Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
131 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

Recenzie na Hotel Creta Maris Beach Resort pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Krásne prostredie - úžasný rezort na skok od hlavnej nákupnej ulice. Rezort vyzerá v skutočnosti ešte krajšie ako na fotkách. Napriek blízkosti letiska sme v noci nemali problém s hlukom. Klimatizácia na izbe bola funkčná a vyčistená. Samotná izba bola zariadená veľmi vkusne s dostatkom úložných priestorov. Pohodlné matrace. Čistota na vysokej úrovni - upratané každý deň, posteľná bielizeň menená každý druhý deň. Veľmi milý personál od upratovačiek cez personál reštaurácií a barov až po nosičov batožín. Výborné jedlo a široká ponuka nápojov v rámci all inclusive (aj značkový alkohol a miešané drinky). Páčil sa nám aj večerný program - tradičné grécke tance, akrobatické vystúpenia a pod. Oceňujeme tiež, že lehátka, slnečníky a plážové osušky boli v cene. Celkovo môžeme tento rezort len a len odporúčať. Skvelá dovolenka.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

2 1 5

Prevažne spokojná.

Pláž

4 1 5

Veľmi spokojný.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR