Hotel Veranda Grand Baie

****

Maurícius

bez recenzií - nové v ponuke

Titulná fotka
Hotel Veranda Grand Baie ****
Posedenie s výhľadom na more v hoteli Veranda Grand Baie
Vonkajšia terasa hotela Veranda Grand Baie
Ubytovanie Hotel Veranda Grand Baie ****
Izba v hoteli Veranda Grand Baie
Pláž Hotel Veranda Grand Baie ****

Podrobné info o zájazde


Raňajky

1 dieťa do 12 rokov zdarma

Wi-Fi

Potápanie

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Malý, príjemný rezort s nenútenou, uvoľnenou atmosférou v lokálnom štýle. Skúste dovolenku „naboso“, tu nájdete svoje miesto na slnku a oceníte jednoduché radosti skutočných prázdnin - spanie, hry, snívanie, čítanie a voňavú kuchyňu ostrovov.


Poloha

Priamo v malom zálive na severozápadnom pobreží, do živého letoviska Grand Baie je to cca 10min. jazdy (dobré autobusové spojenie, viackrát do týždňa hotelový shuttle) transfer z letiska trvá cca 70 min. 


Pláž

prírodná pláž so zlatým pieskom • väčšia pláž v bezprostrednej blízkosti hotela

Ubytovanie

94 izieb • Comfort izby (32 - 38 m²) • kúpeľňa / sprcha • klimatizácia • stropný ventilátor • SAT TV • telefón • trezor • varná kanvica • minibar (za poplatok) • Wi-Fi za poplatok • balkón / terasa s výhľadom do záhrady • Superior izby sú väčšie (36 m²) s výhľadom do záhrady alebo na bazén • Privilege (55 m²) majú navyše vaňu, separátne WC a kombinovanú obývačku so spálňou • Comfort Family (35m²) s rovnakým vybavením ako Comfort izby majú navyše poschodovú posteľ pre deti


Stravovanie

Polpenzia, možnosť doplatku na all inclusive: plná penzia - raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov, obed bufet alebo výber z menu, popoludní káva/čaj, výber z lokálnych alko a nealko nápojov v hlavnom bare (11 - 23hod.)

 


Vybavenie a služby hotela

"

Uprostred tropickej záhrady leží veľký bazén s terasou, 2 reštaurácie - ""Senses"" (medzinárodná kuchyňu formou bufetových stolov) a ""Sandy Lane Gril"", bar, wellness lounge, butik, herňa, detské ihrisko, detský bazén, miniklub (3-12 rokov) a kľudná časť rezortu Sandy Lane s vlastným bazénom pre hostí od 16 rokov.

ŠPORT A ZÁBAVA:    fitnes, stolný tenis, badminton, plážový volejbal, boccia, vodná gymnastika, vodné pólo, kajaky, pedalos, šnorchlovanie, za poplatok: požičovňa bicyklov, masáže

Večer pravidelne živá hudba, show, rôzne zábavné programy.

 

 

 

"

Pre deti

bazén • mini klub (3 – 12 rokov) • teenie klub • ihrisko • animácie • herňa • opatrovanie za poplatok

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Viedne, transfery, 7x ubytovanie s polpenziou, služby delegáta partnerskej CK.


Celková cena nezahŕňa

 

servisné poplatky cca 450 EUR z Viedne • príplatok 24.12. a 31.12.

jednolôžkové izby alebo iné typy izieb


Poznámka

POZNÁMKA:    Základná cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy T leteckej spoločnosti Emirates. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.


Oficiálne hodnotenie

****

Maurícius

Indický oceán má tie najkrajšie farby, príboj v diaľke naráža na koralový útes, palmy sa ohýbajú v morskej bríze, v tyrkysovej lagúne kotvia rybárske člny a priezračne čistá voda obmýva pláž, kde čašníci nosia pestrofarebné koktejly a renomovaní kuchári pripravujú vybrané špeciality. Maurícius je jednoducho synonymom luxusu a elegancie. Okrem luxusných hotelov tu ale nájdete aj malé príjemné hotelíky, s rovnako excelentným servisom. Tento malý raj ponúka pre každého niečo.

Hlavné mesto: Port Louis
Časový posun: +3h

Mena: Maurícijská rupia
Kurz: 1€ = 39.094 MUR

Hotel Fakultatívny výlet Atrakcie v okolí

Fakultatívne výlety v okolí

Autentický juh, Maurícius

Fakultatívny výletPríroda

Autentický juh

Hlboko v srdci malého predmestia Mahébourg návšteva jedinečnej, viac ako 120 ročnej manufaktúry na maniokové keksy, ďalej k Pointe d‘Esny na loď na Ile aux Aigrettes - posledné teritórium ebenového lesa, endemických živočíchov a rastlín. Výlet sa končí návštevou rezervácie La Vanille Mascareignes s obrovskými korytnačkami, reptilmi a pôsobivou zbierku motýľov a hmyzu.

Maurícijske dedičstvo, Maurícius

Fakultatívny výletPríroda

Maurícijske dedičstvo

Po návšteve slávnej botanickej záhrady Pamplemousses návšteva L‘Aventure du Sucre, bývalého cukrovaru, zmeneného na múzeum a miesto plné prekvapení, ktorá pripomína históriu cukru a pôvod obyvateľov Maurícia. Oceníte typický maurícijský obed v rodinách v Moka, než sa vydáte smerom k jednej z najstarších koloniálnych domov na ostrove, Eureka.

Čajové plantáže, Maurícius

Fakultatívny výletGastroPríroda

Čajové plantáže

Tento výlet vám umožní spoznať históriu a význam čaju v maurícijskom živote. Návšteva pôsobivej a nádhernej koloniálnej rezidencie Les Aubineaux, domov majiteľa panstva, v manufaktúre Bois Cheri môžete sledovať proces výroby čaju a ochutnať rôzne príchute čaju. Obed v St. Aubin, v elegantnom a koloniálnom prostredí, antúriové sklenníky, vanilková a rumová plantáž.

Zaujímavé miesta v okolí

Port Louis, Maurícius

HistóriaKultúra

Port Louis

Port Louis je hlavným mestom Mauríciusu. Mesto má rozmanitú živú kultúru, ktorá sa odráža v jeho architektúre, umení a festivaloch. Mesto je plné početných budov a pamiatok, ktoré odrážajú jeho bohatú a rozmanitú koloniálnu históriu. V blízkosti centra mesta je niekoľko francúzskych koloniálnych stavieb, ktoré sa datujú až do 18. storočia, vrátane vládneho domu. Ďalšími významnými tradičnými prvkami sú mešita Jummah, majestátna anglická katedrála svätého Jakuba či indický tamilský chrám. Nádhernou stavbou je elegantné päťstupňové koloniálne divadlo Port Louis.

Maurícius, Maurícius

HistóriaKultúra

Maurícius

Maurícius  je ostrovný štát v Indickom oceáne asi 2 000 kilometrov od juhovýchodného pobrežia afrického kontinentu. Okrem nádherných pláží a pamiatok si budete môcť na Mauríciuse vychutnať aj miestne jedlá. Kuchyňa na Mauríciuse spája kombinácie kreolskej, francúzskej, čínskej a indickej kuchyne, s mnohými jedlami jedinečnými len pre tento ostrov. Korenie je tiež veľkou súčasťou maurícijskej kuchyne. Ostrov Maurícius je z geologického hľadiska pomerne mladý, pretože bol vytvorený sopečnou činnosťou pred 8 miliónmi rokov. Spolu s Brandonom, Réunionom a Rodriguesom je ostrov súčasťou Maskarských ostrovov.

Ile aux Cerfs, Maurícius

PrírodaIné atrakcie

Ile aux Cerfs

Île aux Cerfs je súkromný ostrov v blízkosti východného pobrežia Mauríciusu v okrese Flacq. Ostrov Ile aux Cerfs leží v Trou d'Eau Douce v najväčšej maurícijskej lagúne a ponúka 87 hektárov bujnej vegetácie a zachovalých bielych piesočných pláží. Okrem golfového klubu Ile Aux Cerfs je možné navštíviť tri plážové reštaurácie a zapojiť sa do širokého spektra aktivít na Ile aux Cerfs. Tento ostrov je každodenne navštevovaný húfmi turistov z Mauríciusu kvôli jeho nádhernej prírode a rozsiahlym vodným športom.

Blue Bay, Maurícius

PlážePríroda

Blue Bay

Na ostrove, kde lagúny utrpeli veľa škôd kvôli rybolovu, je Blue Bay výnimkou. Táto malá zátoka, klasifikovaná ako Marine Park od roku 1997, je domovom pestrofarebných koralových útesov a bohatého podmorského života, ktorý nemá konkurenciu na celom ostrove Maurícius. Pri šnorchlovaní v tejto oblasti môžete naraziť na veľmi zuajímavé podmorské živočíchy a rastliny, ktoré tu žijú vo svojom prirodzenom prostredí. Na Blue Bay sa nachádzajú časti, kde ste v úplnom bezpečí pred prípadnými predátormi.

Notre Dame de la Lave, Réunion

HistóriaKultúra

Notre Dame de la Lave

Rímsky maľovaný katolícky kostol, Notre-Dame-des-laves, predstavuje veľký prínos pre Réunionovcov. Kostolík bol postavený v roku 1927. Všetci obyvatelia Saint Rose a jeho okolia tam chodia navštevovať omše. Sainte Rose je veľké mesto, ktoré sa rozprestiera na viac ako 20 km a rado privíta mnoho veriacich. V priebehu času Notre Dame de la Lave chátral, a preto v roku 1935 bol tento kostolík rozšírený. V roku 1948 bola zničený cyklónom a potom opäť prestavaný v roku 1952. Od tej doby kostol v Saint Rose stále víta svojich veriacich.

Reunion, Réunion

HistóriaKultúra

Reunion

Ostrov Reunion je obývaný od 17. storočia, kedy sa tu usadili ľudia z Francúzska a Madagaskaru. Ostrov sa stal v roku 1946 zámorským departmentom Francúzska a dodnes sa tu rozpráva po francúzsky. V Réunion sa nachádza mnoho tropických a unikátnych pláží. Tieto pláže sú vybavené miestami na piknik a parkovacími miestami. Hermitage Beach je najrozsiahlejšia a najlepšie zachovaná lagúna na ostrove Réunion a je najmä populárnym miestom na šnorchlovanie. Na tomto ostrove sa nachádza aj veľa ďalších nádherných miest na šnorchlovanie.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness