Hotel Holiday Island Resort Spa

****

Maledivy, Južný Ari Atol

5 3 recenzie

Celkové
hodnotenie
5
3 5

Titulná fotka
Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Ubytovanie Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Ubytovanie Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Pláž Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Pláž Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Pláž Hotel Holiday Island Resort Spa ****
Ostatné Hotel Holiday Island Resort Spa ****

Podrobné info o pobyte


1-2 deti do 11 rokov zdarma

Polpenzia

WELLNESS

POTÁPANIE

V skratke o hoteli

Sesterský ostrov rezortu Sun Island ponúka pokojnú dovolenku a relax na nádherných bielych piesočnatých plážach ostrova, kúpanie, šnorchlovanie a veľký výber vodných športov.


Poloha

Rezort obklopený palmami, bielymi piesočnatými plážami a veľkou lagúnou, rozloha 700 m x 140 m x 97 km od letiska v Male.Transfer z medzinárodného letiska Velana - Male je vnútroštátnym letom na domáce letisko Maamigili a následne krátko loďou na ostrov, kde sa nachádza rezort. Sesterský ostrov Sun Island je dostupný loďou.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 30 minút.

Strava

Polpenzia formou bufetových stolov v hlavnej reštaurácii, denne fľaša vody na osobu (max. 2 fľaše na izbu) , All inclusive (za doplatok): raňajky a obedy aj večere formou bufetu, voda, káva, čaj, nealkoholické nápoje- softdrinky, pivo, stolové víno, vybrané alkoholické nápoje (vodka, gin, brandy, whisky) popoludňajší snack 16.00 –18.00 h, konzumácia v hlavnom bare 10:00–01:00 h.


(za doplatok) zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu, vodu, kávu, čaj, nealkoholické nápoje, pivo, rozlievané víno, vybrané alkoholické nápoje (vodka, gin, brandy, whisky), popoludňajší snack 16.00 –18.00 hod., konzumácia v hlavnom bare 10.00–01.00 h. Športy v cene: badminton, stolný tenis, plážový volejbal, Squash, tenis, basketbal, šípky, minigolf


Cena zahŕňa

Leteckú dopravu z/do Viedne, 7x ubytovanie s polpenziou, transfer letisko - hotel - letisko, asistenciu zástupcu miestneho partnera.

Servisné poplatky Qatar Airways 390 EUR, Turkish Airlines 470 EUR.


Ostatné doplatky

Cestovné poistenie - bližšie informácie poskytneme v príp. záujmu. All inclusive - dospelý 60 EUR/osoba/deň; dieťa do 12r. 30 EUR/osoba/deň.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Súčasťou komplexu je bufetová reštaurácia, 3 bary, diskotéka, živé hudobné a kultúrne vystúpenia, obchody, internetový kútik. ŠPORT A ZÁBAVA za poplatok: jazda na banáne, jazda motorovým člnom, vodné skútre, vodné lyžovanie, vodné bicykle, šnorchlovanie, potápanie, katamarany, windsurfing, sauna, fitnes centrum, tenis (rakety za príplatok) a stolný tenis, nočný rybolov, návštevy blízkeho ostrova, v cene: biliard, volejbal, basketbal, bedminton, stolné hry.


Ubytovanie

142 dvojlôžkových izieb superior v bungalovoch na pláži, klimatizácia, stropný ventilátor, trezor, telefón, minibar, SAT/TV (videokanál za poplatok), vonkajšia kúpeľňa, fén, terasa s výhľadom na more.

Maledivy

V jednom z posledných rajov na zemi potrebujete tri veci: loď, aby ste sa dostali na svoj vysnívaný ostrov, vnútorný pokoj, aby ste ho mohli vychutnávať a potápačské okuliare, aby ste ocenili jeho skutočné poklady.

Hlavné mesto: Male
Časový posun: +4h

Mena: Maldivská rupia
Kurz: 1€ = 18,012 MVR

Klimatický diagram

Južný Ari Atol

V západnej časti od letiska Male sa nachádza južný Ari Atol, na ktorý sa turisti dostanú hydroplánom. Práve tento atol patrí medzi najnavštevovanejšie na Maledivách. Na ostrove sa nachádzajú výborné podmienky pre vodné športy ako sú šnorchlovanie či zber mušlí. Počas šnorchlovania môžete vidieť nádherné korálové útesy s ich zaujímavou faunou. V rezortoch je počas noci pre všetkých pripravená zábava najčastejšie formou kabaretných akcií pripomínajúcich tie v Taliansku.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness