Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
149 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

Recenzie na Hotel Ionian Sea pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Veľmi spokojná.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Vsetko bolo velmi dobre. Dakujeme.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Hotel, strava, čistota, prostredie, delegátka sa nám páčili. Prístup k moru, dosť strmý zráz - nie vhodný pre ľudí s pohybovými problémami.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Veľmi spokojný.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Dovolenka splnila očakávanie, moje vnúčatá prvýkrát leteli a plavili sa na trajekte, pozvoľný vstup do mora a piesková pláž /chýbali slnečníky/, chutná strava, rezort nebol až tak preplnený ľuďmi a každý si tam našiel aktivitu, ktorá mu vyhovovala, V jedálni sme si museli vždy vystáť radu na nápoje, aspoň nealkoholické mohli by byť samoobslužné. Niektoré postele boli už značne opotrebované a preležané, Tlak vody v sprche nebol dostatočný a nedalo sa riadne sprchovať, aj nastavenie vhodnej teploty vody bolo problematické, toto by mali rekonštruovať, Aj napriek tomu, že moje vnúčatá sa nechceli zapojiť do programu organizovanej zábavy v Planet Fun, animátorky boli neúnavné a pri každej príležitosti ich nabádali, aby sa pridali. Aj sa im to parkrát podarilo a vnuk vyhral I. miesto v hode šípkami. Robili dobrú náladu všetkým dovolenkujúcim.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Ubytovanie, strava, čistota OK. Nepáčilo sa nám používanie plastových pohárov na drinky v bare pri bazéne, neoddelená časť jedálne pre páry, ktoré chcú mat počas jedenia trošku súkromie od mladých rodín s hlučnými deťmi. Pri fakultatívnych výletoch ak je anglicky hovoriaci sprievodca, bolo by vhodné dať písomne spracovaný itinerár cesty a preklad informácií v SJ alebo by stačilo aj v AJ, pretože nie každý je v angličtine natoľko zdatný aby všetko vyrozumel pd rýchlo hovoriaceho anglického sprievodcu. Inak OK.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Strava rovnaká, výber povedzme v poriadku na 4 hviezdičky, ale mäso ktoré nebolo náhodou polotovar bolo nedorobené, tvrdé nedochutené, vo veľa prípadoch používanie polotovarov čo je pre hotel zameraný rodiny s deťmi - absolútne nevhodné. Pláž - málo ležadiel, ktoré vyzerali pofidérne a to nehovorím o takzvaných slnečníkoch.... Prístup k moru katastrofálny, v hoteli bola tiež staršia pani, kúpila si zájazd k moru, ale ani pri mori s určitosťou nebola, lebo pre prístup na hotelovú pláž sa tam určite nedostala.... Keby jeden zamestnanec upratoval 8 hodín pláž, bola by fakt krásna, ale očividne na tom hotelu vôbec nezáleží. čo je veľká škoda :-(.

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Ďakujeme za peknú dovolenku. Páčilo sa mi prostredie plné zelene a kvetov. Nádherné pláže, čisté more, jemný piesok, aj červenej farby, z ktorého vlny robili krásne obrazy, úžasné ílové útesy. Milý usmievavý a ochotný personál. Čistota na izbe, výber,rozmanitosť a množstvo jedla. Výborná delegátka. Nepáčil sa mi veľký hluk v jedálni, státie v rade na vodu, čaj, kávu - pri raňajkách. Pláž pri hoteli bola hrozná, špinavá, neupravená. My sme chodili ďalej, ale stálo to za to.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR