Hotel Latini ****

Rakúsko, Salzbursko / Zell am See-Kaprun, ZELL AM SEE

bez recenzií - nové v ponuke

Hotel Latini ****
9101479
9101479
9101479
9101479
9101479
9101479

Podrobné info o pobyte


Polpenzia

V skratke o hoteli

Hotel sa nachádza na pokojnom mieste obklopený horami a jazerami jazera Zell am See.

Poloha

Centrum: Zell am See 2 km, Verejný krytý bazén: Zell am See 2 km, Nákupy: 0 m, Vlaková stanica: Zell am See 2 km, Letisko: Salzburg 80 km, Ľadovec Kaprun 8 km, 757 m, Lyžiarska oblasť / Lyžiarsky vlek: Areitská kabínková lanovka 200 m, Behať na lyžiach: 500 m, Skibus (ďalšia zastávka): 100 m.

Otvoriť Google Earth

Strava

Polpenzia, uvítací nápoj, raňajkový bufet, popoludňajšie občerstvenie: sladké alebo slané od 15:00 do 17:00 hod., Večera (4 kurzy): výberom alebo tematickým bufetom, rôznym dezertom alebo šalátovým barom, vegetariánske menu: na vyžiadanie , Vianočná večera (24.12.): Malá vianočná oslava, povinná silvestrovská večera: Silvestrovská večera.

V cene je zahrnuté

Posilňovňa, týždenný program s rôznymi aktivitami.

Povinné doplatky

Pobytová taxa: Euro 1,55 na osobu / noc (15 rokov).

Ostatné doplatky

Solárium: Euro 7, -, Kozmetické centrum: Kozmetické terapeutické časy v miestnej podobe.

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Recepcia: s obývacou izbou, Spoločenská miestnosť: s barom a otvoreným krbom, WLAN: zadarmo, Výťah, Parkovanie: zdarma, Garáž: v cene je zdarma, Reštaurácia: Pizzeria, Seminárna miestnosť. Wellness oblasť: 900 m2, Gold - SPA Deti: Len pod dohľadom dospelých. Krytý bazén: Deti: Len pod dohľadom dospelých. Krytý bazén: 104 m2, s kamennou sprchou a relaxačnou zónou, Saunalounge Gold s fínskou saunou, bylinkovou relaxačnou saunou, parným kúpeľom, infračervenou kabínou, sprchou na voľný čas, relaxačnou miestnosťou, džúsom a čajovým barom, Otváracie hodiny: Od 07:00 do 21:00, sauny od 15:00 do 21:00 hod.

Ubytovanie

Detská postieľka k dispozícii ako prístelka vo všetkých typoch izieb: okrem jednolôžkových a dvojlôžkových izieb, Vana / sprcha / WC, Sušič vlasov, Župan na zapožičanie: zadarmo, Papuče zapožičané: zadarmo, Balkón / terasa: balkón., rádio, telefón, SAT TV, trezor: zadarmo, novo zrekonštruované (všetky kúpeľne.), pohodlné s ľahkým drevom. 1 lôžko sprcha / WC / balkón, Alpenrose, 15 m2, 2 lôžková vaňa / sprcha / WC / balkón, Alpenrose, 20 m2, 2-4 posteľová vaňa / sprcha / WC / balkón, Enzian s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom max. 2 dospelí a 2 deti alebo 3 dospelí, Upozornenie: iba francúzsky balkón (bez posedenia), ~ 25 m2, 2-3 posteľová vaňa / sprcha / WC / balkón, Enzian, s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, max. 2 dospelí a 2 deti ALEBO 3 dospelí, Upozornenie: iba francúzsky balkón (bez posedenia), ~ 25 m2.

Pre deti

detská postieľka; Detské menu, Detská stolička.

Lokalita

Rakúsko

Rakúsko, má vysoké alpské štíty, lyžiarské strediská, jazerá, romantické horské údolia a romantické mestá na poznávanie. Preto je Rakúsko ideálnou voľbou na dovolenku počas celého roka.

Hlavné mesto: Viedeň
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Salzbursko / Zell am See-Kaprun

Zell am See/Kaprun 757 - 3 029 m n.m.

Zell am See a Kaprun sú lyžiarske strediská s najlepšie organizovanými rekreačnými a športovými aktivitami, známe aj pod názvom Europa-Sportregion. Spoločný región pod vrcholmi Schmittenhöhe (2000 m) nad mestom Zell am See a Kitzsteinhorn (3 023 m) s ľadovcovým areálom pre celoročné lyžovanie nad Kaprunom ponúka vynikajúce podmienky nielen na dokonalú lyžovačku v Rakúsku, ale tiež pre zimné i letné športy. lyžiarske stredisko Zell am See leží pri Zellskom jazere. Priamo v meste alebo v jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú údolné stanice najdôležitejších lanoviek na svahy Schmittenhöhe s 25 km ťažkých, 51 km stredne a menej náročných zjazdoviek. Kaprun s bohatou ubytovacou kapacitou je východiskom k ľadovcovému areálu Kitzsteinhorn. Oba areály sú prepojené aj sieťou skibusov, ktoré sú zahrnuté v cene permanentky. Región sa vyznačuje veľmi dobrým zázemím pre snowboarding (funparky s U-rampami), perfektnými podmienkami pre bežkovanie a dokonalou ponukou športových a spoločenských aktivít.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness