľov aj zo Slovenska.

Zámok Orth

Centrum pre návštevníkov Národného parku Dunajských luhov je zámok Orth. Pozrieť si môžete výstavu o Dunaji  "DonAUräume", ktorá podáva obraz o fascinujúcom živote okolo tohto toku. Na ostrove  pri zámku sa nachádzajú zvieratká, rastliny, všetko to, čo je známe a dôležité pre túto  oblasť. Sú tu sysle, hady, korytnačky, mohutné stromy, vodné rastliny či divoké kvety. Súčasťou je aj nápadito vytvorená stanica - pozrorovateľňa rýb a života pod vodou.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR