HOTEL PESTANA GRAND *****

Portugalsko

bez recenzií - nové v ponuke

HOTEL PESTANA GRAND *****

Podrobné info o pobyte


Dieťa do 12 rokov zdarma

Raňajky

WELLNESS

GOLF

V skratke o hoteli

Pestana Grand je jeden z najluxusnejších hotelov na Madeire. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať s hraním golfu alebo výletmi na zaujímavé miesta ostrova.


Poloha

Hotel Pestana Grand stojí na južnej strane ostrova Madeira, na útese Ponta da Cruz. Hotel sa nachádza západne od hlavného mesta Funchal. Obklopuje ho tropická záhrada s množstvom paliem a s výhľadom na Atlantický oceán a Cabo Giaro. Medzinárodné letisko je vzdialené cca 3 km.


Strava

Hotel Pestana Grand poskytuje hosťom raňajky formou bohatých bufetových stolov s možnosťou doplatku na polpenziu.


Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.


Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, 7-krát ubytovanie s raňajkami, transfery letisko - hotel - letisko, služby delegáta.


Oficiálne hodnotenie

*****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Hotel Pestana Grand má priamy vstup na prímorskú promenádu. Hotel má business centrum, herňu, čitáreň, kasíno. Wi-Fi pripojenie je vo verejných priestoroch zdarma. Do centra Funchalu premáva 7-krát do týždňa shuttle bus zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

K hotelu patrí niekoľko reštaurácií – Atrium Restaurant je bufetová reštaurácia, Au Tagine ponúka marockú kuchyňu, Trattoria de la Fontana podáva talianskej jedlá, Cabo Girao je reštaurácia s portugalskými grilovanými špecialitami. K dispozícii je aj Coast bar a bar pri bazéne.

 

BAZÉNY

V areáli hotela sa nachádza najväčší bazén so slanou vodou na Madeire, ktorý bol špeciálne navrhnutý a situovaný nad útesom s výhľadom na more. K dispozícii je aj detský bazén a vnútorný bazén.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia majú v cene fitnes centrum, za poplatok je k dispozícii biliard, večerné programy a golfové ihrisko v Santo da Serra Palheiro.

 

WELLNESS & SPA

Hotelové wellness Magic Spa ponúka kozmetické procedúry a masáže, jógu, vírivku, saunu, turecké kúpele. Masáže a procedúry sú za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas svojej dovolenky na Madeire môžete podniknúť výlety na zaujímavé miesta.

Aquário de Madeira – jedným z najväčších zážitkov na Madeire je potápanie v obrovskom akváriu s 500-tisíc litrami vody, so žralokmi, murénami a ďalšími rybami.

Potro Moniz – v dedine na severozápade ostrova nájdete prírodné bazény so slanou vodou.

Pozorovanie delfínov a veľrýb – Po celý rok je pri pobreží Madeiry vidieť až 29 druhov veľrýb.


Ubytovanie

Hotel Pestana Grand má 177 komfortne a elegantne zariadených izieb s výhľadom na krajinu, s bočným alebo priamym výhľadom na more. Izby majú kúpeľňu, sušič vlasov, LCD TV, trezor, minibar, rádio, telefón, balkón. Pripojenie na internet je za poplatok. Rodinné izby a suity sú priestrannejšie, majú obývaciu miestnosť a niektoré majú dva balkóny.


Pre deti

V hoteli Pestana Grand je miniklub, detský klub a detský bazén.


Upozornenie

Základná cena je kalkulovaná v základnej ekonomickej triede spoločnosti Austrian Airlines (priame lety) alebo Tap Portugal (lety s prestupom). V prípade obsadenia sú vyššie triedy a iné letecké spojenia za doplatok.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness