Hotel Bon Alpina ***

Rakúsko, Tirolsko / Patscherkofel, IGLS

bez recenzií - nové v ponuke

9137300
9137300
9137300
9137300
9137300
9137300

Podrobné info o pobyte


All Inclusive

V skratke o hoteli

Hotel Bon Alpina sa nachádza v centre mesta Igls, len pár krokov od lanovky olympijskej lyžiarskej oblasti Patscherkofel a asi 4 km od regionálneho mesta Innsbruck. Hotel sa môže pochváliť krásnym vstupom a verejným priestorom s barom a recepciou, priestrannou reštauráciou a a la Carte salónikom v tirolskom štýle.

Poloha

Nákupy: 200 m, Vlaková stanica: Innsbruck 7 km, Letisko: Innsbruck 5 km, Resort Nadmorská výška: 900 m, Lyžiarsky vlek: Patscherkofel 300 m, Beh na lyžiach: do lyžiarskeho strediska Stubaier Glacier, lyžovanie / lyžovanie: nie, hotelová kyvadlová doprava: nie, centrálne naproti kostolu.

Otvoriť Google Earth

Strava

All Inclusive, Raňajkový bufet, Malý obed alebo obed, popoludňajšia káva a čaj, večera: večera s výberom, večera s výberom, tematické večery: talianska večera, nápoje celý deň: od 10:00 do 21:00 nápoje ako pivo, víno , nealkoholické nápoje, káva, čaj - bez liehovín.

V cene je zahrnuté

Posilňovňa, stolný tenis, bezplatné aktivity organizované úradom pre cestovný ruch: 5 x týždenné výlety so sprievodcom, 1 x týždenné výlety na východ slnka, 1 x týždenné výlety na lucerne, informácie o genau a deň podľa miestnych informácií (jún až september).

Ostatné doplatky

Beauty Center, Masáže, Exkluzívny Ayurveda-Studio, ceny umiestnené na mieste, Otváracie hodiny: otvorené pri predbežnej rezervácii.

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Recepcia, recepcia, hala / lobby: hotelová lobby, WLAN: zadarmo, v hotelovej hale a reštaurácii, 3 vleky, parkovanie: zdarma, podľa dostupnosti, jedáleň, a la Carte reštaurácia, bar. Wellness oblasť: ~ 600 m2, povolené deti v oblasti Wellness bez obmedzenia veku pod dohľadom dospelých. Pre deti od 0 rokov. Iba pod dohľadom dospelých. Nový dobrodružný krytý bazén: cca. 8 x 5 m, s vonkajším bazénom (vonkajší bazén), 40 m2, parný kúpeľ, sauna, relaxačné centrum, Otváracie hodiny: Sauna k dispozícii od 16:00 do 21:00 hodín.

Ubytovanie

Detské postieľky ako ďalšie postele nie sú možné, Vaňa / sprcha / WC, Telefón, SAT TV. 2-3 posteľová vaňa / sprcha / WC, 20 m2, 2 lôžková vaňa / sprcha / WC, ~ 18 m2, 2-4 posteľová vaňa / sprcha / WC, 25 m2.

Pre deti

herňa; Detské menu v reštaurácii, Starostlivosť o deti: od cestovného kancelára Igls: júl a august pre deti od 4 rokov od MON do FRI od cca. 09:00 až ca. 17:00 hodín (detský dom v Natterersee v Natters, deti sú zozbierané v hoteli a vrátené späť - príchod okolo 17:00 hod., Miesta musia byť rezervované v predchádzajúci deň na recepcii). Detská postieľka € 10, - denne, Baby sitter k dispozícii na vyžiadanie za príplatok - ceny zverejnené lokálne.

Lokalita

Rakúsko

Rakúsko, má vysoké alpské štíty, lyžiarské strediská, jazerá, romantické horské údolia a romantické mestá na poznávanie. Preto je Rakúsko ideálnou voľbou na dovolenku počas celého roka.

Hlavné mesto: Viedeň
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Tirolsko / Patscherkofel

Patscherkofel 900 – 2 048 m n.m.

Lyžiarska oblasť Patscherkoffel disponuje výbornými zjazdovkami, ktoré si v prípade nedostatku snehu udržiavajú vysokú kvalitu zasnežovaním snehovými delami. Neďaleko od Innsbrucku leží v nadmorskej výške 900 m stredisko Igls, ktoré turistov víta zasneženými turistickými chodníkmi, klziskom, sánkarskými dráhami a mnohými inými atrakciami. Ďalšími strediskami, ktoré lákajú na lyžovačku v Rakúsku, sú Patsch a Ellbogen, ležiace pár kilometrov od Iglsu. Počas lyžovačky v stredisku Patscherkofel sa môžete vydať aj na ľadovec Stubaital, ktorý je vzdialený len 15 km. V tesnej blízkosti údolnej stanice lanovky Olympiaexpress sa nachádza detský areál. Je to ideálne miesto, kde sa najmenší lyžiari môžu učiť alebo zlepšovať svoje schopnosti pod dozorom inštruktorov z lyžiarskej školy. Pre začiatočníkov a deti sú tu tri cvičné trate. Nové trate a výzvy ponúka začiatočníkom aj pokročilým snowboardistom snowpark, ktorý sa nachádza vo výške 2200 m n. m.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness