Hotel Pillerseehof & Der Bräuwirt

Rakúsko, Tirolsko / Kitzbühel, St. Ulrich am Pillersee

bez recenzií - nové v ponuke

9108607
Hotel Pillerseehof & Der Bräuwirt
Hotel Pillerseehof & Der Bräuwirt
9108607
9108607
Ubytovanie Hotel Pillerseehof & Der Bräuwirt
9108607
Gastro Hotel Pillerseehof & Der Bräuwirt

Podrobné info o pobyte


Polpenzia

V skratke o hoteli

Dobre umiestnené hotelové zariadenie s množstvom rekreačných možností. Rezort sa skladá z hlavného objektu Pillerseehof a prístavu Bräuwirt cca. 30 m od hlavnej budovy. Ski-Eldorado v Kitzbüheleských Alpách sa môže pochváliť 5 lyžiarskymi strediskami, Fieberbrunn, Hochfilze, St Jakob ih, St. Ulrich a. P. a Waidring neobmedzené zimné radovánky a jedinečné dovolenkové ponuky pre celú rodinu. Ideálny hotel pre zimné a lyžiarske dovolenky, zimné túry, bežecké lyžovanie a snežnicové výlety. Ideálne rodinné a detské oblasti Schneewinkel je v tesnej blízkosti (Steinplatte-Waidring, Buchensteinwand St. Ulrich, Fieberbrunn) a nachádza sa naproti Pillersee. Kreditné karty: debetné karty / EC karty, MasterCard, Visa, bezbariérový prístup: Nie, Príchod od: 15:00, Odchod: 11:00, Kolekcia kľúčov: pri hlavnej recepcii v Pillerseehof.

Poloha

Centrum: St. Ulrich 100 m, Prístav: Der Bräuwirt St. Ulrich 30 m, Verejný krytý bazén: St. Ulrich 150 m, Potraviny: St Ulrich 100 m, Nákupy: St Ulrich 100 m, Vlaková stanica: Fieberbrunn 7 km, letisko: Salzburg 67 km, ľadovec: Kaprun 75 km, stredisko Nadmorská výška: 900 m, lyžiarsky vlek: Buchensteinwand St. Ulrich / St Jakob 3,5 km, Behať na lyžiach: St. Ulrich 150 m, (v najbližšej zastávke): 100 m, lyžovanie / lyžovanie: nie, kyvadlová doprava: nie, lyžiarska škola a požičovňa v Buchensteinwand (2,5 km), rodinná lyžiarska oblasť Steinplatte, Buchensteinwand alebo Fieberbrunn , Lit-cross-country okruh v St Jakob im Haus ca. 4 km.

Otvoriť Google Earth

Strava

Polpenzia, uvítací nápoj, raňajkový bufet, popoludňajší čaj: od 16:00 do 17:00, večere formou švédskych stolov (4 chody), šalátový bar, vegetariánske menu, stravovanie: na požiadanie na mieste, vianočná večera (24.12. Silvestrovská večera, všetky jedlá sa podávajú všetkým hosťom v hoteli Pillerseehof.

V cene je zahrnuté

Wellness oblasť: ~ 200 m2, vnútorný bazén: pre deti od 0 rokov. Iba pod dohľadom dospelých. Krytý bazén: v hoteli Pillerseehof nový, Parný kúpeľ: 1 každý v Bräuwirt (rodinný parný kúpeľ) av Pillerseehof (deti do 16 rokov nie je povolené), Sauna: 1 každý v rodinnej saune Bräuwirt a Pillerseehof, Relaxačná miestnosť: 1 x v Bräuwirt a v Pillerseehof, Otváracie hodiny: ako miestne vyvesené. Posilňovňa: s hmotnostným a vytrvalým vybavením, otvorená od 09:00 do 20:00.

Ostatné doplatky

Pobytová taxa: 1,50 EUR na osobu / noc (15 rokov). Solárium: Pillerseehof, Masáže: Pillerseehof, Otváracie hodiny: pri predbežnej rezervácii na recepcii hotela. V hoteli je k dispozícii požičovňa lyží.

Ubytovanie

Recepcia: V hlavnej recepcii Pillerseehof, hotelový príplatok, recepcia, lobby, salónik, WLAN: zadarmo, lyžiareň: nevyhrievaný, výťah: v Bräuwirt av Pillerseehof Mittelhaus a Neubaus, Raňajková miestnosť, Jedáleň, Pilliho bar, Terasa, Seminár, Konferenčná miestnosť, Nefajčiarsky dom (okrem baru). Detská postieľka ako ďalšia posteľná bielizeň nie je možná, Vaňa / sprcha / WC, Sušič na vlasy, Župan na zapožičanie: zapožičanie zadarmo na recepcii, Pohovka: niektoré, Rádio: kombinované v TV, Telefón, SAT TV, WLAN: Nefajčiarske. 2 posteľová vaňa / sprcha / WC, Pillerseehof, ~ 20 m2, 2 lôžková vana / sprcha / WC, príloha, Bräuwirt, ~ 20 m2, 2-4 lôžková vana / sprcha / posteľová vaňa / sprcha / WC, junior suite, ~ 29 m2.

Lokalita

Rakúsko

Rakúsko, má vysoké alpské štíty, lyžiarské strediská, jazerá, romantické horské údolia a romantické mestá na poznávanie. Preto je Rakúsko ideálnou voľbou na dovolenku počas celého roka.

Hlavné mesto: Viedeň
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Tirolsko / Kitzbühel

Kitzbühel 800 - 2 000 m n.m.

Kitzbühel patrí k najlepším lyžiarskym strediskám v Alpách. Rozsiahla lyžiarska oblasť ponúka ideálne podmienky na lyžovačku v Rakúsku pre každého. Lyžiari tu nájdu ľahké svahy, legendárnu zjazdovku "Streif", či raj snowboardistov v Kitzbüheler Horn. Spája hlavné mesto Kitzbühel s blízkym Kirchbergom, Aschau, Jochbergom až po Pass Thurm a Mittersill. 179 km výborne upravených zjazdoviek všetkých stupňov obtiažnosti, zábavný snowpark a zasnežovací systém je zárukou neobmedzenej zábavy na snehu. Po lyžovaní iste nájdete miesto na oddych vo viac ako 50 horských chatách. 54 moderných lanoviek a vlekov "Bergbahn AG" je pripravených vás pohodlne vyviezť až na vrch všetkých zjazdoviek. V lyžiarskom stredisku Kitzbühel je možné lyžovať v priemere 180 dní v roku.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness