MONDI HOLIDAY First-Class Aparthotel Bellevue ****

Rakúsko, Salzbursko / Gastein, Bad Gastein

bez recenzií - nové v ponuke

9091955
9091955
9091955
9091955
9091955
9091955

Podrobné info o pobyte


Polpenzia

V skratke o hoteli

Hotel Mondi-Holiday Bellevue v Bad Gastein, posadený na svahu viditeľný od Stubnerkogel. Tento rodinný hotel sa nachádza v centre mesta, ale stále pokojný. Kreditné karty: debetné karty / EC karty, MasterCard, Visa, bezbariérový prístup: Nie, Príchod od: 16:00 hodín, Odchod: 10:00 hodín.

Poloha

Nákupy: Bad Gastein 200 m, Vlaková stanica: Bad Gastein 200 m, Letisko: Salzburg 100 km, Resort Nadmorská výška: 1000 m, V centre mesta Bad Gastein.

Otvoriť Google Earth

Strava

Polpenzia, raňajkový bufet: predĺžený, s vitálnym rohom, Večera:,, popoludňajská káva a čaj,.

V cene je zahrnuté

Wellness oblasť: ~ 400 m2, deti: Len pod dohľadom dospelých. Krytý bazén: Deti: Len pod dohľadom dospelých. Krytý bazén: 12 x 6 m, parný kúpeľ, sauna, relaxačná miestnosť, jacuzzi vrátane osušiek v saune, Otváracie hodiny: vnútorný bazén denne od 07:00 do 21:00 hod, saunu denne od 15:00 do 21: 00 hodín. Posilňovňa: s kardio zariadením, stolný tenis.

Ostatné doplatky

Pobytová taxa: ca. Euro 2,70 na osobu / noc (15 rokov). Solárium: Euro 5, - za 8 min., Otváracie hodiny: podľa dohody. Bowlingová dráha na mieste (podľa dostupnosti).

Ubytovanie

Recepcia, recepcia, hala / lobby: lobby, salónik, internetová čitáreň, TV miestnosť, WLAN: zadarmo, 8 vlekov, parkovisko: zdarma, raňajková miestnosť, 2 reštaurácie, bar, kaviareň, seminárna miestnosť. Posteľná bielizeň k dispozícii ako prístelka vo všetkých typoch izieb, vaňa / sprcha / WC, sušič vlasov, Župan na zapožičanie: platí sa na mieste, pre dospelých, dostupný na recepcii, Posedenie, Rádio, Telefón, SAT TV, WLAN: , WLAN: zadarmo, Internet: platí sa na mieste, WLAN, Trezor: zadarmo, Nefajčiarska, upratovanie izieb 2 týždenne, čerstvé uteráky denne. 2-4 posteľ 2 izby FU, vana / sprcha / WC,, Foyer, Spálňa s manželskou posteľou, ~ 45 m2, 2-3 posteľová vaňa / sprcha / WC, sprcha / WC, Extra, výhľad do údolia, ~ 30 m2.

Lokalita

Rakúsko

Rakúsko, má vysoké alpské štíty, lyžiarské strediská, jazerá, romantické horské údolia a romantické mestá na poznávanie. Preto je Rakúsko ideálnou voľbou na dovolenku počas celého roka.

Hlavné mesto: Viedeň
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Salzbursko / Gastein

Bad Gastein/Bad Hofgastein 840 – 2300 m n.m.

Lyžiarska oblasť Gastein v rakúskom Štajersku ponúka štyri atraktívne lyžiarske strediská, pričom každé je vhodné pre iný typ lyžiarov. Najväčšie lyžiarske stredisko Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel je známe rôznorodými zjazdovkami s prevýšením viac ako tisíc metrov, je poprepájané lanovkami a vlekmi. Ak rozmýšľate nad rodinnou lyžovačkou v Rakúsku, potom je toto stredisko pre vás ideálne. Vhodné podmienky na lyžovačku tu nájdu začiatočníci aj skúsení lyžiari. Najvyššie položeným lyžiarskym strediskom v oblasti Gatein je Sportgastein, ktoré je vhodné najmä pre freeriderov. Pre náročných lyžiarov, ktorí vyhľadávajú čierne zjazdovky, je ideálne stredisko Graukogel. Na začiatku údolia Gastein sa nachádza lyžiarske stredisko Dorfgastein-Großarl, ktoré je tiež vhodné na rodinnú lyžovačku v Rakúsku. V oblasti nájdu lyžiari aj známu zjazdovku Hohe Scharte Nord s dĺžkou osem kilometrov a prevýšením 1440 metrov, ktorá je jednou z najdlhších vo Východných Alpách. Po lyžovačke v Alpách si môžu návštevníci oddýchnuť v termálnych prameňoch v jedinečnom horskom prostredí.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness