Recenzie na Hotel Three Corners Fayrouz Plaza

*****

Egypt, Marsa Alam

4 21 recenzií

Hodnotenie

Celkové
hodnotenie
4
21 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

Recenzie na Hotel Three Corners Fayrouz Plaza od zákazníkov rakúskych/nemeckých cestovných kancelárií.


5 1 5

Všetko bolo v poriadku. Páčilo sa nám šnorchlovanie, podmorské divadlo.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Na to, že to bol hotel, ktorý bol hodnotený ako jeden z najlepších v bazéne, plával biely povlak, Z reštaurácie sme každý deň odchádzali ako keby sme boli vo vývarovni, všetko oblečenie nám smrdelo, odsávanie absolútne nestíhalo. Strava taký egyptský priemer. Rezort už ma niečo za sebou, nie je to hotel, do ktorého by dom sa chcel vrátiť a už vôbec nie za takú cenu.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Bolo to vyborne, mily pristup personalu na kazdej urovni, ta cistota a obsluha neni co dodat. Nepacilo sa nam, ze tam nie ie bravcove ako rezen, vepro /knedlo -zeli a pod. Kedze maju najvacsiu klientelu z Europy, mali by to mat.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

More, počasie OK. Nepáčila sa nám strava.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

More plné krásnych rybičiek, šnorchlovanie, potápanie, výlet do púšte na štvorkolkách, výlet do Luxoru s egyptským sprievodcom Mohamadom, hotel s milým a ochotným personálom, výborné jedlo. Oceňujeme miestneho egyptského sprievodcu Mohamada, hovoril dobrou češtinou, veľa nám porozprával z bežného života Egypťanov, zaujímavé fakty o Egypte a jeho histórii, veľmi milý a príjemný chalan, mali sme krásny zážitok, vďaka jeho rozprávaniu nám cesta rýchlo ubehla, dobre poradil, na čo si máme dať pozor u obchodníkov a kde čo kúpiť. Oceňujeme prístup delegátky p. Petry Nawrockej, veľmi príjemná, ochotná, celý pobyt s nami komunikovala, zariadila nám skvelé výlety, pomohla pri zdravotných problémoch. Veľmi milá pani, je vidieť, že svoju prácu robí rada a s plným nasadením.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Páčilo sa mi more, servis na pláži. Úroveň piatich hviezdičiek určite nespĺňa tento hotel, ale to je Egypt. Nedostatky prevýši ich more. Chcem vašej cestovke poďakovať za dvoch ľudí. Prvá je predajkyňa online, ktorá nám túto destináciu poradila, hoci sme ju ani nejako nerátali na dovolenku. Do poslednej bodky nám všetko vysvetlila, pomohla a až do odchodu dbala, aby všetko bolo OK. Je skvelým človekom. A to som ju nikdy nevidela. Ďakujem. No, a keď som si myslela, že viac dobrého z oblasti ľudí na ten týždeň už nemôžem čakať, prišla Vaša delegátka Petre Nawrocká. Toto je človek, za ktorým môžem ja, ako dosť náročný človek, cestovať aj na kraj sveta. Úžasný profesionál, ktorý Vám pomôže vo všetkom. Reklamovať izbu, dbá na to, aby Vás vystríhala pred netypický spravaním ľudí tej krajiny, postará sa o Vás v prípade, že ste ochoreli, výlety aké len chcete, dá vám typy kde čo kúpiť a za koľko. Každý deň kontrolovala či je všetko OK. Či sme spokojní. Pracovníci hotela aj samotný manager stáli v pozore, keď ona len slušne požiadala, či by sa nedalo niečo urobiť pre nás ako Vašich klientov. Ľudia si ju tam nesmierne vážia a majú úžasný rešpekt. Je milá, ľudská a úžasne dobrosrdečná. Málokedy stretnete tak vzácneho človeka.Ona je osoba, pri ktorej je Vám jedno aké nedostatky má hotel a personál, ona Vám ukáže to, čo tam je krásne a vy zrazu nevidíte tie mínusy, ale užívate a tešíte sa z toho čo máte. Ďakujem za ňu a odporúčam určite ďalej. Ak bude mať Satur takýchto viac ľudí, cez inú cestovku už nechodím.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Skoro všetko sa nm páčilo - hotel ,strava, personál, v neposlednom rade delegátka Petra, pamiatky. Trochu dlhé mólo a vcelku zlý prístup do mora.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Prevažne spokojný.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR