Hotel-Gasthof Zur Mühle ****

Rakúsko, Salzbursko / Zell am See-Kaprun, Kaprun

bez recenzií - nové v ponuke

9108577
9108577
9108577
9108577
9108577
9108577

Podrobné info o pobyte


Polpenzia

V skratke o hoteli

Rodinne vedený celkom situovaný objekt s výrazným vkusom krajiny s rustikálnym prostredím s množstvom dreva a výnimočne pohostinným. Staré salóny s množstvom dreva svedčia o historickom charaktere Starého mlyna napriek skutočnosti, že veľa energie sa investovalo, aby uvoľnilo cestu pre nový. Tí, ktorí hľadajú tradičnú atmosféru, by sa nemuseli zbavovať moderných vymožeností. Vychutnajte si komfort tohto 4-hviezdičkového ubytovacieho zariadenia a jeho jedinečnú Salzburskú pohostinnosť, ktorá hosťom privádza hostí. Kreditné karty: debetné karty / EC karty, MasterCard, Visa, bezbariérový prístup: Nie, Príchod od: 14:00 hodín, Odchod: 11:00 hodín.

Poloha

Centrum: Kaprun 1 km, Verejný krytý bazén: SPA World Kaprun 2 km, Nákupy: 700 m, Vlaková stanica: Zell am See 10 km, Letisko: Salzburg 100 km, Ľadovec: Kitzsteinhorn Kaprun 5 km, Resort Nadmorská výška: 757 m, vlek / lyžiareň: Maiskogelbahn 1 km, Behať na lyžiach: 1 km, Lyžiarsky vlek: Nie, Hotelový transfer: Nie, Nachádza sa na okraji Kaprunu.

Otvoriť Google Earth

Strava

Polpenzia, raňajkový bufet: luxusný, šalátový bar: denne, vegetariánske menu: vegetariánske hlavné jedlo na požiadanie, večera (3 kurzy): 3 hlavné jedlá na výber - 1 vegetarián, vianočná večera (24.12. Večera, výnimočná regionálna, rakúska a medzinárodná kuchyňa.

V cene je zahrnuté

Vonkajší bazén: Vyhrievaný vonkajší bazén, turecký kúpeľ, fínska logovacia vaňa, Bylinné sanárium, relaxačná miestnosť, osviežujúca jaskyňa, Otváracie hodiny: denne od 16:00 do 20:00. Hotel Italia je obklopený pôsobivou horskou krajinou a nachádza sa v centre mesta Brusson.

Ostatné doplatky

solárium; Otváracie hodiny: denne od 16:00 do 20:00.

Ubytovanie

Recepcia, Priestor recepcie, Obývačka, rôzne salóniky, WLAN: zadarmo, Lyžiareň: Lyžiareň v pivnici s sušičkou na prádlo, Výťah, Parkovisko: zadarmo, Jedáleň, Reštaurácia, 2 bary, Terasa. Posteľná bielizeň k dispozícii ako prístelka vo všetkých typoch izieb: okrem jednolôžkových a dvojlôžkových izieb, Vaňa / sprcha / WC, Sušič na vlasy, Župan na želanie: zadarmo na recepcii, Balkón / terasa: na výber, Posezení: , Rádio, Telefón, Káblová TV, Trezor: zadarmo, Nefajčiarske izby, Kozmetické zrkadlo. 2 lôžková sprcha / WC / balkón, 18 m2, 1 lôžková vaňa / sprcha / WC, ~ 18 m2, 2-4 posteľová vaňa / WC / balkón, priestranná izba s obývačkou / 2-3 posteľová vaňa / WC / balkón, priestranná izba s obývačkou / spálou, organické drevené zariadenie, ~ 25 m2

Lokalita

Rakúsko

Rakúsko, má vysoké alpské štíty, lyžiarské strediská, jazerá, romantické horské údolia a romantické mestá na poznávanie. Preto je Rakúsko ideálnou voľbou na dovolenku počas celého roka.

Hlavné mesto: Viedeň
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Salzbursko / Zell am See-Kaprun

Zell am See/Kaprun 757 - 3 029 m n.m.

Zell am See a Kaprun sú lyžiarske strediská s najlepšie organizovanými rekreačnými a športovými aktivitami, známe aj pod názvom Europa-Sportregion. Spoločný región pod vrcholmi Schmittenhöhe (2000 m) nad mestom Zell am See a Kitzsteinhorn (3 023 m) s ľadovcovým areálom pre celoročné lyžovanie nad Kaprunom ponúka vynikajúce podmienky nielen na dokonalú lyžovačku v Rakúsku, ale tiež pre zimné i letné športy. lyžiarske stredisko Zell am See leží pri Zellskom jazere. Priamo v meste alebo v jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú údolné stanice najdôležitejších lanoviek na svahy Schmittenhöhe s 25 km ťažkých, 51 km stredne a menej náročných zjazdoviek. Kaprun s bohatou ubytovacou kapacitou je východiskom k ľadovcovému areálu Kitzsteinhorn. Oba areály sú prepojené aj sieťou skibusov, ktoré sú zahrnuté v cene permanentky. Región sa vyznačuje veľmi dobrým zázemím pre snowboarding (funparky s U-rampami), perfektnými podmienkami pre bežkovanie a dokonalou ponukou športových a spoločenských aktivít.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness