HOTEL Ferienclub Bellevue ****

Rakúsko, Tirolsko / Kössen, Walchsee

bez recenzií - nové v ponuke

HOTEL Ferienclub Bellevue ****
HOTEL Ferienclub Bellevue ****
Ubytovanie HOTEL Ferienclub Bellevue ****
Ubytovanie HOTEL Ferienclub Bellevue ****
Gastro HOTEL Ferienclub Bellevue ****
Gastro HOTEL Ferienclub Bellevue ****
Wellness HOTEL Ferienclub Bellevue ****
Ostatné HOTEL Ferienclub Bellevue ****
Ostatné HOTEL Ferienclub Bellevue ****
Ostatné HOTEL Ferienclub Bellevue ****
9082180

Podrobné info o pobyte


Polpenzia

V skratke o hoteli

Holiday Bellevue am See sa nachádza na nádhernom, pokojnom mieste na najkrajšom námestí mesta pri jazere. Veľké parkovacie zariadenia s rozlohou 18.000 m2 - trávnik medzi hotelom a jazerom. Kreditné karty: Visa, American Express, Prístup s invalidným vozíkom: Nie, Príchod od: 15:00 hodín, Odchod: 10:00 hodín.

Poloha

Centrum: Walchsee, Verejný krytý bazén: žiadne verejné krytý bazén, Nákupy: Walchsee 100 m, Vlaková stanica: Kufstein 20 km, Letisko: Innsbruck 100 km, Resort Nadmorská výška: 668 m, Lyžiarsky vlek: Kössen 8 km, lyžovanie: pred domom 10 m, lyžiarsky vlek: nie, Hotelová kyvadlová doprava: nie, priamo v centre jazera Walchsee, lyžiarske stredisko Walchsee a lyžiarska škola 2,5 km.

Otvoriť Google Earth

Strava

Polpenzia, raňajkový bufet, večera (4 chody), bufet s predjedlám a šalátom, vianočná večera (24.12.): V rámci HB usporiadania, Silvestrovská večera: v rámci HB.

V cene je zahrnuté

Wellness oblasť: ~ 200 m2, deti povolené v bazéne, v saune od 15 rokov. Krytý bazén: 8 x 12 m a detský bazén, 96 m2, parný kúpeľ, sauna, vírivka, vnútorný bazén / wellness centrum - osušky by mali priniesť samotní hostia a nie sú poskytované hotelom, otvorením hodiny: denne od 10:00 do 20:00 hodín. Posilňovňa, stolný tenis: otvorené denne od 10:00 do 20:00, Bowling: otvorené denne od 10:00 do 20:00.

Ostatné doplatky

Pobytová taxa: 1,90 EUR na osobu / noc (15 rokov). Solárium: ceny umiestnené na mieste. Elektronické hry - ceny lokálne. Posilňovňa na vyžiadanie.

Ubytovanie

Recepcia, hala / lobby, obývačka, WLAN: zdarma, izba na spanie, lyžiarska miestnosť, výťah, parkovisko: zadarmo, garáž: Kaviareň, kaderníctvo, obchod (za príplatok), práčka a sušička (platí sa na mieste Euro 2, - za cyklus prania / sušenia). Detská postieľka ako ďalšia posteľná bielizeň nie je možná, Sprcha / WC, Župan na zapožičanie: platí sa na mieste Euro 10, - na osobu, Posedenie, Pohovka, Rádio, Telefón, Káblová televízia, všetky izby sú vkusne zariadené, pohodlné a rustikálne vybavené kávy a čaj tvorby. 2-3 posteľová sprcha / WC, ~ 33 m2, 2-4 lôžková sprcha / WC, ~ 33 m2.

Lokalita

Rakúsko

Rakúsko, má vysoké alpské štíty, lyžiarské strediská, jazerá, romantické horské údolia a romantické mestá na poznávanie. Preto je Rakúsko ideálnou voľbou na dovolenku počas celého roka.

Hlavné mesto: Viedeň
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Tirolsko / Kössen

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness