Hotel Paradisus Rio de Oro

*****

Kuba, Holguín

bez recenzií

Galéria Hotel Paradisus Rio de Oro *****
Hotel Paradisus Rio de Oro *****
Hotel Paradisus Rio de Oro *****
Hotel Paradisus Rio de Oro *****
Hotel Paradisus Rio de Oro *****
Hotel Paradisus Rio de Oro *****
Hotel Paradisus Rio de Oro *****
Ubytovanie Hotel Paradisus Rio de Oro *****
Gastro Hotel Paradisus Rio de Oro *****
Gastro Hotel Paradisus Rio de Oro *****
Gastro Hotel Paradisus Rio de Oro *****
Pláž Hotel Paradisus Rio de Oro *****
Pláž Hotel Paradisus Rio de Oro *****
Ostatné Hotel Paradisus Rio de Oro *****

Podrobné info o zájazde


All Inclusive

Priamo na pláži

Pri pláži

Priamy transfer

Wellness

Potápanie

Privátny transfer

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Exkluzívny rezort renomovanej siete MELIÁ HOTELS INTERNATIONAL je situovaný na pláži Esmeralda, uprostred národného parku Bahia de Naranjo. Je postavený v karibskom štýle, lemovaný viacerými zátokami, výbornými na šnorchlovanie. Hotel je určený len pre dospelé osoby nad 18 rokov.


Poloha

Priamo na pláži, mestečko Guardalavaca cca 5 km.


Stravovanie

All inclusive.


Vybavenie a služby hotela

YHI Spa Aguas de Oro centrum na pláži (sauna, parný kúpeľ, masáže, ošetrenie tváre a tela).


Reštaurácie

La Ceiba (bufetová), El Bohío (kreolská), Mediterráneo (stredomorská), Sakura (japonská), Santa María (gril), La Laguna (gril), Los Helechos Royal Service (gourmet).


Oficiálne hodnotenie

*****

Izby

56 štýlových suít časti Royal Service je rozdelených v dvojpodlažných bungalovoch. SAT TV, CD prehrávač, klimatizácia, minibar, kávovar, šatník, moskytiera, kúpeľňa s hydromsážnou vaňou, balijská sprcha a ležadlá na balkóne alebo terase. 2 záhradné vily pomenované po významných kubánskych umelcoch, Silviovi Rodriguezovi a Juanovi Almeidovi.

Royal Service Master Junior Suite (78 m2, výhľad na more alebo do záhrady), Royal Service Luxury Master Junior Suite (74 m2, výhľad do záhrady, vírivka na terase), Garden Villa (370 m2, oddelená obývacia časť, spálňa, vírivka na terase s výhhľadom na more, privátny bazén).

Kuba

Kuba, to sú horúce rytmy rumby a salsy, vzácne ručne šúľané cigary a originálne miešané nápoje z rumu. Kuba, to je tropické slnko a nádherné pláže, 20 km dlhé Varadero s bielym a jemným pieskom.

Hlavné mesto: Havana
Časový posun: -5h

Mena: Kubánske peso
Kurz: 1€ = 1,118 CUP

Klimatický diagram

Holguín

Prístup umožňuje medzinárodné letisko Franka Paísa v Holguíne. Guardalavaca je najväčším turistickým centrom na severovýchodnom pobreží Kuby, cca 55 km od Holguínu. V centre strediska Guardalavaca nájdu turisti malé nákupné centrum, množstvo obchodíkov a reštaurácií. Atrakciou oblasti je aj miesto prvého vylodenia Krištofa Kolumba v Amerike, označené starobylým krížom.

Hotel Fakultatívny výlet Atrakcie v okolí

Zaujímavé miesta v okolí

Guama, Kuba

PrírodaIné atrakcie

Guama

Neveľká dedinka ponúka veľké zážitky. V príjemnom areáli plnom paliem, kvetín a malých jazierok nájdete niečo naozaj nečakané – krokodíliu farmu. Stovky týchto plazov zhromaždených na jednom miest vytvárajú naozaj nezvyčajnú atmosféru. Tešiť sa môžete na viacero druhov, kŕmenie a odvážnejší sa môžu s menšími krokodílmi aj odfotiť. Ak radi ochutnávate netradičné miestne špeciality, je tu pre vás príležitosť, aká sa neodmieta – krokodílie mäso.

Taino, Kuba

HistóriaKultúra

Taino

Život na ostrove sa výrazne zmenil do príchode kolonizátorov v 16. storočí. Miestni, teda indiáni z kmeňu Taino čoskoro oľutovali svoju pohostinnosť voči prišelcom a táto chyba sa im neskôr stala osudnou. Na svojich predchodcov však domáci nezabúdajú a pri Lagune del Tesoro nanovo vybudovali indiánsku dedinu Taino rozprestierajúci sa na niekoľkých malých ostrovčekoch. V obklopení vodou teda mostíkmi môžete prechádzať medzi jednotlivými časťami a objavovať zákutia ukrývajúce slamené domčeky, sochy s tabuľkami opisujúcimi ich význam či zažiť tradičný spev a tanec.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness