HOTEL Kuramathi Island Resort ****+

Maledivy, Severný Ari Atol

4.9 4 recenzie

HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
Ubytovanie HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
Ubytovanie HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
Ubytovanie HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
Ubytovanie HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
Pláž HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
Ostatné HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
Ostatné HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
Ostatné HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
Ostatné HOTEL Kuramathi Island Resort ****+
Ostatné HOTEL Kuramathi Island Resort ****+

Podrobné info o pobyte


1-2 deti do 11 rokov zdarma

Priamo na pláži

Plná penzia

WI-FI

WELLNESS

POTÁPANIE

V skratke o hoteli

Obľúbený eco rezort Kuramathi Island Resort sa nachádza v severnej časti Ari atolu na Rasdhoo atole. Rezort je vhodný pre rodiny s deťmi, páry.Pobyt na pláži si môžete spojiť s potápaním a športovými aktivitami, ktoré rezort ponúka.


Poloha

Kuramathi Island Resort na ostrove s rozmermi 1800 x 500 m je pokrytý bujnou vegetáciou. Nachádza sa vo vzdialenosti cca 56 km od hlavného ostrova s medzinárodným letiskom Male. Dve biele piesočnaté pláže a fascinujúci podmorský život, ako aj koralový útes cca 100 m ponúkajú možnosti na šnorchlovanie a potápanie, výlety loďou, vodné športy a pozorovanie rýb priamo pri pláži. Na pláži má rezort 3 bary: Sand Bar, Pool Bar, Laguna Bar.

TRANSFER: z medzinárodného letiska Male-Velana hydroplánom alebo loďou (loď 60 min).


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 20 minút.

Strava

Kuramathi Island Resort ponúka hosťom stravovanie vo formej plnej penzie - raňajky, obedy a večere formou bufetu v niektorej z hlavných reštaurácii (podľa čísla izby). Za doplatok all inclusive: 09:00-23:55 h - stravovanie formou bufetu, vybrané nápoje ako stolové červené a biele víno, pivo, ovocné malinovky, softdrinky, popoludní káva, čaj, drobné pečivo a koláče v „Island Coffe Shop“, 1x pobyt výlet na susedný ostrov „Rasdhoo“ a 1x pobyt večerná plavba loďou.

 


V cene je zahrnuté

Servisné poplatky leteckej spoločnosti sú vo výške: Qatar Airways/ Emirates - 450 EUR na osobu, Turkish Airlines 470 EUR (Silvester).


Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko – hotel – letisko, 7-krát ubytovanie s raňajkami, služby delegáta.


Silvester

V cene je silvestrovská večera.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL má komplex 4 bazénov: infinity, spa, plavecký, detský (ležadlá, osušky bez poplatku. V Kuramathi Island Resort je pre hostí pripravené kaderníctvo, klenotníctvo, butik. Wi-Fi bez poplatku.

REŠTAURÁCIE: Rezort má tri hlavné reštaurácie, v ktorých sa podáva jedlo formou bufetu – Farivalhu, Haruge a Malaafaiy. Okrem toho môžu hostia využiť aj štyri a la carte reštaurácie. Thajská Siam Garden podáva morské plody, ryby, vegetariánske aj mäsové jedlá. Indické jedlá ponúka Tandoor Mahal 19:00-22:30 h, podáva medzinárodné a špeciálne miestne jedlá. Do rybej reštaurácie The Reef 19:00-22:30 h majú povolený vstup len hostia starší ako šesť rokov. Šaláty, cestoviny a tradičnú taliansku pizzu ponúka reštaurácia Palm 11:00-17:00 h, kaviareň Island Coffee Shop od 15:00-17:00, 5 barov Fung, Dhoni, Laguna, Sand a Pool Bar 09:00-23:55 h, výber vín z celého sveta a cigary nájdete v bare Havana Club Wine & Cigar Bar.3 hlavné reštaurácie

ŠPORT & ZÁBAVA: Hostia si môžu zahrať plážový volejbal, stolný tenis, vyskúšať vodné lyžovanie, šnorchlovanie, kajaky, kanoe, potápanie PADI a dekompresná komora, kanoe, windsurfing. Okrem toho sú k dispozícii aj ďalšie možnosti športových aktivít za poplatok ako jachting, katamaran, rybolov na otvorenom mori, motorizované vodné športy na pláži, večer programy aj so živou hudbou aj karaoke.

WELLNESS & SPA: Spa centrum obklopuje bujná vegetácia a ponúka výhľad na oceán. Nachádza sa v ňom 13 relaxačných miestností, fínska sauna, parný kúpeľ, bazén a vírivka. Masáže a procedúry využívajú prírodné produkty. Služby spa centra sú za poplatok.a 2 saunami (za poplatok), kaderníctvo.

Klenotníctvo, butiky, Wi-Fi bez poplatku, plážový volejbal, stolný tenis, šnorchlovanie, kajaky, kanoe, večer programy aj so živou hudbou a karaoke. za poplatok: potápanie PADI a dekompresná komora, windsurfing, tenisové kurty, jazda na katamarane, rybolov na otvorenom mori, motorizované vodné športy a výlety loďou.

TIPY NA VÝLETY

Počas dovolenky na Maldivách môžete podniknúť niekoľko výletov. Patrí k nim napríklad:

Fisherman’s Island – návšteva domorodého ostrova, kde spoznáte tradičný spôsob života.

Male – hlavné mesto Maldív, ktoré je sídlom vlády a kultúrnym strediskom oblasti.

Ostrovy – atoly – hydroplánom, loďou alebo vnútroštátnym letom sa dajú navštíviť najznámejšie maldivské ostrovy.


Ubytovanie

Dovolenku na Maldivách v Kuramathi Island Resort strávite v Beach vilke. Vo vilkách je 360 izieb. Tie sú vybavené kúpeľňou so sprchou a príslušenstvom, klimatizáciou, stropným ventilátorom, trezorom, telefónom, rýchlovarnou kanvicou, polootvorenou kúpeľňou, sušičom vlasov, minibarom, terasou, TV, DVD, iPod stanicou.

TYPY IZIEB: Beach vilky majú rozlohu cca 70 m2, s vírivkou: Beach Villa with Jacuzzi (cca 90 m2) a Superior Beach Villa with Jacuzzi (cca 90 m2) s kúpeľňou oddelenou sklenenou stenou, Deluxe Beach Villa with Jacuzzi (cca 125 m2) , vodné vilky: Water Villa with Jacuzzi (90 m2) s vírivkou, Deluxe Water Villa (cca 115 m2) a Water Villa with Pool (cca 142 m2) s vlastným bazénom.

 

 


Pre deti

V Kuramathi Island Resort je detský bazén a detské ihrisko. Deťom od troch do 12 rokov je určený detský klub. Opatrovanie detí je za poplatok.

Lokalita

Maledivy

V jednom z posledných rajov na zemi potrebujete tri veci: loď, aby ste sa dostali na svoj vysnívaný ostrov, vnútorný pokoj, aby ste ho mohli vychutnávať a potápačské okuliare, aby ste ocenili jeho skutočné poklady.

Hlavné mesto: Male
Časový posun: +4h

Mena: Maldivská rupia
Kurz: 1€ = 18,473 MVR

Klimatický diagram

Severný Ari Atol

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness