HOTEL Olhuveli Beach & Spa Resort *****

Maledivy

4.9 2 recenzie

HOTEL Olhuveli Beach & Spa Resort *****
HOTEL Olhuveli Beach & Spa Resort *****
HOTEL Olhuveli Beach & Spa Resort *****
HOTEL Olhuveli Beach & Spa Resort *****
Ubytovanie HOTEL Olhuveli Beach & Spa Resort *****
Ubytovanie HOTEL Olhuveli Beach & Spa Resort *****
Ubytovanie HOTEL Olhuveli Beach & Spa Resort *****
Ubytovanie HOTEL Olhuveli Beach & Spa Resort *****
Pláž HOTEL Olhuveli Beach & Spa Resort *****
Pláž HOTEL Olhuveli Beach & Spa Resort *****

Podrobné info o pobyte


1-2 deti do 11 rokov zdarma

Priamo na pláži

All Inclusive

WI-FI

WELLNESS

POTÁPANIE

V skratke o hoteli

Rezort Olhuveli Beach je vhodné miesto na rodinnú dovolenku, ale tiež na dovolenku pre páry a skupiny priateľov. Svoj pobyt pri mori môžete vďaka blízkemu koralovému útesu skombinovať s potápaním a ďalšími športovými aktivitami, ktoré rezort ponúka.


Poloha

Hotel Olhuveli Beach Spa sa nachádza na ostrove Kaafu v atole Južný Male. Ostrov s rozlohou 826 x 115 m má bielu pláž, bujnú vegetáciu a dobré podmienky na kúpanie. Koralový útes je vzdialený približne 100 m. Nádherná biela piesočnatá pláž obklopená bujnou tropickou vhodná na šnorchlovanie. Za poplatok potápanie, výlety loďou, vodné športy. Pri pláži sú 3 bary, z toho 2 priamo na pláži, ležadlá a slnečníky bez poplatku. Transfer z medzinárodného letiska Velana-Male je rýchloloďou.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 45 minút.

Strava

Rezort Olhuveli Beach Spa ponúka hosťom služby all inclusive.


  • Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu v hlavnej reštaurácii.
  • Popoludní sa podáva káva, čaj a koláče.
  • Nápoje v baroch sa podávajú medzi 10:00 – 24:00 hod. Nealkoholické nápoje, vybrané alkoholické nápoje, stolové červené a biele víno, pivo, ovocné šťavy a softdrinky.

 

*Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny ponuku pozmeniť.


Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.


Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, 7-krát ubytovanie s all inclusive, transfery letisko – hotel – letisko, služby delegáta.


Ostatné doplatky

Ako klienti našej cestovnej kancelárie môžete využiť aj službu klasického komplexného cestovného poistenia zájazdu alebo komplexného cestovného poistenia zahŕňajúceho aj poistenia nákladov na záchrannú činnosť. Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky na Maldivách vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie.


Silvester

V cene je silvestrovská večera.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

V hotelovom rezorte Olhuveli Beach Spa nájdu hostia niekoľko reštaurácií, klenotníctvo a obchod so suvenírmi. Wi-Fi pripojenie je za poplatok.

 REŠTAURÁCIE: Hotel má hlavnú reštauráciu Sunset a špecializované a la carte reštaurácie. Lagoon reštaurácia stojí priamo na pláži a podáva medzinárodnú kuchyňu. V reštaurácii Four Spices nájdu hostia jedlá z ázijskej kuchyne, Island Pizza pri bazéne zasa ponúka výber rôznych druhov pízz, ale tiež sendviče a hamburgery, grilované špeciality nájdu hostia v Plankton Grill. Okrem nich ponúka občerstvenie open-air Lagoon bar a Sunrise bar pri bazéne.  

BAZÉNY: V areáli hotela sa nachádzajú dva infinity bazény. Ležadlá a uteráky sú pri bazéne aj na pláži zdarma.  

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia si môžu zahrať plážový volejbal, badminton, stolný tenis, biliard, vyskúšať kanoe alebo navštíviť fitnes centrum. Za poplatok sú k dispozícii aj ďalšie možnosti športových aktivít ako rybolov na otvorenom mori, vodné bicykle a motorizované vodné športy na pláži, PADI v „Sun Diving“ – jednej z najlepších potápačských základní, windsurfing, kitesurfing a jachting.

 

WELLNESS & SPA: Spa centrum „Sun Spa“ ponúka bohatú paletu wellness procedúr, bazény s hydroterapiou, parné kúpele, saunu a vírivku. Tiež sú tu dostupné služby kaderníckeho a kozmetického salóna. Spa využíva ajurvédske metódy, tradičné ázijské metódy, ale aj západné postupy. Spa centrum je za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas dovolenky na Maldivách môžete podniknúť niekoľko výletov. Patrí k nim napríklad:

Fisherman’s Island – návšteva domorodého ostrova, kde spoznáte tradičný spôsob života.

Male – hlavné mesto Maldív, ktoré je sídlom vlády a kultúrnym strediskom oblasti.

Ostrovy – atoly – hydroplánom, loďou alebo vnútroštátnym letom sa dajú navštíviť najznámejšie maldivské ostrovy.


Ubytovanie

Svoju dovolenku na Maldivách v rezorte Olhuveli Beach Spa strávite v komfortne zariadených bungalovoch a vilkách, ktorých je v rezorte 164. Izby Deluxe (cca 50m2) majú polootvorenú kúpeľňu, klimatizáciu, stropný ventilátor, trezor, telefón, rýchlovarnú kanvicu, sušič vlasov, minibar, SAT TV a terasu s výhľadom do záhrady. Ďalšie typy izieb: Deluxe izby majú rozlohu 50 m2, Beach villa má rozlohu 80 m2 a výhľad na more. K dispozícii je za doplatok. Má verandu s ležadlami. Jacuzzi Water villa má rozlohu 83 m2. K jej vybaveniu patrí veranda s ležadlami, CD prehrávač. K dispozícii je za doplatok. Vodný bungalov je k dispozícii za doplatok. Jacuzzi Sunset villa má rozlohu 83 m2. K dispozícii je za doplatok.

 

Lokalita

Maledivy

V jednom z posledných rajov na zemi potrebujete tri veci: loď, aby ste sa dostali na svoj vysnívaný ostrov, vnútorný pokoj, aby ste ho mohli vychutnávať a potápačské okuliare, aby ste ocenili jeho skutočné poklady.

Hlavné mesto: Male
Časový posun: +4h

Mena: Maldivská rupia
Kurz: 1€ = 18,267 MVR

Klimatický diagram

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness