Hotel Veranda Grand Baie

****

Maurícius

bez recenzií - nové v ponuke

Hotel Veranda Grand Baie ****
Hotel Veranda Grand Baie ****
Ubytovanie Hotel Veranda Grand Baie ****

Podrobné info o pobyte


Dieťa zdarma

Raňajky

WI-FI

WELLNESS

GOLF

POTÁPANIE

V skratke o hoteli

Malý, príjemný rezort s nenútenou, uvoľnenou atmosférou v lokálnom štýle. Skúste dovolenku „naboso“, tu nájdete svoje miesto na slnku a oceníte jednoduché radosti skutočných prázdnin - spanie, hry, snívanie, čítanie a voňavú kuchyňu ostrovov.


Poloha

Priamo v malom zálive na severozápadnom pobreží, do živého letoviska Grand Baie je to cca. 10min. jazdy (dobré autobusové spojenie, viackrát do týždňa hotelový shuttle); transfer z letiska trvá cca. 70 min. 

 


Strava

Polpenzia, možnosť doplatku na all inclusive: plná penzia - raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov, obed bufet alebo výber z menu, popoludní káva/čaj, výber z lokálnych alko a nealko nápojov v hlavnom bare (11 - 23hod.)

 


Cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Viedne, transfery, 7x ubytovanie s polpenziou, služby slovensky hovoriaceho delegáta partnerskej CK.

 

Servisné poplatky cca. 500 EUR

 


Ostatné doplatky

Za 1/1 a iné typy izieb, na vyžiadanie.

 


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Uprostred tropickej záhrady leží veľký bazén s terasou, 2 reštaurácie - "Senses" (medzinárodná kuchyňu formou bufetových stolov) a "Sandy Lane Gril", bar, wellness lounge, butik, herňa, detské ihrisko, detský bazén, miniklub (3-12 rokov) a kľudná časť rezortu Sandy Lane s vlastným bazénom pre hostí od 16 rokov.

ŠPORT A ZÁBAVA:    fitnes, stolný tenis, badminton, plážový volejbal, boccia, vodná gymnastika, vodné pólo, kajaky, pedalos, šnorchlovanie, za poplatok: požičovňa bicyklov, masáže

Večer pravidelne živá hudba, show, rôzne zábavné programy.

 

 

 


Ubytovanie

Comfort izby (33m2) zariadené v upokojujúcom prírodnom štýle v jednoposchodových bungalovoch majú SAT-TV, telefón, klimatizáciu, minibar, sejf, balkón alebo terasu a kompletne vybavenú kúpeľňu. Rodinné izby  s rovnakým vybavením majú separátnu spálňu s poschodovou posteľou. Privilege izby ležia v novom krídle a sú lepšie vybavené.

 

 

 


Upozornenie

POZNÁMKA:    Základná cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy S leteckej spoločnosti Austrian. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

 

Lokalita

Maurícius

Indický oceán má tie najkrajšie farby, príboj v diaľke naráža na koralový útes, palmy sa ohýbajú v morskej bríze, v tyrkysovej lagúne kotvia rybárske člny a priezračne čistá voda obmýva pláž, kde čašníci nosia pestrofarebné koktejly a renomovaní kuchári pripravujú vybrané špeciality. Maurícius je jednoducho synonymom luxusu a elegancie. Okrem luxusných hotelov tu ale nájdete aj malé príjemné hotelíky, s rovnako excelentným servisom. Tento malý raj ponúka pre každého niečo.

Hlavné mesto: Port Louis
Časový posun: +3h

Mena: Maurícijská rupia
Kurz: 1€ = 40,476 MUR

Klimatický diagram

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness