Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-budova s bazeneom
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-budova
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-lezadla
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-bazen
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-terasa
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-salonik
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-salonik
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-bar
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-park
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-napoje
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-izba
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-izba
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-jedlo
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-jedlo
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-plaz
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-plaz
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-plaz
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-plaz so slnecnikmi
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-plaz
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-plaz so slnecnikmi
Grecko-Chalkidiki-Stavros-Electra-plaz

Podrobné info o pobyte


Light All Inclusive

V skratke o hoteli

Rodinný hotel Electra na gréckom polostrove Chalkidiki ponúka čisté a príjemné prostredie, ktoré vo vás zanechá spomienky na pohodovú letnú dovolenku. Hotel stojí v pokojnej časti letoviska Stavros, ktoré obklopujú borovicové lesy. Hotel má krásny bazén, bar a reštauráciu. Výhodou je, že časť personálu hovorí po česky, takže nemusíte mať obavy z toho, ako sa dorozumiete. Zapáčia sa vám aj novozrekonštruované izby a neďaleká pláž. Zamierte na letnú dovolenku na Chalkidiki s cestovnou kanceláriou Satur.

Poloha

Milý menší hotel Electra stojí v tichšej časti letoviska Stavros s krásnym výhľadom na zalesnené hory. Výhodou jeho polohy je, že stojí mimo rušnej hlavnej cesty, takže si svoj pobyt v ňom vychutnáte bez rušivého hluku z ulice. Rušnejšia časť centra sa od hotela nachádza asi 200 metrov.

Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 60 minút.

Pláž

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotela vzdialená krátkou prechádzkou (cca 350 metrov). Výhodou však je to, že ležadlá a slnečníky sú na pláži zdarma (po zakúpení nápoja v plážovom bare). Hostia môžu využiť ponuku vodných športov, ktoré sú za poplatok. Ďalšia piesočnatá pláž, ocenená "modrou vlajkou" je vzdialená cca 10 minút.


Strava

V cene zájazdu sú služby Light All Inclusive: • raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu • nápoje počas poskytovania jedál (alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie, voda v karafách, filtrovaná káva, čaj)

V cene je zahrnuté

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 14-krát) ubytovanie, stravovanie light all inclusive, poistenie insolventnosti a služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.

K cene je potrebné pripočítať servisné poplatky – letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery. Pre deti do dvoch rokov sú poplatky vo výške 50 eur na osobu, pre deti od 2 do 5 rokov 100 eur na osobu, pre cestujúcich starších ako päť rokov 190 eur na osobu.


Služby v cene

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 14-krát) ubytovanie, stravovanie light all inclusive, poistenie insolventnosti a služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.


Ostatné doplatky

Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas letnej dovolenky na Chalkidiki vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie Satur.


Oficiálne hodnotenie

***

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Hotel
Hostí v hoteli Electra privíta pekná vstupná hala s recepciu, kde stretnete aj česky hovoriaci personál. K vybaveniu hotela patrí výťah, reštaurácia, bar, slnečná terasa, bazén. Wi-Fi pripojenie je zdarma. Hosťom je k dispozícii parkovisko. V hale sú k dispozícii na predaj domáce tradičné handmade výrobky ako džemy, med alebo cukrovinky.
Reštaurácie
Všetky jedlá v hlavnej reštaurácii sú inšpirované buď tradičnou gréckou kuchyňou, alebo v sebe majú prvky európskej kuchyne. Relax a dobré nápoje si môžete dopriať aj v snack/pool bare. Za príplatok hotelom organizovaný grécky večer.
Bazény
Na slnečnej terase sa môžu hostia slniť alebo si zaplávať vo vonkajšom bazéne so sladkou vodou. Ležadlá a slnečníky na terase sú zdarma.
Šport & zábava
V blízkosti hotela hostia nájdu tenisové kurty, basketbalové a volejbalové ihrisko (za doplatok).


Ubytovanie

Hostia ocenia novo zrekonštruované a pohodlne zariadené dvoj- a trojlôžkové izby superior s možnosťou prístelky. Trojlôžkové izby majú pevné lôžka. Izby majú klimatizáciu, kúpeľňu, WC, SAT TV, chladničku a rýchlovarnú kanvicu.

Pre deti

HOTEL ELECTRA MÁ PRE DETI PRIPRAVENÉ
• detský bazén
• lunapark, ktorý sa nachádza asi 200 metrov od hotela je za poplatok
• detská stolička
• postieľka je na vyžiadanie a zdarma

Lokalita

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Chalkidiki

Polostrov pre svoj tvar je tiež prezývaný „Poseidonov trojzubec“. Tvoria ho polostrovy Kassandra, Sithonia a Athos. Kassanda je známa pre svoj nočný život a zábavu, Sithonia svojimi romantickými plážami a zátokami a Athos je pod správou mníšskej republiky, pričom vstup naň majú povolený výhradne dospelí muži.Oblasť je vďaka malým zálivom a priezračnému moru a veľkej miere súkromia čoraz populárnejšia aj medzi svetovými celebritami a Holywoodskymi hercami, ktorí sa sem vracajú opakovane. Okrem kúpania v tyrkysovom mori a ponuky rôznych vodných športov, hornatý terén polostrova ponúka tiež pešie či cyklistické túry. Oblasť je bohatá na rímske, byzantské, cirkevné a tiež praveké pamiatky. Počas leta sa tu konajú rôzne jarmoky, festivaly či slávnosti (olivový festival, festival sardiniek). Zaujímavou udalosťou, ktorá sa koná každoročne v lete, je medzinárodné športové podujatie Plávanie cez Toronejský záliv, kde plavci musia preplávať trasu z polostrova Kassandra na polostrov Sithonia o celkovej dĺžke 26 km. Na Chalkidikách sa jednoducho nudiť nebudete.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness