Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
4 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

Recenzie na Hotel Infinity Blue pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Páčila sa nám atmosféra hotela, mladý a príjemný personál, chutné jedlo. Pláže úzke, v stredisku Hersonissos takmer žiadne pláže okrem tej, čo patrila v hotelu Kréta Maris, lehátka tesne vedľa seba, v mori kamenné bloky. Komerčné stredisko vyslovene vytvorené pre turistov, obchody, bary, reštaurácie, žiadne mestečko s typickými gréckymi uličkami na prechádzanie.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Hotel pekný, čistý, upratovaný každý deň, blízkosť pláže a centra, pekná pobrežná promenáda s reštauráciami a obchodíkmi. Pekný bazén s teplou vodou a dostatkom lehátok s obsluhou až k nim. Personál ústretový, usmievavý,na úrovni. Izby veľké, s chladničkou, klimatizáciou, TV, kávovým a čajovým servisom, trezorom a wifi zadarmo. Pomerne vysoké ceny nápojov v hoteli a v reštaurácii a bare pri bazéne.Pri vstupe do mora sa na dne nachádzajú väčšie okrúhle kamene prípadne veľké ploché kamenné platne, čo vstup sťažuje hlavne pre tých, ktorí sa radi brodia v piesku pri okraji a slabších plavcov. Na výlety ddporúčame ostrov Spinalonga a vykopávky v Knossose.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Prevažne spokojný.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

vynikajúce

Vybavenie izby
Čistota izby
Kvalita a rozmanitosť stravy

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands