Recenzie na Merville Beach - Grand Baie

****

Maurícius

4 2 recenzie

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
2 5

Recenzie na Merville Beach - Grand Baie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Veľmi spokojný.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Boli sme veľmi spokojné, more bolo zatiaľ top čisté, pozvoľný vstup, žiadne koraly, pláž, služby boli perfektné veľmi milý personál vždy ochotný a usmiaty. Milo nás prekvapilo že v rámci all inclusive bol mini bar aj trezor. Hotel ponúka v rámci all inclusive aj výlet loďkou po ostrove. Leteli sme s Turkish Airlines, veľká spokojnosť. Na výlety sme boli cez Mauritico, veľmi milí ľudia. základy angličtiny úplne stačili. Určite treba využiť možnosť navštíviť ostrov. Naš delegát hovoril síce po anglicky, ale to nebol žiaden problém, mali sme možnosť spoznať ostrov očami niekoho kto tam žije, je to na nezaplatenie. Možno nás výlet vyšiel o dačo drahšie ako cez ľudí mimo hotel ale neľutujem nič, bol to nádherný výlet a ostanú nám len krásne spomienky. Určite sa na Maurícius vrátime.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR