Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
4 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

Recenzie na Hotel Steigenberger Coraya Beach pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Oceňujem privátny transfer, hotel bez detí s výborným vybavením a peknou plážou, možnosť komunikovať s delegátkou cez messenger.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Hotel, služby .... Steigenberger Coraya Beach považujem za etalón služieb a starostlivosti o klientov. Vlajka pred hotelom s nápisom "Deutschland hospitality" najlepšie vystihuje to, čo čaká klientov v tomto rezorte. Strava vynikajúca, ubytovanie bez nedostatkov, útes a možnosti šnorchlovania perfektné, personál je kapitola sama o sebe - neustále usmievaví, ústretoví a ktokoľvek vás stretne, pýta sa ako sa máte, či je všetko v poriadku a či niečo nepotrebujete. Animačné programy - museli by ste sa naklonovať aby ste boli všade, kde chcete byť. Využili sme len jeden fakultatívny výlet - Šnorchlovanie z Port Ghalib. Odporučenie pre ďalších klientov - NEBRAŤ!!! Zo sľúbených 3 lokalít bola napokon jedna a mimoriadne slabá.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

V hoteli Steigenberger sme boli druhýkrát a vsadili sme na istotu. Skvelé služby, kvalitný personál, naozaj excelentná strava a krásny hotelový komplex. V hoteli avizujú free wifi pripojenie, ktoré ale absolútne nefunguje. Vo všeobecnosti výborná dovolenka.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Vysoka uroven sluzieb v hoteli, perfektny personal. Kvalitny vyber jedal, nadherne prostredie. Snorchlovanie je mozne v zalive, aj ked je na otvorenom mori veterno a cervena zastava. Idealne podmienky su vsak iba pred obedom, poobede uz je v mori velmi zla viditelnost. Dalo sa vsak aspon snorchlovat kazdy den, v porovnani s hotelmi na pobrezi, kde taketo moznosti nie su, ak fuka vietor (co je v Egypte pomerne caste). Myslim, ze v lokalite Marsa Alam, je to jeden z najlepsich hotelov. Tesim sa na dalsi zajazd s Vami :)

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands