HOTEL ROYAL ISLAND *****

Maldivy, Severný Male Atol, BAA ATOL

4.8 3 recenzie

HOTEL ROYAL ISLAND *****
HOTEL ROYAL ISLAND *****
HOTEL ROYAL ISLAND *****
HOTEL ROYAL ISLAND *****
Ubytovanie HOTEL ROYAL ISLAND *****
Ubytovanie HOTEL ROYAL ISLAND *****
Gastro HOTEL ROYAL ISLAND *****
Pláž HOTEL ROYAL ISLAND *****
Pláž HOTEL ROYAL ISLAND *****
Pláž HOTEL ROYAL ISLAND *****
Ostatné HOTEL ROYAL ISLAND *****
Ostatné HOTEL ROYAL ISLAND *****

Podrobné info o pobyte


Polpenzia

V skratke o hoteli

Vo východnej časti Baa atolu nájdete päťhviezdičkový hotel Royal Island Resort Spa s výbornými službami. Neďaleko ostrova s bielymi plážami sa nachádza koralový útes vhodný pre všetkých potápačov. Hostia hotelového rezortu Royal Island budú ubytovaní v bungalovoch ležiacich priamo na pláži alebo v záhrade.


Poloha

Hotel Royal Island Resort Spa sa rozprestiera na ostrovčeku s rozlohou len 800 m x 200 m, čiže poskytuje klientom dostatok súkromia a pohodlia. Ostrov je charakteristický bujnou vegetáciou a lagúnou.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca Transfer z letiska v Male vnútroštátnou leteckou dopravou a loďou trvá približne 35 minút. minút.

Strava

V hoteli Royal Island Resort Spa je ponúkané stravovanie formou polpenzie, plnej penzie, alebo all inclsuive. V cene je polpenzia: raňajky a večere formou bufetových stolov v hlavnej reštaurácii.

Hoteloví hostia majú možnosť doplatku all inclusivu, ku ktorému patrí:

  • Raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu.
  • Káva, čaj, koláče, drobné pečivo a občerstvenie sa podávajú od 16:00 do 18:00 hod.
  • Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú od 10:00 do 1:00 hod.

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.


Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava s prestupom v Dohe alebo Dubaji. Za doplatok sú možné priame lety z Viedne. Lety z Bratislavy spol. Fly Dubaj sú s prestupom v Dubaji.


Služby v cene

V cene je letecká doprava, ubytovanie na vybraný počet nocí s all inclusive, transfery letisko-hotel-letisko, služby českého delegáta.


Ostatné doplatky

Ako klienti našej cestovnej kancelárie môžete využiť aj službu klasického komplexného cestovného poistenia zájazdu alebo komplexného cestovného poistenia zahŕňajúceho aj poistenia nákladov na záchrannú činnosť. Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky na Maldivách vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie.

Doplatok za plnú penziu je 25 EUR na deň pre dospelú osobu a 13 EUR pre dieťa do 12 rokov, za služby all inclusive je to 71 EUR na deň pre dospelú osobu a 36 EUR na deň pre dieťa do 12 rokov.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Hotel Royal Island Resort je vybavený dvomi reštauráciami, 4 barmi, bazénom, zlatníctvom, obchodom so suvenírmi, kaderníctvom a záhradnými pavilónikmi, ktoré sú zariadené antickým nábytkom. V izbách poskytuje hotel 24-hodinový servis. Wi-Fi pripojenie je za poplatok. Ležadlá a slnečníky na pláži sú v cene.

REŠTAURÁCIE

Hotel Royal Island Resort Spa má dve reštaurácie. Hlavnú, Maakana, kde sa podávajú jedlá v rámci all inclusive stravovania, a a la carte reštauráciu „Raabondhi“ s výberom z menu. V rezorte je tiež Coffee Shop a 4 bary, z toho jeden karaoke bar. V reštauráciách sa podávajú najmä lokálne jedlá z rýb a morských plodov v kombinácii s medzinárodnými jedlami.

BAZÉNY

Hotel Royal Island Resort Spa má jeden bazén, pri ktorom sú ležadlá a slnečníky pre hostí zdarma.

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia hotela Royal Island Resort Spa môžu zdarma využívať ihrisko na plážový volejbal a fitnes centrum. Ďalej sa môžu venovať hraniu stolného tenisu, tenisu (večerné osvetlenie je za poplatok), je tu bedminton a squash. Za poplatok sú k dispozícii motorizované vodné športy, potápačské kurzy PADI, potápanie na neďalekom koralovom útese. Večer sa môžu zabaviť pri zábavných šou a karaoke.

WELLNESS & SPA

Spa centrum „Araamu“ ponúka parný kúpeľ, jacuzzi, masáže a ajurvédske procedúry. Zaujímavou procedúrou je kúra pre páry v špeciálne navrhnutých liečebných pavilónoch.


Ubytovanie

Do základného vybavenia bungalovov hotela Royal Island Resort Spa patrí klimatizácia, stropný ventilátor, trezor, telefón, minibar, satelitná televízia s video kanálom za poplatok, varná kanvica na prípravu kávy a čaju. Bungalovy majú terasu s výhľadom na more alebo do záhrady. Wi-Fi v izbách je za poplatok.

TYPY IZIEB

  • 150 bungalovov blízko pláže v záhrade.
  • Beach bungalov má navyše vonkajšiu sprchu a verandu s ležadlami.

Pre deti

Deti môžu v hoteli Royal Island Resort Spa využívať detský bazén.


Upozornenie

Cena je kalkulovaná v základnej triede economy, v prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Lokalita

Maledivy

V jednom z posledných rajov na zemi potrebujete tri veci: loď, aby ste sa dostali na svoj vysnívaný ostrov, vnútorný pokoj, aby ste ho mohli vychutnávať a potápačské okuliare, aby ste ocenili jeho skutočné poklady.

Hlavné mesto: Male
Časový posun: +4h

Mena: Maldivská rupia
Kurz: 1€ = 18,473 MVR

Klimatický diagram

Severný Male Atol

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness