Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
32 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

Recenzie na Hotel Marina Beach pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Pekný hotelový komplex, mali sme priestrannú izbu, štandardne vybavenú. Strava výborná, dobrý výber. More a pláž blízko hotela, čisté more a pekná piesočnatá pláž, vhodná pre deti. Veľmi sa nám páčilo a vážne uvažujeme o tom, že na budúce leto sa sem vrátime.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Organizačne CK Satur zvládnuté štandardne veľmi dobre, delegát Atilla "profík" na svojom mieste, výlety fantastické - super sprievodkyňa. Strava výborná. Jeden "bar" pre celý hotel, v reštaurácii hluk, mačky... Absolvovali sme výlety na Knossos a na ostrov Spinalonga, perfektne organizačne zvládnuté a so skvelou sprievodkyňou Martinou. Naozajstná zážitky aj vďaka sprievodnému slovu. Aj keď nebolo všetko dokonalé, dovolenku sme si užili.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Pekný hotel, krásna záhrada, hlavne pri bungalovoch. Pekná pláž s lehátkami, aj keď v mori boli dosť často vlny :-). Nezrekonštruovaná kúpeľňa v izbe (2+1), All Inclusive len do 23:00 hod., po príchode z fakultatívnych výletov v neskorých hodinách možnosť občerstvenia len za poplatok, minibar - len 1 fľaša vody na začiatku pobytu. Na pláži len jedna sprcha, žiadny plážový bar. Plážové osušky sa menili len každý druhý deň, niekedy ani neboli.... Jedáleň dosť preplnená, na jedlo sa čakalo v dlhých radoch a mohla byť trošku pestrejšia ponuka zeleniny :-)

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Hotel veľmi pekný, priestranný areál, dostatok lehátok na pláži aj pri bazéne počas celého dňa, super strava - európsky výber - mňamka, bohatý animačný program (EN-FR), izby moderné, all inclusive program na jednotku, poloha pri pláži - ideál, príjemný personál, pozvoľný vstup do mora - vhodný aj pre deti, delegát Attila profesionálny a priateľský prístup. My sme boli so všetkým veľmi spokojní a dovolenku sme si naozaj užili a oddýchli si. Veľmi oceňujem, že aj napriek neskorému príchodu v prvý deň sme mali ešte večeru a aj nápoje k dispozícii a v deň odchodu keďže sme odlietali večer, po odovzdaní izby o 12h sme mali stále možnosť využiť all inclusive program - takže jedlo pitie zabezpečené a navyše sa na recepcii dalo zdarma na 30 min. rezervovať sprcha na izbe - takže celý deň na pláži, potom sprcha a rovno domov - je to veľmi komfortné a umožňuje to naplno využiť aj posledný deň odletu.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Veľmi spokojný.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Delegat profesional, perfektne ubytovanie a lokalizacia od letiska a od plaze, vyborne jedlo.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Veľmi spokojná.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál

4 1 5

Táto dovolenka splnila naše očakávania, ubytovanie bolo postačujúce, izby denne upratané, čisté uteráky, povlečenie. Strava na vysokej úrovni-výborná, stále doplnená, tematické večere super. Pláž čistá, more čisté a na jún teplé. Počasie bolo celkom dobré až na pár prehánok, búrok. A chceme ešte raz veľmi pekne poďakovať pánovi delegátovi, ktorý sa o nás staral - veľká vďaka.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR