San Diego Apartamentos

****

Kanárske ostrovy, Tenerife

4.3

Celkové
hodnotenie
4.3
5 5

San Diego Apartamentos P
San Diego Apartamentos P
San Diego Apartamentos A
San Diego Apartamentos W
San Diego Apartamentos W
San Diego Apartamentos W
San Diego Apartamentos W
San Diego Apartamentos W
San Diego Apartamentos W
San Diego Apartamentos W
San Diego Apartamentos W
San Diego Apartamentos W
San Diego Apartamentos W
San Diego Apartamentos W
San Diego Apartamentos W
San Diego Apartamentos P
San Diego Apartamentos TE
San Diego Apartamentos LS
San Diego Apartamentos GA
San Diego Apartamentos A
San Diego Apartamentos A
San Diego Apartamentos A

Podrobné info o zájazde

V skratke o hoteli

Apartmány sa nachádzajú na severe Tenerife s výhľadom na more a na Teide, v ktorom si budete môcť vychutnať nezabudnuteľnú dovolenku. Apartmány San Diego majú všetko vybavenie a nachádzajú sa v areáli krásnej farmy s avokádom. S bazénom obklopeným sviežou tropickou záhradou, okrasných a ovocných stromov si kvalitne odpočiniete.

Poloha 

Hotel "San Diego" sa nachádza v La Matanza, Španielsko. Puerto de la Cruz je vzdialené 14 km a mesto Santa Cruz de Tenerife 26 km. Najbližšie letisko Tenerife Norte je vzdialené 15 km.

Pláž

V okolí cca 3km sa nachádza piesočnatá pláž.

Vybavenie, ďalšie služby

  • parkovanie • záhrada • bazény: 2 • bar
  • Hotel: ****

Stravovanie

  • Bez stravy

Ubytovanie

  • Ventilátor • Kúpeľňa/WC • TV, telefón • Balkón alebo terasa  

Typy izieb

Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou a majú tiež kúrenie a ventilátor pre dobré vnútorné prostredie. Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu. K dispozícii sú oddelené spálne. Kuchynský kút je vybavený chladničkou. K dispozícii je tiež práčka a žehliaca sada. Optimálny komfort je zabezpečený prístupom na internet a TV. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom.

Kanárske ostrovy

Vďaka polohe v subtropickom pásme a teplotám, ktoré sa pohybujú medzi 20 – 30 °C, sú Kanárske ostrovy vyhľadávanou turistickou destináciou a dovolenkovým hitom po celý rok. Krásam krajiny, nekonečným plážam s farebným pieskom, vrchom so snehovými čapicami, smaragdovým údoliam, malebným dedinkám s ovocnými plantážami, konkurujú komfortné hotelové rezorty, mestá a letoviská s bohatým nočným životom. A k tomu ponuka aktivít: raj pre golfi stov, milovníkov vodných športov (od potápania cez windsurfi ng, vodné lyžovanie, plachtenie), ale aj relaxu v podobe vynikajúco vybavených wellness centier. Pre rodiny s deťmi jedny z najlepších zábavných, vodných a zoo parkov s atrakciami, vynikajúce reštaurácie s gurmánskymi zážitkami, nočné kluby, diskotéky a skvelé možností nákupov. Priamy let z Viedne na všetky tri ostrovy trvá ca 4,5 - 5 hod. 

Hlavné mesto: Las Palmas de Gran Canaria, Santa Cruz de Tenerife
Časový posun: -1h

Mena: Euro

Tenerife

Ostrov večnej jari s najvyšším vrcholom Pico del Teide s typickou snehovou pokrývkou. Sever je chladnejší a nádherne zelený, na juhu prevláda teplejšie a mierne suché počasie. Pláže majú čierny piesok, raritou je Playa de las Teresitas, na ktorú doviezli žltý piesok špeciálne zo Sahary.

Hotel Fakultatívny výlet Atrakcie v okolí

Fakultatívne výlety v okolí

LORO PARK, Tenerife

Fakultatívny výletPríroda

LORO PARK

Veľkolepá show kosatiek, delfínov, tuleňov, papagájov... sklenený tunel so žralokmi, pavilon tučniakov na ľadovci... Ak chcete vidieť najkrajší zoopark v Evrópe, dopravíme Vás luxusným trajektom na ostrov Tenerife.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands