Recenzie na Hotel Porto Carras Sithonia

****

Grécko, Chalkidiki, Porto Carras (Sithonia)

4 198 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
198 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

Recenzie na Hotel Porto Carras Sithonia pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Sluzby delegatky Eriky Pirovej, sluzby hotela, gastronomia, animatori, plaz sa nam pacili. Hotel uplne nezodpovedal kategórii 5*, urcite by potreboval renovovat, je starsi a uz “zauzivany”. Avsak sluzby boli vyborne, personal ochotny a mily... Trochu viac cistoty v okoli bazenov a na toaletach by tiez nezaskodilo, najma na vonkajsich toaletach pri bazenoch. Celkovo sme boli velmi spokojni a radi sa do tohoto hotela vratime. Citali sme mnoho negativnych recenzii na tento hotel, ale u nas sa vobec nepotvrdili. Hotel sice nezodpoveda 5*, ale vynahradzuje si to dobrymi sluzbami a nadhernym prostredim.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Cisty hotel, ciste izby, skveli animatori aj delegatka, pekne a ciste more. Neochotny personal v hotelovych plazovych baroch a trosku slabe ranajky. Velmi mily a kamaratsky pristup animatorov k detom, mali chut sa s detmi naozaj zaoberat.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Izby a chodby hotela by bolo potrebne zmodernizovat. 5* by som tomuto hotelu nedala. Delegatka Erika a animatori Vivi a Luky boli skveli. Prisposobovali program veku a zalubam deti, co bolo perfektne.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Pláž a prostredie v tejto oblasti je nádherné. Odporúčam rodinám s deťmi, nečakajte však jemný piesok. More nádherné a čisté. Jedno z najkrajších aké som videla. Hotel je už starší a potreboval by menšie vylepšenia, ale to sme vedeli. Celkovo sme boli veľmi spokojní a dobre sme si oddýchli. Počasie bolo tiež vyhovujúce. Žiadne tropické neznesiteľné teploty. Delegátka Erika bola fantastická. Milá a ochotná hocikedy pomôcť a poradiť. Mohli sme sa na ňu obrátiť v hociktorú hodinu. Ochotne nám pomohla pomohla, aj keď mal náš syn žalúdočné problémy. V hoteli bol lekár, ktorý ho vyšetril a po 24 hodinách bolo všetko v poriadku. Musím však podotknúť, že žalúdočné problémy mali viacerí hostia v hoteli. Neviem určiť príčinu, pretože strava bola chutná. Animátori Vivi a Luky boli úžasní. S deťmi mali pekný vzťah. Vždy boli vysmiati a ochotní. Každý večer podávali športový výkon na mini disco. Viac ako hodinu tam s nimi tancovali a bavili sa. Deti boli nadšené. Náš syn sa zúčastnil aj plaveckej akadémie, kde sa im Luky venoval a dodnes ho plávanie drží a chce sa zdokonalovať. Celkovo hodnotím Planet Fun veľmi vysoko a aj kvôli Vaším animátorom si vyberáme Vašu cestovnú kanceláriu. Výber animátorov robia osoby, ktoré sa v tejto práci vyznajú a vždy sme s nimi boli spokojní. Aj vďaka Vivi a Lukymu sme si mohli na dovolenke oddýchnuť a stráviť nejaký čas aj vo dvojici, lebo sme vedeli, že náš synček je spokojný a šťastný.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Ubytovanie, pláž, celkovo areál sa nám páčili. Odmeranosť personálu vo vonkajších baroch, obmedzená ponuka ovocia a jedla vo vonkajšom bare.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Dovolenka veľmi príjemná od začiatku cesty až po koniec. Doprava super, ľudia milí , delegátka Erika skutočná profesionálka, jedlo vynikajúce, bývanie skvelé, služby na vysokej úrovni, animačný program na jedničku, bohatý vyber jedál a nápojov, milý a vždy usmievavý a ústretový personál. Výlety vždy s dobrou náladou, pestrý program, nevidel som nikoho že by sa tam nudil, zabávala sa všetka veková kategória. Veľké poďakovanie delegátke Erike Pírovej zároveň aj animátorom Vivien a Lukášovi, každý deň nás vedeli milo prekvapiť, boli to ľudia, ktorých táto práca napĺňa, s deťmi to vedeli veľmi dobre.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Strava, ubytovanie, pláž ,delegátka Erika Pírová, personál v reštaurácii aj v bufetoch sa nám páčili. Dobre vybavené izby ,ale zle udržiavané a zanedbané, poriadne nevyčistené. Zo strany Saturu všetko fungovalo výborne od ponuky, informáciie, riešenie požiadaviek.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Spokojní sme boli s ubytovaním - veľký balkón aj výhľad na more - bola aj skutočnosť nielen sľub pri kúpe dovolenky, fungujúca klíma na izbe - super, trošku nám chýbal bazén so "sladkou" vodou hlavne pri tobogánoch, ale to sme si mali overiť pri výbere dovolenky. Nespokojní sme boli iba s "čašníkmi" pri baroch, ani v jednom sme nenašli milého, prajného, ochotného človeka....všetci sa tvárili, že otravujeme a má nám stačiť pitie z automatu.... Celkovo mali sme sa fajn, aj delegátka pani Pírová bola milá, ústretová, nevtieravá čo je fajn, animátorov sme nevyužili, ale zdá sa že tiež boli ochotní a milí... Boli sme so Saturom prvýkrát a nesklamali ste.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands