Hotel Holiday Island Resort Spa

****

Maledivy, Južný Ari Atol

4.7 3 recenzie

Celkové
hodnotenie
4.7
3 5

Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Ubytovanie Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Ubytovanie Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Pláž Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Pláž Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Pláž Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Pláž Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Ostatné Hotel Holiday Island Resort Spa ****

Podrobné info o pobyte


1-2 deti do 11 rokov zdarma

Priamo na pláži

Polpenzia

WI-FI

WELLNESS

POTÁPANIE

V skratke o hoteli

Sesterský ostrov rezortu Sun Island ponúka pokojnú dovolenku a relax na nádherných bielych piesočnatých plážach ostrova, kúpanie, šnorchlovanie a veľký výber vodných športov.


Poloha

Rezort obklopený palmami, bielymi piesočnatými plážami a veľkou lagúnou, rozloha 700 m x 140 m x 97 km od letiska v Male.Transfer z medzinárodného letiska Velana - Male je vnútroštátnym letom na domáce letisko Maamigili a následne krátko loďou na ostrov, kde sa nachádza rezort. Sesterský ostrov Sun Island je dostupný loďou.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 30 minút.

Strava

Polpenzia formou bufetových stolov v hlavnej reštaurácii, denne fľaša vody na osobu (max. 2 fľaše na izbu) , All inclusive (za doplatok): raňajky a obedy aj večere formou bufetu, voda, káva, čaj, nealkoholické nápoje- softdrinky, pivo, stolové víno, vybrané alkoholické nápoje (vodka, gin, brandy, whisky) popoludňajší snack 16.00 –18.00 h, konzumácia v hlavnom bare 10:00–01:00 h.


(za doplatok) zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu, vodu, kávu, čaj, nealkoholické nápoje, pivo, rozlievané víno, vybrané alkoholické nápoje (vodka, gin, brandy, whisky), popoludňajší snack 16.00 –18.00 hod., konzumácia v hlavnom bare 10.00–01.00 h. Športy v cene: badminton, stolný tenis, plážový volejbal, Squash, tenis, basketbal, šípky, minigolf


Cena zahŕňa

Leteckú dopravu z/do Viedne, 7x ubytovanie s polpenziou, transfer letisko - hotel - letisko, asistenciu zástupcu miestneho partnera.

Servisné poplatky Qatar Airways 390 EUR, Turkish Airlines 470 EUR.


Ostatné doplatky

Cestovné poistenie - bližšie informácie poskytneme v príp. záujmu. All inclusive - dospelý 60 EUR/osoba/deň; dieťa do 12r. 30 EUR/osoba/deň.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Súčasťou komplexu je bufetová reštaurácia, 3 bary, diskotéka, živé hudobné a kultúrne vystúpenia, obchody, internetový kútik. ŠPORT A ZÁBAVA za poplatok: jazda na banáne, jazda motorovým člnom, vodné skútre, vodné lyžovanie, vodné bicykle, šnorchlovanie, potápanie, katamarany, windsurfing, sauna, fitnes centrum, tenis (rakety za príplatok) a stolný tenis, nočný rybolov, návštevy blízkeho ostrova, v cene: biliard, volejbal, basketbal, bedminton, stolné hry.


Ubytovanie

142 dvojlôžkových izieb superior v bungalovoch na pláži, klimatizácia, stropný ventilátor, trezor, telefón, minibar, SAT/TV (videokanál za poplatok), vonkajšia kúpeľňa, fén, terasa s výhľadom na more.

Maledivy

V jednom z posledných rajov na zemi potrebujete tri veci: loď, aby ste sa dostali na svoj vysnívaný ostrov, vnútorný pokoj, aby ste ho mohli vychutnávať a potápačské okuliare, aby ste ocenili jeho skutočné poklady.

Hlavné mesto: Male
Časový posun: +4h

Mena: Maldivská rupia
Kurz: 1€ = 18,074 MVR

Klimatický diagram

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness