Recenzie na Hotel Ionian Sea

****

Grécko, Kefalónia, Lixouri

4 89 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
89 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

Recenzie na Hotel Ionian Sea pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Veľmi spokojná.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Jedlo bolo vyborne,miesto dovolenky idealne pre deti, teple a pokojne tam v rezorte, prostredie plne rozkvitnutych kvetov a zelene. Voda nebola na izbach a musela sa zvlast kupovat. Boli sme spokojni, lebo deti si to uzili, budeme v dobrom spominat. Animatorky velmi mile, sikovne a deti si ich oblubili, aj im chybaju, ozaj zlate baby a delegat ochotny, mily mlady chalan, ktory zije svojou pracou a robi pre nu maximum 24hodin denne. Dakujeme.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Bazény, akvapark, výmena uterákov a posteľnej bielizne každý deň, milá chyžná. Málo čerstvého ovocia, iba červený a žltý melón. Neupravená pláž, plná chalúh -museli sme prejsť asi 20 min. cesty k moru od hotela a doslova sa brodit pieskom, aby sme sa dostali na lepšiu pláž. Milé animátorky.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Krásny ostrov ako taký. Hotel - taká klasika ako v Grécku veľký areál, rodinné izby. Jedlo nám veľmi chutilo, Gréci majú výborné koreniny, čím dodajú jedlu výbornú chuť. Veľa mladých rodiniek s deťmi, more plytké bez vĺn, ideálne pre deti. Trošku ma sklamalo, že na pláži pri hoteli veľmi vyplavovalo riasy, my sme sa chodili kúpať cca 250-400m odtiaľ pod také útesy smerom naľavo, tam žiadne riasy neboli. Ale ani ležadlá ani slnečníky. More tam bolo čisté a plytké. Ideálne pre deti, len to bolo ďalej od hotela. Na pláži pri hoteli skoro nikto nebol. Bolo tam cca 16 slnečníkov s ležadlami za poplatok, na ktorých vlastne ani nikto neležal. Väčšina hostí boli Poliaci, tí bývali v bungalovoch vedľa hlavnej budovy. Slováci boli v hlavnej budove. My sme si v hoteli požičali na pár dní auto a obehali sme si ostrov. Naozaj odporúčame, ostrov nie je veľký a je prenádherný. Odporúčame jaskyňu s jazerom Mellisani. Vstupné 7€ stojí za to. Takmer každý deň sme sa chodili kúpať na Myrthos beach, ktorá vás dostane svojou farbou. Tam sú vlny trošku väčšie. Ďalej sme boli pozrieť mestečko Asos, prístav Fiskardo, hlavné mesto pri ktorom je tiež veľa krásnych pláží a kde sa dajú pozerať korytnačky. Osobitý dojem na nás spravila pláž Antisamos kde sú slnečníky a ležadlá zdarma, je ich dostatok pre každého. Behá tam pomedzi ne obsluha reštaurácie za prijateľné ceny, čiže priamo na ležadle si môžete dať obed, ovocie, pivko, kávičku. Skvelá pláž na šnorchlovanie a vodné atrakcie sú tu k dispozícii. Pláže sú ocenené modrou vlajkou. Hotely pri nich nenájdete. Proste auto si tu musíte požičať. Cena je cca 40€ na deň, nás to nakoniec vyšlo 80€ na 4 dni + benzín. Takže pre nás bola dovolenka úžasná. Aj cena je veľmi prijateľná. Kto chce väčší luxus na hoteli, tak nech si priplatí a ide na Severný Cyprus. My sme tu mali všetko, čo sme potrebovali, dokonca aj viac. Dokonca transfer z letiska na hotel bol trajektom, čiže o zážitok naviac. Bolo to veľmi príjemné. Počasie sme mali tiež stabilné a animátorka milučká.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Prostredie, more,strava bola na grécke pomery dobrá, animátorky sa venovali nielen deťom ale aj dospelým. Zažili sme už s vašou cestovkou aj lepšie dovolenky, ale aj s touto sme boli spokojní.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Veľmi spokojný.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Služby hotela, práca delegáta, animátorov sa nám páčila.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Aquapark, športové možnosti, práca delegáta a animátoriek, krása ostrova. Nedostupnosť pitnej vody, systém stravovania - pripomienky.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands