Hotelový Resort Hotel Ansana Resort Spa Velavaru

*****

Maldivy

bez recenzií - nové v ponuke

Titulná fotka
Pohľad na rezort Ansana Resort Spa Velavaru
Pohľad na Ansana Resort Spa Velavaru nad morom
Bazén v rezorte Ansana Resort Spa Velavaru
Ubytovanie v rezorte Ansana Resort Spa Velavaru
Ležadlá pred ubytovaním rezortu Ansana Resort Spa Velavaru
Ubytovanie v rezorte Ansana Resort Spa Velavaru
Izba s výhľadom na more v rezorte Ansana Resort Spa Velavaru
Priestranná izba v rezorte Ansana Resort Spa Velavaru
Izba rezortu Ansana Resort Spa Velavaru
Luxusná reštaurácia v rezorte Ansana Resort Spa Velavaru
Reštaurácia v rezorte Ansana Resort Spa Velavaru
Mladý párik na pieskovej pláži pri mori
Terasa na pláži v rezorte Ansana Resort Spa Velavaru
Piesková pláž rezortu Ansana Resort Spa Velavaru
Pláž s bielym pieskom v rezorte Ansana Resort Spa Velavaru
Ostrov s rezortom Ansana Resort Spa Velavaru
Pohľad na ostrov s rezortom Ansana Resort Spa Velavaru
Párik na pohovke pri bazéne pri mori
Ležadlá pri bazéne rezortu Ansana Resort Spa Velavaru
Interiér rezortu Ansana Resort Spa Velavaru
Žena vo vonkajšej vírivke
Posedenie v reštaurácii rezortu Ansana Resort Spa Velavaru

Podrobné info o zájazde


Raňajky

Priamo na pláži

Wi-Fi

Wellness

S pobytom pri mori

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Ostrov s magickou atmosférou, tyrkysovo- modrou lagúnou, ponúka fascinujúce zážitky, výborné hotelové služby, ako aj vynikajúce možnosti na kúpanie i potápanie pri blízkom koralovom útese.


Poloha

Obklopený tyrkysovo-modrou vodou s nádhernými plážami a tropickou vegetáciou s rozlohou 500x200 m sa rozprestriera na atole Dhaalu (Južný Nilandhe Atol). Koralový útes je vzdialený ca 150m. Transfer z medzinárodného letiska Male hydroplánom.


Pláž

Biela piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora. Vodné športy na pláži.

Ubytovanie

79 izieb vo vilkách, 28 Beachfront viliek (cca 88 m2), 30 Beachfornt Jet Pool viliek (cca 88 m2), 18 Deluxe beachfornt Pool viliek (cca 207m2) moderne vybavených s farebne dekorovaným interiérom, polotvorenou kúpeľňou a príslušenstvom, je tu vonkajšia sprcha, fén, kúpacie plášte, telefón, TV, sejf, CD Player, minibar, súprava na prípravu kávy/čaju, bezplatné WiFi, strešný ventilátor, klimatizácia, terasa s ležadlami a hojdacia pohovka, výhľad na more.


Stravovanie

raňajky formou bufetu v hlavnej reštaurácii, za doplatok polpenzia alebo plná penzia alebo all inclusive. Plná penzia formou bufetu, čiastočne á la carte v reštaurácii ""Riveli"". V rámci all inclusive vybrané alkoholické nápoje medzi 11:00-23:00 ako aj nealkoholické nápoje ako voda, softdrinky, šťavy, káva, čaj, pivo, servírované vína(v pohároch) a vybrané liehoviny, koktajly, minibar (softdrinky a vína dodopĺňajú denne, vybrané alkoholické nápoje každých 5 dní).


Vybavenie a služby hotela

Hotel má bazén, hlavná reštaurácia "Kaani" s medzinárodnou kuchyňou, á la carte reštaurácie "Funa" a "Kuredhi", jedlá a nápoje v „Azzurro Restaurant and Bar", kaviareň. Obchody v „Angsana Gallery”. Na pláži sa dá hrať loptové hry, v cene je využitie fitnes centra, za doplatok masáže a procedúry v "Angsana Spa". Ležadlá a uteráky pri bazéne a na pláži sú bez poplatku, bezplatné WiFi v celom rezorte."

Celková cena zahŕňa

Letecká doprava z/do Viedne, 7x ubytovanie v raňajkami, transfery letisko-hotel-letisko, asistencia zástupcu miestneho partnera.

Celková cena nezahŕňa

Servisné poplatky 450 EUR.


Poznámka

Silvestrovská večera v príp. polpenzia, plnej penzie, aj all inclusive je v cene.


Oficiálne hodnotenie

*****

Maldivy

V jednom z posledných rajov na zemi potrebujete tri veci: loď, aby ste sa dostali na svoj vysnívaný ostrov, vnútorný pokoj, aby ste ho mohli vychutnávať a potápačské okuliare, aby ste ocenili jeho skutočné poklady.

Hlavné mesto: Male
Časový posun: +4h

Mena: Maldivská rupia
Kurz: 1€ = 17,56 MVR

Klimatický diagram

Hotel Fakultatívny výlet Atrakcie v okolí

Zaujímavé miesta v okolí

Holiday Island, Maledivy

PlážeIné atrakcie

Holiday Island

Biely piesok, tyrkysovo priezračné more a palmy - to sú tie správne esencie súostrovia Maldivy. Na tomto ostrove nájdete to, čo si pod Maldivami väčšina z nás predstavuje. Malé vilky, poskytujúce súkromie ako aj vilky postavené na drevených trámoch na vode. Raj turistov, ktorí si chcú oddýchnuť.

Ari atol, Maledivy

Príroda

Ari atol

Ostrov sa delí na Severný Ari Atol a Južný Ari atol. Nachádza sa na západe súostrovia. Celý Ari Atol je určený predovšetkým pre turistiku, nájdete tu množstvo turistických rezortov a to viac ako na 20 ostrovčekoch. Je vzdialený od hlavného mesta Malé asi 70 kilometrov, let hydroplánom z hlavného mesta trvá necelú polhodinu a ponúka krásne výhľady na priezračné more. Južný Ari Atol je ideálny pre náročnejších turistov, hľadajúcich luxusné ubytovanie a vynikajúce služby. Ubytovanie je možné vo vilkách na plážach alebo na drevených koloch priamo v mori. O najväčší zážitok sa zaiste postará presklená reštaurácia pod morskou hladinou, večera "za prítomnosti" farebných koralových rybiek je naozaj nezabudnuteľná.

Himmafushi, Maledivy

PlážePríroda

Himmafushi

Himmafushi, alebo aj Kaafu Atoll je jedným z obývaných ostrovov súostrovia Maldivy, severovýchodne od hlavného mesta Malé. Jediný spôsob, ako sa sem viete dostať je loďou. Miestnych živí najmä rybolov a cestovný ruch. Na ostrove sa nachádza bikini pláž s možnosťami surfovania a šnorchlovania a tiež reštaurácia v prístave, kde sa najete aj za 3 USD. Keďže ide o moslimskú krajinu, na ostrove nie je k dispozícii alkohol.

Huraa, Maledivy

Huraa

Ostrov Huraa sa nachádza medzi ostrovmi Himmafushi a Thulusdhoo. Nachádza sa len 21 km od Male, hlavného mesta Maldivov. Počet obyvateľov ostrova je 750 ľudí. Jeho rozmer je 850 x 300 m. Na ostrove je len jedna kaviareň a iba 5 penziónov. Okrem toho tu nájdete ešte zopár obchodíkov so suvenírmi a potraviny.

Thulusdhoo, Maledivy

PlážePríroda

Thulusdhoo

Ostrov Thulusdhoo sa nachádza len 28 km severne od Male. Je to hlavné mesto Kaafu Atoll. Na ostrove žije približne 1400 ľudí. Veľkosť Thulusdhoo je cca 700 x 400 metrov. Po ničivom tsunami, ku ktorému došlo v roku 2004 na ostrove Rinbodhoo, sa viac ako polovica obyvateľstva musela presťahovať do Thulusdhoo, takže počet obyvateľov Thulusdhoo vzrástol.Nachádza sa tu továreň spoločnosti Coca-Cola, ktorá bola postavená v 80-tych rokoch a je považovaná za srdce ostrova. Je to jediná továreň Coca-Cola na svete, kde sa využíva odsolená morská voda. Kvôli tejto továrni sa ostrov často nazýva Coke Island.

Dhiffushi, Maledivy

PlážePríroda

Dhiffushi

Dhiffushi je súčasťou Kaafu atol. Nachádza sa 36,6 km severovýchodne od Male, hlavného mesta súostrovia. Samotný ostrov je malý (podobne ako väčšina obývaných ostrovov), jeho veľkosť je 950 m x 200 m. Žije tu približne 1200 ľudí, ktorých živí najmä cestovný ruch a rybolov. Na Diffushi sú dve bikini pláže, jedna vedľa hotela Rashu Hiya, druhá na opačnej strane ostrova.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness